Valif 20mg w żelu

Producent Ajanta Pharma / Wardenafil 20mg

Opakowania
Łączny koszt: 0,00

Opakowanie zawiera 7 saszetek

Cennik

1 opakowanie 7 saszetek 140,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
2 opakowania 14 saszetek 266,00 zł Cena za tabletkę: 19,00 zł
3 opakowania 21 saszetek 378,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
4 opakowania 28 saszetek 476,00 zł Cena za tabletkę: 17,00 zł
5 opakowań 35 saszetek 560,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
10 opakowań 70 saszetek 1 050,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
20 opakowań 140 saszetek 1 820,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Valif w żelu

Łatwiejsza erekcja i lepsze doznania

Impotencja jest pojęciem rzadko używanym, które obecnie - głównie ze względu na negatywne skojarzenia z nim związane - zostało zastąpione określeniem „zaburzenia erekcji”. Niezwykle często impotencja bywa kojarzona z dolegliwością dotyczącą mężczyzn w wieku starszym. Zapewne też i z tej przyczyny, panowie po 30-tym roku życia, cierpiący z powodu tego wstydliwego problemu, nie przyznają się do niego i unikają tematu. W konsekwencji, ów kłopot ulega nasileniu, a jego zwalczanie staje się trudniejsze i mało efektywne. Trzeba uświadomić sobie, że im wcześniej podejmiemy jakiekolwiek działania w kierunku powrotu do sprawności fizycznej, tym większa szansa na ich całkowite wyeliminowanie w większości przypadków, ponieważ u ponad 90% pacjentów impotencję można wyleczyć, bez względu na wiek mężczyzny.

Na zaburzenia erekcji cierpi w Polsce prawie 2 miliony mężczyzn. Ilu z nich decyduje się na wizytę u specjalisty? Niestety, zaledwie 40%, zatem łatwo wywnioskować, iż większość z nich w milczeniu zmaga się z problemem. Wizyta u lekarza może być początkiem końca problemów z erekcją. Oprócz tego, że poznamy przyczyny dolegliwości, to również otrzymamy niezbędne wskazówki dotyczące dalszego postępowania i procesu leczenia. Do najczęstszych przyczyn, podawanych przez lekarzy, należą:

 • Nieodpowiedni styl życia, który dotyczy diety bogatej w tłuszcze zwierzęce oraz spożywania nadmiernej ilości alkoholu. Bardzo często siedzący tryb pracy i brak ruchu przyczyniają się do osłabionej kondycji seksualnej. Stres i zmęczenie tylko nasilają problem. Mężczyźni palący papierosy także znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka dotknięcia zaburzeniami erekcji.
 • Niektóre z zażywanych leków, co często ściśle powiązane jest z występującymi chorobami, tj. cukrzyca, miażdżyca, stwardnienie rozsiane czy choroby układu sercowo-naczyniowego. Poważne dolegliwości i nieuleczalne choroby mają duży wpływ na sferę seksualną.
 • Zabiegi chirurgiczne i inne schorzenia oraz problemy związane z narządem krokowym mężczyzny. Przebyte operacje, a także różnego rodzaju deformacje mogą spowodować, że problemy z osiągnięciem pełnej erekcji oraz jej utrzymaniem będą się nasilać.
 • Lęki przed niepowodzeniem i niemożnością zaspokojenia swojej partnerki. Dotyczy to mężczyzn zarówno w podeszłym wieku, jak również i tych młodszych, inicjujących dopiero współżycie z partnerką.
 • Zmniejszona ilość testosteronu w organizmie. Jest to - rzecz jasna - uwarunkowane wiekiem, czyli im mężczyzna starszy, tym poziom testosteronu mniejszy. Nie sprzyja to dużej ochocie na seks i tym samym osiągnięcie erekcji również stanowi spory problem.

Najczęściej rozwiązaniem problemu są lekarstwa przepisywane przez specjalistę. Zawsze warto udać się po poradę, aby wybrać te najwłaściwsze i najskuteczniejsze. Często polecanym preparatem jest Valif w żelu. Uznawany za skuteczny w leczeniu impotencji oraz za odpowiedni dla mężczyzn w każdym wieku.

Wardenafil - jak to działa?

Zapewne wiele osób zastanawia się w jaki sposób działają leki na potencję. Sekret tkwi w składnikach aktywnych, które odpowiednio dobrane wykazują szybkie i skuteczne działanie. W Valif wykorzystano właściwości wardenafilu, substancji należącej do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Powstrzymuje on działanie enzymu, który odpowiada za zwężanie się naczyń krwionośnych, co bezpośrednio wpływa na trudności w przepływie krwi. Powoduje to wiotczenie członka i nie sprzyja osiąganiu erekcji. Dzięki hamującemu działaniu wardenafilu krew może swobodnie przepływać przez naczynia krwionośne członka. Osiągnięcie erekcji jest w ten sposób możliwe, a jej długie utrzymanie łatwiejsze.

Smak, który Cię pobudzi

Valif w żelu to nowa metoda walki z impotencją. Do tej pory leki na potencję dostępne były w tabletkach. W ostatnim czasie na rynku zaczęły pojawiać się inne rodzaje preparatów, w tym również leki w formie żelu. Jest to dogodniejsza i smaczniejsza alternatywa dla tych, którzy nie są zwolennikami połykania tabletek. Valif dostępny jest w kilku smakach:

· soczysta truskawka,

· odświeżający ananas,

· aromatyczna pomarańcza,

· smakowity banan,

· orzeźwiająca mięta,

· kwaśna, czarna porzeczka

· słodki karmel.

Wśród wymienionych propozycji zapewne każdy znajdzie swoje ulubione smaki. Przyjemne połączone z pożytecznym. Dlaczego nie?

Do 12 godzin przyjemności

Valif należy zażyć ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Jest to czas, po którym lek zaczyna najskuteczniej działać. Ewentualne zaburzenia w skuteczności mogą być związane ze spożywaniem alkoholu lub obfitych posiłków w trakcie ich stosowania, dlatego należy unikać napojów wysokoprocentowych oraz tłustych i kalorycznych potraw. Działanie leku może się utrzymywać nawet do 12 godzin od czasu jego zażycia.

Dzienna dawka to 20 mg substancji czynnej, czyli jedna saszetka leku. Nie należy samodzielnie podejmować decyzji o jej zwiększeniu. Jedyną możliwością zmiany stosowania preparatu są zalecenia lekarza, który może uznać, że proponowana dawka, w konkretnym przypadku, okazała się zbyt mała. Dużą rolę odgrywa stan organizmu mężczyzny, należy bowiem pamiętać, iż każdy jest inny i ma inne potrzeby.

Bezpieczna droga powrotu do męskości

Zdolność osiągania erekcji jest dla wielu miarą męskości. Jakiekolwiek problemy z tym związane mogą doprowadzić do frustracji i obniżenia samooceny, a także utraty wiary we własne możliwości. Trzeba jednak mieć na uwadze swoje zdrowie i nie należy lekceważyć żadnych przeciwwskazań związanych ze stosowaniem leku Valif.

Pomimo, że jest on lekiem bezpiecznym, istnieje kilka przeciwwskazań odnośnie jego stosowania:

 • Uczulenie na substancję czynną lub inny składnik leku.
 • Choroby układu sercowo-naczyniowego, przebyte zawały i choroba niedokrwienna serca.
 • Poważne schorzenia związane z wątrobą lub nerkami.
 • Wrzody trawienne.
 • Nadciśnienie tętnicze oraz zbyt niskie ciśnienie.
 • Zażywanie leków, które są inhibitorami receptorów alfa-adrenergicznych.
 • Leczenie HIV.
 • Zmiany zwyrodnieniowe siatkówki oka.
 • Deformacje penisa.

W przypadku niestosowania się do powyższych przeciwwskazań mogą wystąpić pewne niepożądane reakcje organizmu. Należą do nich: zaczerwienienie skóry twarzy, bóle głowy, zaburzenia wzroku, uczucie zatkanego nosa czy też bóle pleców i zaburzenia rytmu serca. Najważniejsze jest zdrowie, tylko wtedy seks może być przyjemny.

Problemy z erekcją dotykają miliony mężczyzn na całym świecie. Wielu z nich próbuje się z nimi uporać, jednak nie dla wszystkich jest to oczywiste. Tego typu leki, co Valif, powstają by umożliwić wszystkim mężczyznom powrót do pełnej sprawności seksualnej. Jest to preparat tani, alternatywa dla droższych leków o tym samym działaniu. Może stosować go większość mężczyzn. Trzeba jednak pamiętać, że aby lek działał, potrzebna jest stymulacja seksualna, czyli partnerka również musi wspierać swojego partnera i wykazywać duże zaangażowanie podczas stosunku.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.