Levitra 20mg

Producent Bayer / Wardenafil 20mg

Dostępność: Brak w magazynie

Cennik

60.00 380.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 60,00 zł 15,00 zł 1 15 zł
2 8 108,00 zł 13,50 zł 2 15 zł
3 12 150,00 zł 12,50 zł 3 15 zł
4 16 184,00 zł 11,50 zł 4 15 zł
5 20 220,00 zł 11,00 zł 5 15 zł
10 40 380,00 zł 9,50 zł 10 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Levitra to jeden z najskuteczniejszych środków pomocnych w leczeniu zaburzeń erekcji wśród mężczyzn. Jego substancją aktywną jest wardenafil. Każdy mężczyzna, który ma problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji, powinien zaopatrzyć się w lek Levitra o innowacyjnej recepturze. Bezpieczeństwo oraz skuteczność jego stosowania została potwierdzona w wielu niezależnych badaniach.

Co to jest Levitra?

Levitra to tabletki na potencję oparte na składniku aktywnym o nazwie wardenafil. Jest to substancja zaliczana do inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. U mężczyzn dotkniętych zaburzeniami erekcji obserwuje się nadaktywność tego enzymu, która objawia się dysfunkcjami w sferze seksualnej. Enzym sprawia, że do naczyń krwionośnych prącia nie dociera właściwa ilość krwi, przez co mężczyzna nie może osiągnąć wzwodu. Za sprawą wardenafilu enzym ten zostaje unieszkodliwiony, dzięki czemu mężczyzna jest zdolny do odbycia w pełni satysfakcjonującego stosunku seksualnego.

Aby zażycie leku Levitra przyniosło oczekiwany skutek, nie wolno zapomnieć o właściwej stymulacji seksualnej. Obecność partnerki z pewnością sprawi, iż "męskość" stanie na baczność.

Po jakim czasie zadziała lek Levitra?

Pierwsze symptomy działania leku Levitra można zaobserwować już po około 20 minutach od przyjęcia tabletki. Czas oczekiwania na zadziałanie preparatu jest jednak uzależniony od indywidualnych uwarunkowań konkretnego organizmu. Maksymalnie Levitra może działać nawet przez 10 godzin. W podanym czasie mężczyzna będzie w 100% zdolny do odbycia stosunku. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, iż przez tak długi czas członek mężczyzny będzie w stanie permanentnego wzwodu.

Kto powinien kupić lek Levitra?

Lek Levitra dedykowany jest wszystkim dorosłym mężczyznom, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji, co uniemożliwia im odbywanie stosunków seksualnych. Stanowczo zabronione przyjmowanie jest tego preparatu przez mężczyzn, którzy nie ukończyli 18. roku życia oraz przez kobiety bez względu na wiek.

Levitra - zalety

Najważniejsze zalety leku na potencję Levitra to:

 • wysoka skuteczność potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi,
 • krótki czas oczekiwania na zadziałanie leku - pierwsze efekty działania wardenafilu są zauważalne po około 20 minutach,
 • długi czas działania leku - maksymalnie nawet 10 godzin,
 • stosunkowo niska cena,
 • niewielka liczba efektów ubocznych.

Jak wygląda oryginalna Levitra?

Oryginalne tabletki Levitra mają kolor pomarańczowy. W naszej aptece sprzedajemy wyłącznie oryginalną Levitrę pochodzącą bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora. Dzięki temu jesteśmy pewni, iż mężczyźni przyjmujący ten preparat odzyskają sprawność seksualną w całkowicie bezbolesny sposób.

Ogromna popularność środków na potencję sprawia, iż są one niezwykle często podrabiane. Podróbki można spotkać nawet w aptekach. Kupując lek Levitra należy zawsze zachowywać szczególną ostrożność. Levitra z naszej apteki jest w 100% oryginalna.

Dawkowanie leku Levitra

Levitra jest oferowana w trzech dawkach:

 • 5 mg,
 • 10 mg,
 • 20 mg.

Najczęściej lekarze przepisują dawkę w postaci 10 mg, aby sprawdzić, jak wardenafil zadziała na konkretnego pacjenta. W przypadku, gdy przepisana dawka nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, wówczas lekarz może podjąć decyzję o zmianie dawki.

Jak stosować lek Levitra?

Tabletkę Levitra należy spożyć około 25-60 minut przed zaplanowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy połknąć i popić wodą. Środek zaczyna działać już po około 20 minutach od jego spożycia. Działanie leku zazwyczaj trwa 4-5 godzin, a maksymalnie 10 godzin. W podanym czasie odbycie stosunku seksualnego nie powinno sprawiać żadnego problemu. Aby środek zadziałał prawidłowo, konieczne jest zapewnienie stymulacji seksualnej. Nie wolno zażywać więcej niż jednej tabletki raz na 24 godziny. Przed rozpoczęciem kuracji lekiem Levitra należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania oraz dostosować się do zaleceń wskazanych przez lekarza lub farmaceutę.

Przeciwwskazania do stosowania leku Levitra

Leku Levitra nie należy stosować w następujących przypadkach:

 • uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu,
 • gdy stosuje się już inne inhibitory fosfodiesterazy typu piątego,
 • gdy pacjent utracił wzrok w jednym oku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego,
 • jeśli pacjent zmaga się z ciężkimi schorzeniami układu krążenia,
 • gdy wątroba pacjenta nie działa prawidłowo,
 • gdy pacjent choruje na niedociśnienie,
 • jeśli pacjent zmaga się z niestabilną dusznicą bolesną,
 • gdy pacjent ma wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki.

Levitra - efekty uboczne

Bardzo częste skutki uboczne Częste skutki uboczne Niezbyt częste skutki uboczne Rzadkie skutki uboczne
Zaczerwienienie twarzy, bóle głowy. Zawroty głowy, nudności, wymioty, uczucie zatkanego nosa, katar. Duszności, senność, wysypka, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, zaburzenia widzenia. Sztywność mięśni, omdlenia, napady drgawkowe, bolesna erekcja, wystąpienie reakcji alergicznych, wpływ na serce, zwiększenie ciśnienia w gałce ocznej.
Levitra 20mg to lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy, który świetnie poradzi sobie z zaburzeniami erekcji. Popraw swoją pewność siebie i wybierz bezpieczne rozwiązanie. Dostępny bez recepty.
5 4