Vardeforce 20

Producent Zenit Pharma / Wardenafil 20mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 10 tabletek

Cennik

160.00 2000.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 10 160,00 zł 16,00 zł 2 15 zł
2 20 300,00 zł 15,00 zł 5 GRATIS
3 30 420,00 zł 14,00 zł 7 GRATIS
4 40 520,00 zł 13,00 zł 10 GRATIS
5 50 600,00 zł 12,00 zł 12 GRATIS
10 100 1 100,00 zł 11,00 zł 25 GRATIS
20 200 2 000,00 zł 10,00 zł 50 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Vardeforce to silny oraz w pełni bezpieczny lek przeznaczony dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Jest to środek, który spełnia wszystkie polskie i europejskie normy. Produkowany jest w najlepszych laboratoriach, dlatego mamy pewność co do jego dobroczynnego wpływu na niską potencję. Składnikiem aktywnym Vardeforce jest wardenafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Lek może działać nawet przez kilka godzin, a jednocześnie wywołuje bardzo niewiele efektów ubocznych. 

Vardeforce - podstawowe informacje o wysoce skutecznym środku na zaburzenia erekcji 

Zaburzenia erekcji to problem o bardzo dużym zasięgu. Szacuje się, że z niskim wzwodem na całym świecie zmaga się około 150 milionów mężczyzn. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu takie dysfunkcje seksualne były tematem tabu. Panowie dotknięci taką przypadłością wstydzili się o niej mówić. Jednocześnie nie było żadnych skutecznych i w pełni bezpiecznych oraz bezbolesnych sposobów na odzyskanie dawnej sprawności seksualnej. Sytuacja zmieniła się diametralnie w 1998 roku. Wówczas na rynek farmaceutyczny wszedł pierwszy lek na potencję, czyli Viagra.
Od tej pory wielu producentów leków nieustannie pracuje nad nowymi, jeszcze skuteczniejszymi lekami na potencję. Owocem ich wytężonej pracy jest między innymi lek Vardeforce. Eksperci jednogłośnie przyznają, że Vardeforce to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych środków na zaburzenia erekcji, jaki kiedykolwiek powstał. Jego siła tkwi w opatentowanej recepturze, która oparta jest na składniku aktywnym o nazwie wardenafil.

Zalety leku Vardeforce

 • Opatentowana receptura.
 • Wyjątkowa skuteczność leku potwierdzona przez niezależne laboratoria badawcze.
 • Atrakcyjna cena.
 • Bardzo długi czas działania - preparat może umożliwiać uprawianie stosunków seksualnych nawet przez 10 godzin od zażycia tabletki. 
 • Niewielkie ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. 
 • Krótki czas oczekiwania na zadziałanie leku. Już po około 30 minutach mężczyzna bez problemu może osiągnąć wzwód i odbyć satysfakcjonujący stosunek zakończony ejakulacją. 

Jak działa lek Vardeforce? 

Działanie leku Vardeforce jest oparte na substancji aktywnej o nazwie wardenafil. Jest to jeden z najlepiej przebadanych i najskuteczniejszych inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Inhibitory fosfodiesterazy typu piątego to środki, które oddziałują na enzym nazywany fosfodiesterazą typu piątego. Wskazany enzym sprawia, że mężczyzna mimo odpowiedniej stymulacji seksualnej ma ogromne trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu przez odpowiednio długi czas.  Zawarty w leku Vardeforce wardenafil powoduje, że działanie tego enzymu zostaje znacznie ograniczone. Krew bez problemu może napłynąć do ciał jamistych prącia. Mężczyzna bez problemu może odbyć stosunek seksualny nawet po upływie 30 minut od spożycia leku. Uwaga: aby lek na potencję Vardeforce zadziałał w sposób prawidłowy niezbędna jest stymulacja seksualna. Jeżeli nie zostaną zapewnione bodźce w postaci obecności partnerki, wówczas lek nie zadziała.

Stosowanie i dawkowanie leku Vardeforce 

Stosowanie leku na potencję Vardeforce należy skonsultować z lekarzem. Jest to niezbędne, gdyż mogą istnieć istotne przeciwwskazania, o których dany mężczyzna nawet nie ma pojęcia. Podstawowe zasady stosowania Vardeforce są następujące. Lek należy przyjmować około 30-60 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Maksymalnie można przyjąć jedną dawkę raz na 24 godziny. W jednej tabletce Vardeforce znajduje się 20 mg wardenafilu. Jest to dość wysoka dawka, dlatego bez problemu powinna umożliwić odbycie stosunku seksualnego. Nie wolno samodzielnie zwiększać ilości przyjmowanych tabletek, gdyż mogłoby to wywoływać wystąpienie groźnych efektów ubocznych. 

Vardeforce a alkohol  

Łączenie leku na potencję Vardeforce z alkoholem jest całkowicie zabronione. Niektórym mężczyznom wydaje się, że takie połączenie wpływa na poprawę działania preparatu. Wręcz przeciwnie. Alkohol powoduje, że lek Vardeforce zadziała znacznie później lub zadziała słabiej bądź wcale. Stanowczo odradzamy łączenie alkoholu z lekiem Vardeforce.

Jakie efekty uboczne może wywołać stosowanie leku na potencję Vardeforce?  

Bardzo często występujące skutki uboczne Często występujące skutki uboczne Niezbyt często występujące skutki uboczne Rzadko występujące skutki uboczne
Bóle głowy, zaczerwienienie w okolicach twarzy. Uczucie zatkanego nosa, wymioty, zawroty głowy, nudności, katar Senność, zaburzenia w widzeniu, znaczne obniżenie lub podwyższenie ciśnienia krwi, wysypka na skórze, duszności Omdlenia, napady drgawek, sztywność mięśni, większe ciśnienie w gałce ocznej, reakcja alergiczna, długotrwały i bolesny wzwód.

Przeciwwskazania do stosowania Vardeforce

 • Stwierdzone uczulenie na jakikolwiek składnik leku (przede wszystkim wardenafil),
 • niedociśnienie,
 • utrata wzroku wywołana przednią niedokrwienną neuropatią nerwu wzrokowego,
 • jednoczesne stosowanie innych inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego,
 • schorzenia wątroby,
 • wrodzone zmiany zwyrodnieniowe siatkówki oka,
 • dusznica bolesna,
 • schorzenia układu krążenia o ciężkim przebiegu
Varderforce to silny oraz w pełni bezpieczny lek przeznaczony dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Jest to środek, który spełnia wszystkie polskie i europejskie normy. Produkowany jest w najlepszych laboratoriach, dlatego mamy pewność co do jego dobroczynnego wpływu na niską potencję. Składnikiem aktywnym Varderforce jest wardenafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Lek może działać nawet przez kilka godzin, a jednocześnie wywołuje bardzo niewiele efektów ubocznych.