Kobiety,  Zdrowie,  Związki

Pozycje przy niewielkim penisie

Przy niewielkim członku najważniejsze jest wybranie odpowiedniej pozycji, która pozwoli na głęboką penetrację. Różne kombinacje i ciekawe wersje pozycji klasycznej pozwolą na zwiększenie doznań jednej i drugiej strony. Czasami problem niewielkiego członka idzie w parze z zaburzeniami erekcji, wówczas sięgnąć należy po wsparcie w postaci leków, takich jak Kamagra.

Niewielki penis – najlepsze pozycje

Kompleksy związane z niewielkim członkiem zazwyczaj mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Wiele bierze się z filmów dla dorosłych, gdzie ukazywani są aktorzy o ponadprzeciętnych rozmiarach. Porównywanie się z osobami z filmów i innych treści pornograficznych. Warto jednak pamiętać, że nawet mniejsze rozmiary penisa nie wykluczają z udanego życia seksualnego. Wystarczy odrobina kreatywności, wybór odpowiedniej pozycji, by stosunek był udany i satysfakcjonujący.

Pozycja huzarska – pewna satysfakcja dla obu stron

Głęboka penetracja zapewnia silne doznania jednej i drugiej stronie. Jedną z najpopularniejszych pozycji, zapewniających głęboką penetrację, jest właśnie pozycja huzarska. Leżąca na plecach kobieta kładzie swoje nogi na ramionach siedzącego przed nią partnera. Mężczyzna ma w tej pozycji pełną swobodę i może dowolnie manewrować ciałem partnerki, by zapewnić sobie jeszcze lepszy dostęp i kąt penetracji. Pozycja ta pozwala też na swobodne pieszczoty dłońmi swoich ciał oraz na kontakt wzrokowy.

Pozycja „służebnica” – kombinacja pozycji klasycznej

Niepozorna pozycja klasyczna ma wiele kombinacji, które pozwalają na całkowicie odmienne doznania, jedną z nich jest właśnie “służebnica”. Kobieta w tej pozycji kładzie się na plecach, na brzegu łóżka, a mężczyzna klęka przed nią na podłodze. Pozycja ta nie jest skomplikowana, nie wymaga też większych umiejętności, czy też wysiłku. Mimo swojej prostoty pozycja ta zapewnia jednak maksymalnie głęboką penetrację oraz satysfakcję obojga partnerów.
W innym wariancie tej pozycji wymagane jest większe zaangażowanie oraz sprawność fizyczna. Potrzebny jest też nieco wyższy mebel, wykorzystać można stół, biurko lub wszystko, co podsunie nam wyobraźnia. W tym wariancie pozycji ważne jest też manewrowanie nogami partnerki, które pozwoli na zmianę kata penetracji oraz zwiększenie ucisku.

Większe doznania

Wykorzystanie pozycji zapewniających głębszą penetrację pozwala na osiągnięcie satysfakcji jednej i drugiej strony. Niestety pozycje te nie są pozbawione wad. Głęboka penetracja, wzajemne pieszczenie swoich ciał dłońmi zazwyczaj przyspieszają osiągnięcie orgazmu u mężczyzn, co w przypadku problemów z rozmiarem penisa może okazać się kłopotliwe. W momencie, gdy pojawia się problem przedwczesnego wytrysku lub kłopot z osiągnięciem erekcji można sięgnąć po wspomagacze. Leki, takie jak Kamagra zapewniają silny i długotrwały wzwód, pozwalający na odbycie satysfakcjonującego stosunku. Po leki te należy udać się do lekarza, który zdiagnozuje problem i wypisze receptę.