Vardif 20mg

Producent Alpha Pharma / Wardenafil 20mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 10 tabletek

Cennik

160.00 2000.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 10 160,00 zł 16,00 zł 2 15 zł
2 20 300,00 zł 15,00 zł 5 GRATIS
3 30 420,00 zł 14,00 zł 7 GRATIS
4 40 520,00 zł 13,00 zł 10 GRATIS
5 50 600,00 zł 12,00 zł 12 GRATIS
10 100 1 100,00 zł 11,00 zł 25 GRATIS
20 200 2 000,00 zł 10,00 zł 50 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Vardif to lek na potencję zawierający wardenafil w dawce 20 mg. Jest to jeden z najlepszych zamienników Viagry, który wyróżnia atrakcyjna cena oraz wysoka skuteczność potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi. Jedna tabletka Vardif wystarczy, aby odzyskać pełną sprawność seksualną. Vardif mogą zażywać także mężczyźni z cukrzycą i nadciśnieniem.

Vardif - podstawowe informacje o skutecznym leku na zaburzenia erekcji

Zaburzenia wzwodu to problem spotykany w dzisiejszym świecie dość często. Firmy farmaceutyczne doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak duże jest zapotrzebowanie na środki na zaburzenia wzwodu. Cały czas pojawiają się nowe propozycje dla mężczyzn, którzy chcieliby szybko i całkowicie bezboleśnie odzyskać dawną sprawność seksualną.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się lek na potencję Vardif. Jest to środek oparty na substancji czynnej o nazwie wardenafil. Jest to substancja zaliczana do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Dzięki niej naczynia krwionośne ulegają znacznemu rozszerzeniu, dzięki czemu mężczyzna jest zdolny do odbycia w pełni satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Skuteczność wardenafilu w zwalczaniu zaburzeń erekcji została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi. Ogromnym atutem tabletek Vardif jest fakt, iż mogą one być zażywane przez pacjentów chorujących na cukrzycę i nadciśnienie. Oba schorzenia nie są już żadną przeszkodą w odzyskaniu dawnej sprawności seksualnej.

Dla kogo przeznaczony jest lek na zaburzenia erekcji Vardif?

Problem zaburzeń erekcji dotyka wielu milionów mężczyzn. Kto może stosować ten lek? Wszyscy ci panowie, którzy obserwują u siebie od pewnego czasu niemożność uzyskania lub utrzymania wzwodu przez odpowiedni czas. Lek nie jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy nie mają problemów w sferze seksualnej oraz dla tych, którzy nie przekroczyli jeszcze 18. roku życia. Lek nie może być również stosowany przez kobiety.

Jak stosować lek Vardif?

Aby terapia lekiem Vardif przyniosła oczekiwane przez nas rezultaty, należy stosować się do kilku wskazówek. Lek należy przyjmować raz na 24 godziny około 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Popija się go niewielką ilością wody. Produkt działa przez kilka godzin. Pierwsze efekty działania preparatu są widoczne już po około 15 minutach od spożycia tabletki.

Przed rozpoczęciem kuracji warto udać się na konsultację do lekarza lub farmaceuty. Specjalista zweryfikuje, czy dany mężczyzna może przyjmować ten lek bez konsekwencji zdrowotnych oraz ustali optymalną dawkę opowiadającą charakterowi jego zaburzeń wzwodu. Przyjmowanie zbyt dużej dawki leku mogłoby wywołać wiele negatywnych efektów ubocznych.

Przeciwwskazania do stosowania leku Vardif

 • Uczulenie na jeden ze składników leku,
 • arytmia komorowa,
 • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki,
 • miażdżyca,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu,
 • schorzenia układu krążenia.

Efekty uboczne wywoływane przez stosowanie leku Vardif

Często występujące efekty uboczne Rzadko występujące efekty uboczne
Ból głowy, mięśni, pleców, rąk i nóg, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy. Nagła i krótkotrwała utrata wzroku, problemy z oddychaniem, nieostre widzenie, krew w ejakulacie lub moczu, niestrawność, udar.

Co zrobić, by zminimalizować efekty uboczne?

Aby efekty uboczne zostały zminimalizowane, należy skonsultować przyjmowanie prezentowanego leku z lekarzem. Specjalista dobierze dawkę do skali występowania zaburzeń erekcji, dlatego lek będzie działał w sposób prawidłowy. Najczęstszą przyczyną występowania efektów ubocznych po zażyciu leku Vardif jest stosowanie zbyt dużych dawek leku.

Skąd biorą się zaburzenia erekcji?

Niska potencja to problem, z którym borykają się miliony mężczyzn na całym świecie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu zaburzenia erekcji były tematem tabu, jednak obecnie mówi się o tym głośno. W tej chwil z takimi dysfunkcjami seksualnymi na całym świecie zmaga się około 150 milionów mężczyzn, zaś w Polsce około 3,5 milionów. Skala zjawiska z roku na rok jest coraz większa. Niektórzy sądzą, że niska potencja to nieodłączny element starzenia się i nie da się nic z tym zrobić. Nic bardziej mylnego! Na potencję ogromny wpływ ma styl życia.

Wielu bardzo młodych mężczyzn cierpi na niską potencję właśnie z powodu nieodpowiedniego stylu życia. Oto najważniejsze czynniki przyczyniające się do pojawienia się zaburzeń wzwodu:

 • zła dieta bogata w tłuszcze trans, cukier i sól - wszystkie te składniki mają ogromny wpływ na obniżenie ogólnej sprawności seksualnej mężczyzny,
 • bardzo mała aktywność fizyczna,
 • długotrwały stres,
 • niewielka ilość snu,
 • choroby współistniejące, np. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie.

Aby zaburzenia erekcji zniknęły na dobre, nie wystarczy stosować środki na erekcję. Pomagają one doraźnie. W celu zlikwidowania źródła problemu należy zmienić całe swoje dotychczasowe życie. Porzucenie fast foodów, słodyczy czy słonych przekąsek, zwiększenie godzin snu, zmniejszenie stresu a także większa aktywność fizyczna - wszystkie te zmiany sprawią, że sprawność seksualna może ulec znacznej poprawie nawet bez stosowania środków na zaburzenia erekcji.

Vardif uznawany jest za tańszą alternatywę innych leków na potencję. Posiada identyczny skład i taki sam mechanizm działania, dlatego pacjenci sięgają po niego coraz chętniej.