Valif Oral Jelly 20mg

Producent Ajanta Pharma / Wardenafil 20mg

Dostępność: Brak w magazynie

Cennik

140.00 1820.00
Opakowań Saszetek Cena Cena za 1 saszetkę Ilość saszetek gratis Wysyłka
1 7 140,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 14 266,00 zł 19,00 zł 3 GRATIS
3 21 378,00 zł 18,00 zł 5 GRATIS
4 28 476,00 zł 17,00 zł 7 GRATIS
5 35 560,00 zł 16,00 zł 8 GRATIS
10 70 1 050,00 zł 15,00 zł 17 GRATIS
20 140 1 820,00 zł 13,00 zł 35 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Valif Oral Jelly to preparat na erekcję w formie żelu. Innowacyjna postać leku sprawia, że można go przyjąć w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Wielu mężczyzn krępuje przyjmowanie środków na potencję w postaci tabletek, dlatego szukają innych rozwiązań. Valif Oral Jelly to produkt, który wśród naszych klientów od lat cieszy się ogromną popularnością. Jest to środek wyjątkowo skuteczny, bezpieczny oraz wygodny w stosowaniu. Pozwala on na bardzo szybkie odzyskanie satysfakcji z życia seksualnego.  

Valif w żelu - innowacyjny lek na potencję o potwierdzonej klinicznie skuteczności  

Valif w żelu to innowacyjny oraz wyjątkowo skuteczny lek na potencję, który zawiera substancję czynną o nazwie wardenafil. Jest to substancja należąca do inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Pierwszą substancją tego typu na świecie był sildenafil. Wprowadzono go na rynek w 1998 roku. Od tego momentu na rynku farmaceutycznym pojawiło się mnóstwo równie skutecznych preparatów oferowanych w bardzo niskich cenach. Jednym z nich jest właśnie Valif Oral Jelly. Jak działa Valif w żelu? To bardzo proste. Zawarta w tym środku substancja czynna, czyli wardenafil, oddziałuje na enzym nazywany fosfodiesterazą typu piątego. Jest to enzym, który w przypadku gdy jest nadaktywny sprawia, że mężczyzna ma ogromne problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji. Wardenafil jest inhibitorem fosfodiesterazy typu piątego, czyli blokuje działanie tego bardzo szkodliwego enzymu. Dzięki temu mężczyzna bez większych trudności jest w stanie osiągnąć oraz utrzymać wzwód przez odpowiednio długi czas.

Zasady stosowania leku Valif w żelu

Lek Vardif w żelu należy przyjmować stosując się dokładnie do tych samych zasad co w przypadku wersji klasycznej leku. Środek przyjmuje się około 30-60 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Można go zażywać maksymalnie raz na 24 godziny. Czas działania leku uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań organizmu danego mężczyzny i wynosi około 4 godzin. Pierwsze rezultaty działania Valif w żelu są zauważalne już po około 30 minutach. Aby preparat działał w sposób prawidłowy, nie wolno łączyć go z jednoczesnym stosowaniem alkoholu, grejpfruta oraz produktów wysokotłuszczowych. Każdy z wymienionych produktów może spowodować, że działanie leku zostanie znacząco opóźnione lub ograniczone. To z kolei sprawi, że mężczyzna nie będzie zdolny do odbycia w pełni satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Na alkohol czy inne wymienione produkty lepiej jest zdecydować się tuż po zakończonym współżyciu.

Czy Valif Oral Jelly jest równie skuteczny co Valif w tabletkach?

Wielu mężczyzn bardzo obawia się stosowania innych form leków na potencję niż tabletki, ponieważ uważają, że są one mniej skuteczne. Czy jest to zgodne ze stanem faktycznym? Warto wiedzieć, że takie stwierdzenia nie mają żadnego związku z rzeczywistością. Valif w żelu zawiera dokładnie ten sam składnik aktywny co Valif w wersji klasycznej, dlatego jego skuteczność w leczeniu zaburzeń erekcji jest identyczna. Na zastosowanie Valif Oral Jelly powinni zdecydować się wszyscy panowie, którzy chcieliby móc spożywać ten środek w dowolnym miejscu i czasie z zachowaniem dyskrecji.

Kto może zażywać lek Valif Oral Jelly?

Komu dedykowany jest lek Valif Oral Jelly? Warto wiedzieć, iż producent preparatu bardzo konkretnie określa grono osób, które mogą sięgać po leki z wardenafilem. Valif jest silnym środkiem na potencję, dlatego mogą go stosować wyłącznie dorośli mężczyźni, którzy mają od dłuższego czasu problem z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu przez odpowiednio długi czas. Preparat mogą stosować także ci panowie, którzy jednocześnie chorują na nadciśnienie i cukrzycę.

Po lek Valif Oral Jelly nie mogą sięgać:

 • mężczyźni, którzy nie mają problemów z zaburzeniami erekcji,
 • mężczyźni w wieku poniżej 18. lat,
 • kobiety.

Przeciwwskazania do stosowania leku Valif Oral Jelly

 • Miażdżyca,
 • kardiomopatia,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • niewydolność wątroby,
 • niewydolność nerek,
 • uczulenie na jeden ze składników preparatu,
 • przebyty niedawno udar mózgu lub zawał serca,
 • stwierdzona arytmia komorowa.

Valif Oral Jelly - jakie efekty uboczne wywołuje lek?  

Najczęściej pojawiające się efekty uboczne Rzadko pojawiające się efekty uboczne
Ból rąk i nóg, ból głowy, ból mięśni, ból pleców, zawroty głowy, zatkany nos. Arytmia, krótkotrwała utrata wzroku, krew w ejakulacie, krwawienie z prącia, udar, niestrawność.

Co robić w przypadku doświadczenia efektów ubocznych?

Mimo tego, iż efekty uboczne pojawiają się stosunkowo rzadko, należy pamiętać o tym, aby w sytuacji, gdy będą one dość niepokojące bądź będą trwały długo, skonsultować się z lekarzem. Z kolei, gdy jedynym efektem ubocznym będzie ból głowy czy zatkany nos, nie trzeba podejmować żadnych kroków. Bez względu na charakter efekty uboczne powinny zniknąć po upływie kilku godzin. W celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia efektów ubocznych przed rozpoczęciem kuracji warto skonsultować się z lekarzem. Specjalista ustali prawidłowe dawkowanie leku, co jest bardzo ważne dla zapobiegnięcia efektom ubocznym.

W Valif wykorzystano właściwości wardenafilu, substancji należącej do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5.