Levitra 20mg

Producent Bayer / Wardenafil 20mg

Pobierz ulotkę leku Levitra 20mg
Ulotka dla pacjenta
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 84,00 zł Cena za tabletkę: 21,00 zł
2 blistry 8 tabletek 151,00 zł Cena za tabletkę: 18,88 zł
3 blistry 12 tabletek 210,00 zł Cena za tabletkę: 17,50 zł
4 blistry 16 tabletek 257,00 zł Cena za tabletkę: 16,06 zł
5 blistrów 20 tabletek 308,00 zł Cena za tabletkę: 15,40 zł
10 blistrów 40 tabletek 532,00 zł Cena za tabletkę: 13,30 zł

Informacje

Levitra - krok do poprawy życia seksualnego

Kiedy męskość zostaje nawet najmniejszym stopniu zaburzona, oznacza to bardzo wiele problemów dla mężczyzny i nie dotyczą one tylko sfery seksualnej. Problemy z erekcją to dolegliwości, które są źródłem frustracji męskiej części społeczeństwa. Ograniczenia związane z odbyciem stosunku seksualnego są przyczyną spadku samooceny, jak również problemów z wiarą w siebie i swoje możliwości. Taka sytuacja ma swoje odzwierciedlenie również w kontaktach z partnerką, która nie zawsze jest w stanie zrozumieć niepożądany stan u swojego partnera. Okazuje się jednak, że impotencja i zaburzenia erekcji są wciąż tematami tabu, o których się nie mówi lub wspomina bardzo rzadko, jedynie w sposób powierzchowny. Tylko 10% spośród wszystkich mężczyzn, którzy zmagają się z problemami z erekcją, podejmuje stosowne leczenie i daje sobie szanse na poprawę życia seksualnego.

Dla siebie i dla swojej partnerki - dla WAS

Dlaczego tak ważne jest to, aby rozmawiać o problemach sfery seksualnej i poddać się stosownemu leczeniu? Trzeba mieć świadomość, że nie jest to problem, który dotyczy samego partnera, ale również partnerki. Brak powodzenia podczas zbliżenia nie najlepiej wpływa na kontakty w związku. Wiele osób przyznaje, że to właśnie zaburzenia erekcji i problemy z osiągnięciem pełnej satysfakcji seksualnej miały wpływ na rozpad związku. Kolejnym ważnym aspektem jest wzrost obawy przed zdradą ze strony partnerki. Wielu mężczyzn twierdzi, że impotencja może być przyczyną znalezienia innego partnera przez kobietę. Wstydliwy temat nie dotyczy zatem jedynie zaburzeń seksualnych, ale także problemów w związku czy też na płaszczyźnie psychicznej mężczyzny. Wszystko to powinno skłaniać panów do podjęcia próby poprawy swoich możliwości seksualnych i znalezienia sposobu, aby pozbyć się uciążliwego problemu.

Najczęstszym sposobem na zniwelowanie zaburzeń erekcji jest stosowanie odpowiednich leków, mających na celu poprawę zdolności seksualnej. Wiele preparatów niestety nie wykazuje dużej skuteczności, co sprawia, że trudno jest zaufać tym, które rzeczywiście są w stanie nam pomóc. Levitra jest jednym z takich środków, z którymi powinno się zapoznać bliżej. Jest to lek bardzo często zalecany przez lekarzy i farmaceutów, którzy w większości przypadków potwierdzają jego skuteczność. Dowodem na to są zadowoleni pacjenci, u których po zastosowaniu Levitry zaobserwowano wyraźną poprawę erekcji.

Levitra - jej wyjątkowe działanie i skład

Jest to środek przeznaczony do leczenia zaburzeń związanych z erekcją. Zalecany dla mężczyzn, u których występuje wyraźny spadek formy seksualnej, co powoduje, że nie są w stanie odbyć stosunku płciowego. Levitra jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), czyli preparatem działającym na zasadzie hamowania produkcji enzymu fosfodiesterazy, co pozwala na uzyskanie erekcji.

Substancją czynną leku jest wardenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, czyli hamujących produkcję enzymu odpowiedzialnego za rozluźnienie tkanki prącia. W ten sposób, wydłuża on erekcję i sprzyja odbyciu stosunku płciowego. Liczne przeprowadzone badania wykazały, że wardenafil wywołał poprawę erekcji w przypadku prawie 98% pacjentów. To bezpośrednio wskazuje na skuteczność tabletek Levitry, które bogate są w tę substancję czynną. Przede wszystkim ona odpowiada za działanie leku, który w sposób znaczący przyczynia się do poprawy życia seksualnego.

Należy jednak podkreślić, że samo zażywanie leku nie gwarantuje jeszcze powodzenia w poprawie erekcji. Trzeba pamiętać, że duży wpływ ma także zaangażowanie partnerki, czyli do działania środka konieczne jest pobudzenie seksualnego. Zatem nad poprawą jakości stosunku powinni pracować oboje partnerzy.

Stosowanie leku Levitra

Przed zastosowanie leku Levitra zaleca się konsultację z lekarzem w celu wyeliminowania wszelkich przeciwwskazań dotyczących jego stosowania. Najczęściej zalecaną dawką jest 10 mg.

Tabletkę Levitra należy zażyć od 25 minut do 60 minut przed rozpoczęciem stosunku seksualnego. Pacjent po pobudzeniu seksualnym może uzyskać erekcję w czasie od 25 minut do 4-5 godzin po zażyciu leku. Tabletkę należy połknąć, popijając ją szklanką wody. Wskazane jest zażywanie 1 tabletki na dobę bez przekraczania tej dawki.

Dawkę można zwiększyć w przypadku niedostatecznego działania tabletki lecz tylko i wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

O tym powinieneś wiedzieć

Zanim zdecydujemy się na stosowanie leku Levitra, należy zapoznać się z poniższymi przeciwwskazaniami w celu uniknięcia wystąpienia powikłań.

Nie należy stosować preparatu w przypadku:

  • nadwrażliwości na wardenafil lub którykolwiek ze składników leku, jak krospowidon, magnezu stearynian, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, Makrogol 400, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), żelaza tlenek żółty (E172), żelaza tlenek czerwony (E172)
  • zażywania leków zawierających azotany
  • przyjmowania rytonawiru lub indynawiru
  • pacjenta w wieku powyżej 75 roku życia, który zażywa leki przeciwgrzybicze
  • dializ
  • ciężkiej choroby serc lub wątroby
  • niskiego ciśnienia tętniczego
  • stwierdzenia kiedykolwiek stanu objawiającego się utratą wzroku.

Szczególną ostrożność należy zachować także wtedy, kiedy pacjent ma problemy z sercem, stwierdzony nieregularny rytm serca, schorzenia wpływające na kształt członka, wrzody żołądka czy też cierpi na zaburzenia krzepnięcia krwi.

Levitra - lek na erekcję godny polecenia

Levitra do środek farmakologiczny, którego skuteczność została potwierdzona przez specjalistów i samych pacjentów, którzy zdecydowali się na kurację w celu poprawy jakości życia seksualnego. Zaburzenia erekcji stanowią bardzo duży problem we współczesnym społeczeństwie. Ma na to wpływ wiele czynników, które nie zawsze są zależne od samego pacjenta. Problemy z erekcją mogą być wywołane zarówno zmianami hormonalnymi, jak również zażywaniem niektórych leków czy też prowadzeniem szkodliwego dla zdrowia trybu życia. Levitra charakteryzuje się nie tylko skutecznością, ale także szybkim działaniem. U niektórych mężczyzn tabletka zaczyna działać już po 10 minutach od jej zażycia. Warto również zauważyć, że przy jej stosowaniu ilość występujących skutków ubocznych, jak również szansa na ich wystąpienie są dużo mniejsze niż w przypadku innych podobnych preparatów, np. reakcje alergiczne, niepokój czy też jaskra występuje zaledwie u 1 do 10 na 10 000 osób. Zawsze jednak w przypadku ingerencji w organizm należy się skonsultować ze specjalistom, ponieważ każdy może inaczej reagować na składniki zawarte w preparacie.

Levitra - zadbaj o siebie, swoją partnerkę i Wasz związek. Niech seks ponownie stanie się ważną sferą wspólnego życia.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.