Valif 20mg

Producent Ajanta Pharma / Wardenafil 20mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 10 tabletek

Cennik

1 blister 10 tabletek 160,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
2 blistry 20 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
3 blistry 30 tabletek 420,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
4 blistry 40 tabletek 520,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
5 blistrów 50 tabletek 600,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
10 blistrów 100 tabletek 1 100,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
20 blistrów 200 tabletek 2 000,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł

Informacje

Valif

Satysfakcja, której oczekujesz Ty i Twoja partnerka!

Czy wiesz, ilu mężczyzn w Polsce cierpi na zaburzenia erekcji? Jest ich prawie 2 miliony! Te statystki stają się coraz bardziej niepokojące, tym bardziej że wśród panów z impotencją jest duży odsetek pacjentów w bardzo młodym wieku. Problem może zaczynać się już w wieku 20-25 lat i nasilać wraz z wiekiem. Swoje apogeum osiąga, kiedy mężczyzna przekracza 50-ty rok życia. Brak odpowiedniej ilości testosteronu w organizmie powoduje, że nie jest on w stanie osiągnąć erekcji i odbyć stosunku płciowego.

Kilka pytań i odpowiedzi

Czym jest zaburzenie erekcji?

Zaburzeniem erekcji określa się niemożność osiągnięcia lub utrzymania erekcji podczas stosunku płciowego. Diagnostycznie zaburzeniem erekcji nazywa się dolegliwość dotycząca niemożności erekcji i wzwodu, w co najmniej 25% podejmowanych prób seksualnych. Warto również wspomnieć, że pewne zaburzenia w życiu seksualnym, które zwykle bywają związane z wiekiem, nie zawsze oznaczają impotencję. Z naturalnych względów mężczyzna w wieku 50-ciu czy 60-ciu lat może odbywać stosunek seksualny, jednak bez wytrysku lub z jego sporadycznym występowaniem.

Wielu mężczyzn ignoruje dysfunkcje seksualną i nie podejmuje leczenia. Wynika to najczęściej z krępującej sytuacji, w jakiej się znajdują. 53% pacjentów twierdzi, że rozmowa z urologiem na ten temat przysparza im wiele trudności. W konsekwencji o pomoc prosi zaledwie 40% panów, którzy zmagają się z problemami z erekcją.

Jakie są przyczyny zaburzeń erekcji?

Przyczyn należy doszukiwać się zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak również psychicznej. Niekiedy czynniki te nakładają się na siebie, co powoduje nasilanie się problemu, a jego zwalczanie staje się trudniejsze.

 • Zaburzenia neurologiczne i hormonalne.
 • Nieprawidłowości i zaburzenia związane z naczyniami i ciałami jamistymi prącia.
 • Zabiegi chirurgiczne w okolicy narządu krokowego mężczyzny.
 • Choroby, tj. cukrzyca, miażdżyca, stwardnienie rozsiane, nadciśnienie tętnicze, choroby nerek i wątroby.
 • Palenie tytoniu i nadużywanie alkoholu.
 • Zażywanie niektórych leków, np. przeciw nadciśnieniu tętniczemu, leków uspokajających i przeciwdepresyjnych.
 • Lęki, np. przed niezdolnością do odbycia stosunku seksualnego czy też lęk przed niemożnością zaspokojeniem swojej partnerki z powodu braku niewystarczającego doświadczenia.
 • Problemy w związku.
 • Niska samoocena i brak wiary w siebie.
 • Kompleks małego członka.

Jak leczyć zaburzenia erekcji?

Istnieje kilka sposobów, aby pozbyć się problemów z erekcją, jednak nie w każdym przypadku można jednoznacznie podać ten, który będzie najskuteczniejszy. Wszystko zależy od organizmu, przyczyn impotencji, a także jej nasilenia. Lekarz na początku musi ocenić skalę problemu, po czym dostosuje on sposób leczenia indywidualnie do danego przypadku. Niekiedy stosuje się leczenie przy pomocy psychoterapii, hipnozy czy technik relaksacyjnych. Najskuteczniejszym sposobem walki z impotencją jest jednak przyjmowanie odpowiednich leków, których obecnie na rynku jest całe mnóstwo.

Wybór odpowiedniego preparatu jest kluczowym czynnikiem, który wpływa na powodzenie pozbycia się zaburzeń erekcji. Często stosowanym lekiem jest Valif, czyli preparat, który w swoim składzie zawiera wardenafil, substancję należącą do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, które najczęściej wykorzystywane są do leczenia zaburzeń erekcji.

Valif i jego działanie

Valif uznawany jest za tańszą alternatywę innych leków na potencję. Posiada identyczny skład i taki sam mechanizm działania, dlatego pacjenci sięgają po niego coraz chętniej. Jego główny składnik stanowi wardenafil, który wraz z sildenafilem i tadalafilem należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Wardenafil powstrzymuje działanie enzymu zwężającego naczynia krwionośne, co przyczynia się do wiotczenia członka. W ten sposób, możliwe jest osiągnięcie erekcji, jak również jej dłuższe podtrzymanie.

Sposób stosowania

1 tabletka leku Valif to 20 mg substancji czynnej i jest to zalecana dzienna dawka przy zaburzeniach erekcji. Lek może wykazywać działanie nawet do 12 godzin, co sprzyja spontanicznym stosunkom seksualnym.

Dzienna dawka nie powinna być samodzielnie zwiększana, a jedynie za zgodą lekarza, który wyrazi zgodę na inny sposób dawkowania leku. Nie zaleca się także spożywania alkoholu podczas stosowania preparatu, w przeciwnym razie może dojść do zmniejszenia skuteczności leku. Również niewskazane jest spożywanie produktów bogatych w tłuszcze zwierzęce.

Zachować szczególną ostrożność

W przypadku leku Valif nie zaobserwowano większych skutków ubocznych przy prawidłowym jego stosowaniu. Istnieją jednak przeciwwskazania, przy których zażywanie tabletek mogłoby wywołać niepożądane objawy. Należą do nich:

 • Choroby związane z układem sercowo-naczyniowym, przebyty zawał serca, arytmia komorowa.
 • Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.
 • Miażdżyca czy też zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.
 • Niekontrolowane nadciśnienie tętnicze lub niskie ciśnienie poniżej 90/50 mmHg.
 • Uczulenie na składnik aktywny leku lub jakąkolwiek inną substancję obecną w preparacie.
 • Kardiomiopatia.
 • Zażywanie leków, które uwalniają tlenek azotu.

Do możliwych skutków ubocznych należą: zaczerwienienie twarzy, bóle głowy, niestrawności, uczucie zatkanego nosa, brak ostrości widzenia, erekcja trwająca ponad 4 godziny, problemy z oddychaniem, zaburzenia rytmu serca, nagła utrata wzroku. Trzeba jednak pamiętać, że skutki uboczne mogą wystąpić jedynie w sporadycznych przypadkach, najczęstszą ich przyczyną jest niestosowanie się do zaleceń lekarza.

Dlaczego warto?

 • Znacząca poprawa sprawności seksualnej: aż 99% mężczyzn potwierdza skuteczność leku Valif. Zaburzenia erekcji zostały zniwelowane, a życie seksualne znowu wróciło do normy.
 • Brak przedwczesnego wytrysku: problem, z którym zmaga się wielu mężczyzn. Przedwczesny wytrysk uniemożliwia odbycie stosunku płciowego.
 • Większe doznania i silniejszy orgazm: w szczególny sposób doceniają go starsi panowie, którzy do tej pory nie byli w stanie osiągać orgazmu lub był on zbyt słaby.
 • Tańszy zamiennik znanych leków o podobnym składzie i mechanizmie działania: lek kierowany jest do osób, które chcą kupić produkt tańszy bez utraty jego jakości. Valif doskonale wpisuje się w te oczekiwania.

Valif to lek na potencję, który nie tylko umożliwia powrót do sprawności seksualnej, ale odmienił już całkowicie życie wielu mężczyzn na całym świecie. Ponownie uwierzyli oni w siebie, a na tej drodze wzrosła ich samoocena. Satysfakcja z udanego seksu jest dla nich motywacją do walki o swoje zdrowie i kondycję seksualną. Najważniejsze jednak jest to, że oboje z partnerów mogą czerpać pełną radość ze stosunku płciowego.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.