Tadalis 20mg

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 2 tabletki

Cennik

1 blister 2 tabletki 32,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
4 blistry 8 tabletek 120,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
6 blistrów 12 tabletek 168,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
8 blistrów 16 tabletek 208,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
10 blistrów 20 tabletek 240,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
20 blistrów 40 tabletek 440,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
40 blistrów 80 tabletek 800,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
80 blistrów 160 tabletek 1 440,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł

Informacje

Tadalis

Problemy z erekcją? Nie musisz ich akceptować, pozwól sobie pomóc.

Jeżeli cierpisz na zaburzenia erekcji, to należysz do 1,5 miliona polskich mężczyzn, którzy cierpią na tę dolegliwość. 60% z nich nie podejmuje leczenia i traci tym samym szanse na wyleczenie. Możesz zmienić nie tylko te statystki, ale również swoje życie, decydując się na rozmowę ze specjalistą, który podpowie Ci, jak skutecznie pozbyć się tego problemu. Dobrze dobrany lek jest najlepszą drogą do tego, aby impotencja stała się już tylko przeszłością.

Dlaczego cierpię na zaburzenia erekcji? To pytanie zadają sobie miliony mężczyzn na całym świecie. Często nie znają oni przyczyny swoich dolegliwości i w większości przypadków uważają, że jest to uwarunkowane ich wiekiem. Większość przypadków obserwuje się oczywiście po 50-tym roku życia, kiedy produkcja testosteronu w organizmie drastycznie spada. Nie jest to jednak jedyna przyczyna problemu, tym bardziej że problem dotyka coraz młodszych mężczyzn. Aby mieć pełen obraz impotencji, trzeba ją lepiej poznać, a przede wszystkim uświadomić sobie, że zmiana trybu życia może przyczynić się do poprawy jakości stosunku seksualnego.

Przyjrzyjmy się zatem źródłom problemu:

  • Nieodpowiednia dieta - dieta bogata w dużą ilość tłuszczów zwierzęcych prowadzi do odkładania się w naczyniach prącia blaszki miażdżycowej, co powoduje jego gorsze ukrwienie, dlatego o wiele trudniej jest osiągnąć pełną erekcję. Kolejnym błędem jest konsumowanie smażonych potraw. Alternatywą może okazać się gotowanie i pieczenie mięs, co dużo lepiej wpływa na organizm mężczyzny. Aby obniżyć poziom tłuszczu, należy spożywać kwasy tłuszczowe nienasycone, które są obecne w rybach i olejach roślinnych. Zaburzeniom erekcji sprzyjają także słodycze, ciasta, a także wszelkiego rodzaju przekąski. Zamiast nich warto wzbogacić dietę o większą ilość warzyw i owoców. Niewskazane są także kawa i napoje alkoholowe, które wpływają na zaburzenia w funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego.
  • Stres i lęki - stresujący tryb życia również nie sprzyja osiągnięciu satysfakcjonującej erekcji. Często jego źródłem jest bardzo intensywny tryb pracy, który powoduje, że po całym dniu spędzonym w biurze mężczyzna nie ma na tyle energii, aby móc sprostać wyzwaniu. Pojawia się wtedy stres, który uwarunkowany jest niemożliwością zaspokojenia potrzeb swojej partnerki. W młodym wieku obecne mogą być również lęki przed pierwszym zbliżeniem. Brak doświadczenia nie może jednak stanąć na drodze do rozpoczęcia życia seksualnego.
  • Brak ruchu - seks to także duży wysiłek. Niektórzy porównują go do biegania czy jazdy na rowerze. Podczas stosunku seksualnego spalane jest mnóstwo kalorii, a więc do osiągnięcia erekcji niezbędna jest odpowiednia ilość energii. Brak ruchu, a także siedzący tryb pracy nie sprzyja kondycji fizycznej i tym samym kondycji seksualnej.

Na tym jednak lista przyczyn zaburzeń erekcji się nie kończy. Należy również mieć na uwadze palenie papierosów, zażywane leki, np. przy miażdżycy czy też innych chorobach związanych z wiekiem, a także schorzenia mające podstawę w układzie sercowo-naczyniowym.

Tadalis wsparciem dla Twoich problemów

Zmiana trybu życia to jednak nie wszystko. Na efekty można czekać długo, a w niektórych przypadkach nie są one na tyle satysfakcjonujące, aby zadowolić zarówno mężczyznę, jak również jego partnerkę. Lekarze zalecają stosowanie określonych leków bogatych w substancje aktywne będące doskonałym wsparciem dla organizmu przy problemach z erekcją.

Jednym z nich jest Tadalis, czyli lek o składzie opartym na substancji aktywnej, zwanej tadalafilem. Tadalis jest przeznaczony dla mężczyzn dorosłych, którzy zmagają się z problemem impotencji. Jest to stan, podczas którego nie mogą oni osiągnąć lub utrzymać przez odpowiedni czas wzwodu, co finalnie uniemożliwia odbycie stosunku płciowego. Tadalafil należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Wspomaga zatem rozszerzenie naczyń krwionośnych członka i tym samym umożliwia napływ krwi do narządu krokowego. Dzięki temu, możliwe jest osiągnięcie erekcji, a także jej dłuższe utrzymanie.

Ważne informacje dla pacjenta

Tadalis należy do leków bezpiecznych w stosowaniu, co potwierdzają lekarze, przepisując go swoim pacjentom. Warto jednak zapoznać się z przeciwwskazaniami, które wskazują na specjalne okoliczności, w których nie należy stosować preparatu.

  • Uczulenie na tadalafil lub jakikolwiek ze składników obecnych w leku.
  • Przyjmowanie leków należących do azotanów.
  • Przy ciężkich chorobach serca lub po przebytym przez pacjenta zawale.
  • Przebyty w ostatnim czasie udar.
  • Przy niskim ciśnieniu tętniczym lub niekontrolowanym ciśnieniu tętniczym.

Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku niedokrwistości sierpowatokrwinkowej, ciężkiej choroby nerek lub wątroby. Należy również poinformować lekarza lub farmaceutę o innych zażywanych lekach, a w szczególności lekach blokujących receptory adrenergiczne, lekach stosowanych w leczeniu ciśnienia tętniczego krwi i lekach przeciwdrgawkowych.

Przy niestosowaniu się do zaleceń lekarza i bagatelizowaniu przeciwwskazań do stosowania leku mogą wystąpić skutki uboczne, do których zaliczane są: reakcje alergiczne, bóle w klatce piersiowej, utrata widzenia, bóle pleców oraz mięśni, zawroty głowy, zaczerwienienia skóry oraz zaburzenia widzenia. Objawy te występują jednak na tyle rzadko, że lekarze uważają lek nie tylko za skuteczny, ale również bezpieczny w stosowaniu.

Jak stosować Tadalis

Zalecana dzienna dawka leku to 20 mg, czyli jedna tabletka. Za zgodą lekarza może być ona zwiększona, jednak nigdy nie należy podejmować takiej decyzji bez konsultacji ze specjalistą. Tabletkę połykamy w całości, popijając szklanką wody. Lek należy przyjmować ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Jego skuteczność szacuje się na 36 godzin od zażycia tabletki.

Działanie Tadalis jest niemożliwe w przypadku braku stymulacji seksualnej. Potrzebne jest więc zaangażowanie obojga partnerów.

Na zdolność do uzyskania erekcji partnera może mieć wpływ spożycie nadmiernej ilości alkoholu przed stosunkiem. Alkohol obniża ciśnienie tętnicze krwi. Podczas zażywania Tadalis stężenie alkoholu we krwi nie powinno przekraczać 0,08%. Ponadto, nie należy przekraczać dziennej dawki leku, chyba że lekarz uzna to za stosowne i nie będzie to negatywnie wpływało na zdrowie pacjenta.

Tadalis to lek, który wykazuje dużą skuteczność w zwalczaniu zaburzeń erekcji. Pozwala przywrócić mężczyźnie sprawność seksualną, a także poprawić jakość stosunku płciowego. W efekcie nie tylko partner może być usatysfakcjonowany działaniem preparatu, ale również jego partnerka.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.