Lovegra 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 64,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
2 blistry 8 tabletek 120,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
3 blistry 12 tabletek 168,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
4 blistry 16 tabletek 208,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 240,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 440,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 800,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł

Informacje

Lovegra - różowa tabletka dla kobiet

Życie seksualne pełne przyjemności i satysfakcji

Czy kobiety mogą cierpieć na impotencję? Czy problemy z seksem dotyczą jedynie mężczyzn? Okazuje się, że także kobiety zmagają się z zaburzeniami występujący na tle seksualnym. Mówi się o tym znacznie mniej niż w kontekście mężczyzn, co nie oznacza, że problem jest mniejszy. Być może wynika to z mniejszej ilości kobiet, które przyznają się do braku orgazmu czy suchości pochwy, uniemożliwiającej osiągnięcie orgazmu.

Zaburzenia seksualne były i są tematem tabu. „Na te temat zwykło się nie rozmawiać”- przyznaje wiele kobiet. W swoim, damskim gronie, część z nich zwierza się ze wstydliwych dolegliwości. Niektóre udają się z problemem do lekarza, którego darzą dużym zaufaniem i oczekują od niego pomocy w przywróceniu pełnej sprawności seksualnej. Zarówno dla mężczyzn, jak również dla kobiet seks odgrywa ważną rolę w związku. Jest traktowany jako nieodłączna sfera wspólnego życia. Zaspokajanie nawzajem swoich potrzeb to jeden z najprzyjemniejszych obowiązków.

Wstydliwe dolegliwości

O czym kobiety nie mówią? Jakie tajemnice skrywają przed całym światem? Jednym z kobiecych sekretów są dolegliwości związane z nieodpowiednim nawilżeniem pochwy, co wywołuje ból podczas penetracji, a także otarcia błony, która wyściela miejsca intymne. Przyjemność staje się prawdziwym piekłem dla kobiety, która nie może poradzić sobie z tym kłopotem. Uniemożliwia on współżycie, a kiedy już dochodzi do zbliżenia, to wówczas nie ma ono nic wspólnego z miłosnym uniesieniem.

Wiele kobiet cierpi także na anorgazmie, czyli brak orgazmu. Dla mężczyzny to właśnie orgazm u kobiety jest namacalnym dowodem tego, że została ona w pełni zaspokojona. Kobiety, które nie są w stanie szczytować, często dopuszczają się oszustw, mówiąc krótko: udają orgazm. Wyrzuty sumienia, jakie temu towarzyszą, przekładają się na ogólny stan psychiczny oraz emocjonalny kobiet. Nieodczuwanie podniecenia to duży problem, ponieważ kobieta nierzadko unika przez to zbliżenia. Nie ma ochoty na seks i nie jest w stanie zaspokoić potrzeb partnera.

Dotychczas problem, który był postrzegany, jako ten dotykający jedynie męską część społeczeństwa, stał się większy, niż można sobie to wyobrazić. Zaburzenia seksualne u kobiet występują coraz częściej. Z całą pewnością wpływ na to ma tryb życia oraz inne czynniki, wywołujące taki stan:

 • Środowisko, w jakim kobieta została wychowana. Wartości i nauka seksualna rodziców lub jej brak.
 • Konflikty w związku.
 • Stresujący tryb życia, zmęczenie i duża ilość obowiązków, wpływająca na nadmierne obciążenie psychiczne i fizyczne.
 • Nieodpowiednia technika współżycia seksualnego.
 • Brak warunków, które sprzyjałyby intymności.
 • Dieta uboga w magnez, wapń, selen oraz witaminy B12, C, E i F.

Niewątpliwie, przy leczeniu zaburzeń seksualnych niezbędna jest zmiana diety, nastawienie do seksu, a także zmiana trybu życia. Lekarze są także zgodni co do tego, że kobieta powinna w takiej sytuacji wspomagać się odpowiednimi lekami. Kobiecą viagrą jest Lovegra, różowe kapsułki, zapewniające udane współżycie i gwarantujące większą przyjemność z seksu.

Poznaj smak przyjemności, odkryj siebie na nowo

Lovegra to lek na seksualne dolegliwości kobiet. Zwalczają problem suchości pochwy, pomaga w osiąganiu satysfakcjonującego orgazmu oraz przywraca ochotę na seks. Jest zatem preparatem, który może pomóc każdej kobiecie, zmagającej się z problemami w sferze życia seksualnego. Środek wzmaga popęd seksualny, a więc korzyści ze stosowania Lovegry mają także mężczyźni.

Skład leku opiera się - podobnie jak Viagra dla mężczyzn - na składniku aktywnym zwanym sildenafilem. W ten sposób, tabletki oddziałują na układ rozrodczy kobiety, poprawiając krążenie krwi i ukrwienie łechtaczki. Odczuwalne są również intensywniejsze doznania seksualne podczas stymulacji pochwy. Ochota na seks staje się większa, a libido znacząco wzrasta.

Stosowanie leku Lovegra

Aby lek był skuteczny, należy go stosować zgodnie z zaleceniami lekarza oraz informacjami zawartymi w ulotce. 1 tabletka zawiera 100 mg substancji aktywnej i jest to zalecana dzienna dawka leku, której nie należy przekraczać, chyba że za zgodą i zgodnie z zaleceniami lekarza. Preparat należy zażyć ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. Jego działanie utrzymuje się do 6 godzin.

Przeciwwskazania

Stosowanie Lovegry dla kobiet jest bezpieczne wtedy, kiedy używa się ją zgodnie z zaleceniami. Każde odstępstwo może wywołać określone skutki uboczne. Lek jest często polecany przez lekarzy ze względu na swoją skuteczność, a także minimalne ryzyko, jakie związane jest z zażywaniem leku. Do przeciwwskazań należą:

 • Ciąża.
 • Przebyty zawał serca lub udar mózgu.
 • Choroby związane z układem sercowo-naczyniowym, w szczególności choroba niedokrwienna serca.
 • Niskie ciśnienie tętnicze, poniżej 90/50 mmHg.
 • Nadwrażliwość lub uczulenie na składnik aktywny leku lub inną substancją w nim obecną.
 • Stosowanie leków z grupy nitratów.
 • Niewydolność nerek lub wątroby.
 • Zdiagnozowana białaczka.
 • Zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.

Niestosowanie się do powyższych przeciwwskazań może wywołać skutki uboczne, tj. zgagę i nudności, zaburzenia widzenia, nadwrażliwość na światło, zawroty i bóle głowy, zaczerwienienia skóry twarzy, katar oraz problemy z drożnością nosa.

Zadbaj o Wasze wspólne potrzeby

Satysfakcję ze zbliżenia płciowego powinni czerpać oboje z partnerów. Ważne jest, aby zaspakajać swoje wzajemnie potrzeby, które niekiedy się różnią. Poznanie ich i sposób na znalezienie złotego środka są w tym przypadku jednymi z ważniejszych czynników, mających wpływ na powodzenie podczas seksu. Nie zawsze to mężczyzna cierpi na zaburzenia seksualne, kobieta również może zmagać się z podobnymi problemami, wciąż jednak przekłada się to na obu partnerów. Lovegra jest, więc przepustką do lepszego życia seksualnego, bowiem dzięki niej:

 • Wzrasta ochota na seks.
 • Wzrasta libido.
 • Kobieta szybciej jest gotowa do odbycia kolejnego stosunku płciowego.
 • Orgazm jest łatwiej osiągalny.
 • Doznania i przyjemności z seksu są jeszcze większe.
 • Kobieta pozbywa się problemu suchości pochwy i bólu podczas zbliżenia, jaki jest z tym związany.

Lovegra to przełom w leczeniu zaburzeń seksualnych u kobiet. Do tej pory większą wagę przywiązywało się do leczenia impotencji u mężczyzn, a kobiety były odsunięte na drugi plan. Preparat ten powstał, aby pomóc kobietom w walce ze swoimi problemami, o których wciąż mówi się tak mało. Zaburzenia związane z suchością pochwy czy też brak ochoty na seks mogą doprowadzić do problemów w związku. Wiele par rozstaje się z powodu problemów w sferze seksualnej. Tak być jednak nie musi! Lovegra sprzyja zacieśnianiu więzi pomiędzy partnerami i dostarcza mnóstwa przyjemności z seksu, który jest nieodzownym elementem wspólnego życia.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.