Tadalis 20mg

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

80.00 1920.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 80,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 8 144,00 zł 18,00 zł 2 15 zł
3 12 204,00 zł 17,00 zł 3 15 zł
4 16 256,00 zł 16,00 zł 4 GRATIS
5 20 300,00 zł 15,00 zł 5 GRATIS
10 40 560,00 zł 14,00 zł 10 GRATIS
20 80 1 040,00 zł 13,00 zł 20 GRATIS
40 160 1 920,00 zł 12,00 zł 40 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Tadalis to zamiennik popularnej Kamagry oparty na nieco innej substancji aktywnej. Jego niewątpliwym atutem jest niska cena oraz wysoka skuteczność. Opinie na temat preparatu Tadalis są jednoznaczne: jest to jeden z najlepszych środków na erekcję, który jest nieocenionym wsparciem dla wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby odzyskać dawną sprawność seksualną.

Tadalis - skuteczny i tani lek na zaburzenia erekcji

Tadalis to jeden z leków na potencję, który z roku na rok cieszy się wśród naszych klientów coraz większą popularnością. Nie ma się co dziwić. Jest to preparat o innowacyjnej recepturze, którego skuteczność została potwierdzona w toku wielu badań prowadzonych przez niezależne ośrodki badawcze. Substancją czynną leku Tadalis jest tadalafil - inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Powoduje ona, że naczynia krwionośne w prąciu rozszerzają się, dlatego mężczyzna znacznie łatwiej może uzyskać erekcję.

Lek Tadalis jest przeznaczony wyłącznie dla tych pacjentów, którzy mają problemy z erekcją. Schorzenie to charakteryzuje się tym, że mimo sporej stymulacji seksualnej osiągnięcie lub utrzymanie wzwodu jest całkowicie niemożliwe. Sytuacja w której mężczyzna rozpoczyna penetrację, a następnie członek opada, wywołuje ogromną frustrację u jego drugiej połówki. Zaburzenia erekcji to problem, który można szybko i sprawnie zlikwidować. Zawarty w tabletkach Tadalis tadalafil powoduje, że prącie jest prawidłowo ukrwione, a mężczyzna może odbyć nawet bardzo długi i - co najważniejsze - w pełni satysfakcjonujący stosunek zakończony wytryskiem.

Dla kogo przeznaczony jest lek Tadalis?

Lek Tadalis jest dedykowany wyłącznie tym mężczyznom, którzy mają problemy z potencją. W żadnym wypadku nie powinni po niego sięgać ci panowie, którzy chcieliby urozmaicić swoje pożycie czy wydłużyć stosunek. Stanowczo zabronione jest przyjmowanie tego preparatu przez kobiety oraz mężczyzn poniżej 18. roku życia.

Jak stosować i dawkować Tadalis?

Tadalis należy przyjmować doustnie i popić niewielką ilością wody. Lek można przyjmować zarówno w trakcie jak i między posiłkami. Tadalis można przyjmować raz na 24 godziny, najlepiej 30-60 minut przed zaplanowaną aktywnością seksualną. Niektórzy specjaliści zalecają zażywanie go także w dni bez współżycia - wówczas substancja aktywna nieustannie jest obecna w krwioobiegu, dlatego mężczyzna cały czas będzie "w gotowości". Aby osiągnąć wzwód po zażyciu tego leku należy zapewnić odpowiednią stymulację seksualną. Nie ma ryzyka, iż Tadalis spowoduje automatycznie niepohamowaną erekcję. Działanie leku trwa przez maksymalnie 4 godziny.

Istnieją dwie dawki leku Tadalis:

 • 10 mg,
 • 20 mg.

Lekarz zawsze dobiera dawkę leku konkretnemu pacjentowi uwzględniając jego indywidualne uwarunkowania. Jeżeli działanie preparatu jest zbyt słabe, specjalista może zalecić zwiększenie dawki. Przed użyciem leku zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie wolno przekraczać zaleconej dawki oraz spożywać leku częściej niż raz na 24 godziny. W przeciwnym razie mogą nasilić się efekty uboczne.

Tadalis - działania niepożądane

Większość mężczyzn nie skarży się na żadne efekty uboczne związane z kuracją lekiem Tadalis, jednak czasem się one pojawiają. Najczęściej występujące działania niepożądane związane z kuracją Tadalis omówiliśmy w poniższej tabelce.

Często występujące efekty uboczne Rzadko występujące efekty uboczne
Uczucie zatkanego nosa, ból głowy, ból pleców, kołatanie serca, nieostre widzenie, niestrawność, rumień. Omdlenia, drgawki, utrata pamięci, nagła utrata słuchu, obecność krwi w nasieniu, potliwość.

Tadalis - przeciwwskazania

Leku Tadalis nie wolno stosować w następujących przypadkach:

 • niskie lub zbyt wysokie ciśnienie krwi o niekontrolowanym charakterze,
 • udar w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • uczulenie na tadalafil lub jakikolwiek inny składnik leku,
 • przyjmowanie innych leków uwalniających tlenek azotu,
 • utrata wzroku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego,
 • przyjmowanie riocyguat,
 • przyjmowanie innych inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego.

Niska potencja to problem 150 milionów mężczyzn na całym świecie

Niska potencja wśród mężczyzn to problem o zasięgu globalnym. Aktualne szacunki naukowców wskazują, iż zaburzenia tego typu mogą dotykać nawet 150 milionów mężczyzn na całym świecie. Dodatkowo, z roku na rok niska potencja dotyka coraz młodszych mężczyzn. 20-paroletni impotenci to standard w państwach uprzemysłowionych oraz wysokorozwiniętych. Na obniżenie zdolności seksualnych wpływa przede wszystkim styl życia.

Najważniejsze czynniki, które mają wpływ na pojawienie się dysfunkcji seksualnych, to:

 • nieodpowiednie nawyki żywieniowe (dieta bogata w cukry, tłuszcze trans oraz sól to prawdziwy zabójca męskiej potencji),
 • niewielka aktywność fizyczna,
 • chroniczny stres i zmęczenie,
 • mała ilość snu,
 • choroby dodatkowe, takie jak cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie.

Doraźnym sposobem na walkę z zaburzeniami erekcji jest sięgnięcie po opisane powyżej tabletki Tadalis. Warto jednak pamiętać o tym, że jednocześnie należy wprowadzić zmiany w swoim życiu na stałe. Zmiana jadłospisu na zdrowszy, więcej ruchu, zwiększenie godzin snu oraz próba odstresowania się - wszystko to może sprawić, że problemy z potencją znikną samoistnie, a sięganie po tabletki na erekcję nie będzie konieczne.

Popularny Tadalis 20mg to skuteczny lek na zaburzenia erekcji. Dostępny jest bez recepty oraz w bardzo dobrej cenie. Działa nawet do 36 godzin. Zapraszamy do zakupu!
5 3