Kamagra

Kamagra

Zmagasz się z problemami z potencją? Niepokoi cię spadek sprawności seksualnej? A może po prostu zastanawiasz się, jak poprawić sztywność członka? Kamagra to lek na zaburzenie erekcji – zamiennik Viagry o takim samym składzie, bezpieczeństwie i skuteczności. Szybko rozwiązuje problemy z utrzymaniem erekcji, słabą czynnością erekcyjną, a nawet brakiem wzwodu!

Kamagra 100mg bez recepty

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

42.00 1600.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 42,00 zł 10,50 zł 1 15 zł
2 8 70,00 zł 8,75 zł 2 15 zł
3 12 96,00 zł 8,00 zł 3 15 zł
4 16 125,00 zł 7,81 zł 4 15 zł
5 20 140,00 zł 7,00 zł 5 15 zł
10 40 260,00 zł 6,50 zł 10 GRATIS
20 80 480,00 zł 6,00 zł 20 GRATIS
40 160 880,00 zł 5,50 zł 40 GRATIS
80 320 1 600,00 zł 5,00 zł 80 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Kamagra na problemy ze wzwodem

Problem z erekcją dotyczy bardzo dużej grupy mężczyzn. Wzrost społecznej świadomości sprawia, iż coraz więcej z nich podejmuje walkę o swoją męskość. Niestety, skrępowanie i wstyd często uniemożliwiają konsultację z lekarzem, który mógłby pomóc im przywrócić powodzenie w sferze seksualnej. W większości przypadków szukają oni sposobów na leczenie zaburzeń wzwodu wśród środków farmakologicznych. Leki na potencję cieszą się coraz większą popularnością. Dominują klasyczne niebieskie tabletki. Dostępne są też zamienniki Viagry - w niższych cenach, jednak o tak samo skutecznym działaniu.

W Polsce impotencja dotyka ok. 3,5 mln mężczyzn, na całym świecie jest ich aż 150 mln. Skala problemu jest naprawdę wielka. Z fachowej pomocy korzysta jednak bardzo niewielki odsetek pacjentów, wśród Polaków jest to ok. 250 tys. mężczyzn.

Przyczyny słabej czynności erekcyjnej i braku wzwodu mogą być różne. Nie zawsze jest to uwarunkowane obniżeniem się poziomu testosteronu występującym wraz z wiekiem. W grę wchodzą bowiem również inne czynniki, jak np. nieodpowiednia dieta, brak ruchu, stres czy zmęczenie, zażywanie niektórych leków oraz różnego rodzaju choroby. Prowadzimy dzisiaj znacznie intensywniejsze życie niż jeszcze kilka lat temu. Między innymi z tego powodu leki na potencję, takie jak Kamagra, zyskują na popularności. Panowie zmagający się z zaburzeniem erekcji mają dostęp już nie tylko do niebieskich tabletek na długą erekcję, ale też do różnych alternatyw i zamienników Viagry z takim samym składnikiem aktywnym.

Budowa prącia

Co to jest Kamagra?

To skuteczny lek na erekcję - wsparcie w kuracji przywracającej mężczyznom zdolność do stosunku seksualnego. Jest zamiennikiem Viagry z tym samym głównym składnikiem odpowiedzialnym za skuteczność – sildenafilem w dawce 100 mg. Ten lek na przedłużenie stosunku rozszerza naczynia krwionośne, które transportują krew do prącia. Tabletka na wzwód działa pod warunkiem wystąpienia stymulacji seksualnej.

To lek na erekcję należący do inhibitorów fosfodiesterazy piątego typu. Nie powinna być stosowana przez mężczyzn, u których problem ze wzwodem nie występuje. To środek przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby w ich życiu seksualnym ponownie zapanowała harmonia, co pozwoli im czerpać satysfakcję z zaspokojenia potrzeb partnerki. Kamagra nie tylko poprawia sztywność członka i ogólne funkcjonowanie organizmu podczas stosunku, ale też ma wpływ na pewność siebie mężczyzn. Panowie, którzy się na nią zdecydowali potwierdzają, że jest to jedyny skuteczny sposób walki z problemami z erekcją.

Jak działa Kamagra?

Za skuteczność działania tych mocnych tabletek na potencję odpowiedzialna jest substancja aktywna – sildenafil. Do najczęstszych przyczyn spadku sprawności seksualnej należy zwężanie się żył i tętnic, które są obecne w penisie. Zjawisko to uniemożliwia lub w znaczącym stopniu utrudnia transport odpowiedniej ilości krwi do ciał jamistych znajdujących się w prąciu. Sildenafil powoduje, że naczynia krwionośne się rozluźniają, a więc możliwy jest napływ dużej ilości krwi. Tabletki na długą erekcję nie tylko pozwalają na osiągnięcie wzwodu, ale też wydłużają czas trwania stosunku.

Naczynia krwionośne prącia rozszerza naturalnie występująca w organizmie człowieka substancja, którą nazywamy guanozynomonofosforanem, inaczej cyklicznym GMP. W trakcie stosunku penis staje się twardszy, co jest spowodowane rozszerzaniem się naczyń krwionośnych i sprawnym przepływem przez nie krwi.

W organizmie człowieka występuje wiele enzymów, które bardzo często cechują się przeciwstawnym działaniem. Tak jest też w przypadku cyklicznego GMP oraz innego enzymu – fosfodiesterazy typu 5. W przypadku, kiedy jest go za dużo, hamuje on działanie cyklicznego GMP. W efekcie nawet przy podnieceniu seksualnym nie występuje wzwód. Penis nie twardnieje, co uniemożliwia odbycie stosunku. Kamagra, a właściwie zawarty w niej sildenafil, ma za zadanie podtrzymać działanie cyklicznego GMP, chroniąc go przed rozpadem na skutek oddziaływania fosfodiesterazy typu 5. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie erekcji i przedłużenie czasu trwania stosunku.

Komu pomoże Kamagra?

Istnieje przekonanie, że impotencja i problemy z erekcją dotykają jedynie mężczyzn starszych. Jednak liczne statystyki dowodzą, iż z dolegliwością tą zmagają się panowie w każdym wieku - nawet młodzi. Przyczyny problemów ze wzwodem są bardzo różne.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Słaba czynność erekcyjna lub brak wzwodu to problemy, które mogą wystąpić u mężczyzn narażonych na często pojawiający się i utrzymujący przez dłuższy czas stres. Nie najlepiej na życie seksualne wpływa też zmęczenie i nadmiar obowiązków. Żyjemy w czasach, w których tempo naszego codziennego życia jest bardzo wysokie. Pracujemy dłużej i intensywniej. Mężczyźni pracujący umysłowo są każdego dnia zmuszeni do nieustannej koncentracji, co przekłada się na brak chęci do wieczornej bliskości z partnerką.

Przyczyną impotencji może też być nieodpowiednia dieta i niezdrowy tryb życia. Spożywanie tłustych potraw, ograniczona ilość witamin, minerałów i innych cennych substancji oraz duża ilość alkoholu, a przy tym brak ruchu – to najlepsza recepta na zaburzenie erekcji! Dlatego lekarze i specjaliści zalecają mężczyznom Kamagręmocne tabletki na potencję, ale również zwracają uwagę na konieczność zmiany trybu życia i diety.

Ryzyko wystąpienia zaburzeń wzwodu zwiększa palenie papierosów i stosowanie sterydów. Brak wzwodu może pojawić się jako powikłanie choroby, której występowanie jest równoznaczne z koniecznością stosowania leków steroidowych. Problemy z erekcją po 40. roku życia wywołane są wieloma schorzeniami, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby układu nerwowego, zaburzenia endokrynologiczne, depresja czy nerwica. Wraz z wiekiem ryzyko impotencji wzrasta – dzieje się tak ze względu na spadek poziomu testosteronu. Zaburzenie erekcji u młodego mężczyzny może być związane z obawami dotyczącymi braku doświadczenia w kontaktach płciowych z kobietami. im strach, że nie sprostają oczekiwaniom swoich partnerek. W każdym z tych przypadków środek na potencję Kamagra wyróżnia się bardzo dużą skutecznością. Jest to lek na potencję przeznaczony dla panów w każdym wieku, zarówno młodych, jak też po 40. roku życia.

W jaki sposób i czy w ogóle Kamagra działa na kobietę?

Nie tylko mężczyźni zmagają się ze spadkiem sprawności seksualnej i trudnościami w łóżku. Problem ten często dotyczy też kobiet, jednak w ich wypadku mamy do czynienia z zupełnie innymi zaburzeniami. Zastanawiasz się, czy Kamagra działa na kobietę? Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna: Kamagra to tabletki na dłuższy stosunek, przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Przyjęcie ich przez kobietę może wiązać się z dużym ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. W najlepszym wypadku lek w ogóle nie zadziała.

Aby zrozumieć, iż Kamagra nie jest lekiem dla kobiet, należy przyjrzeć się jej działaniu. Najważniejszym zadaniem tabletki jest wywołanie rozkurczu mięśni gładkich penisa, tak by możliwy stał się napływ dużej ilości krwi do jego ciał jamistych. Ukrwienie narządów rodnych wprawdzie ma znaczenie dla kobiecej satysfakcji seksualnej, jednak działają wtedy zupełnie inne mechanizmy. Na rynku dostępnych jest wiele środków podnoszących libido, leczących suchość pochwy i inne problemy, dedykowanych kobietom. Kamagra nie działa na kobietę! Zażycie leku w tym wypadku wiąże się z dużym ryzkiem niepożądanych skutków.

Rodzaje kamagry

Lek wyróżnia nie tylko duża skuteczność, ale również występowanie w wielu wariantach. Oznacza to, że można wybrać taki, który najlepiej odpowiada naszym indywidualnym preferencjom, zarówno pod względem formy, jak też sposobu i czasu działania.

Kamagra na zaburzenia erekcji jest dostępna w 5 formach. Najbardziej popularne są zielone tabletki – klasyczny rodzaj Kamagry, do zażycia minimum 30 minut przed planowanym zbliżeniem. Lek ma też kilka alternatyw:

 • Kamagra do ssania - cukierki w kilku owocowych smakach: truskawkowym, bananowym, anansowym i pomarańczowym. W jednym opakowaniu znajdują się 4 pastylki, każda w innym smaku. Należy je zażyć, podobnie jak wspomniane już popularne tabletki 30-60 minut przed planowanych stosunkiem seksualnym. Pierwsze efekty można zobaczyć już po 15 minutach.
 • Kamagra - galaretka Oral Jelly - działa już po 15 minutach od zażycia! Galaretkę rozpuszczamy w wodzie, a następnie wypijamy. Dostępna jest w sześciu smakach: truskawkowym, czekoladowym, bananowym, pomarańczowym, ananasowym i karmelowym.
 • Kamagra do rozpuszczania, czyli tabletki musujące. Są bardzo dyskretne, ponieważ swoją formą przypominają znane wszystkim witaminy przeznaczone do rozpuszczania w wodzie. Przyjemny, owocowy smak i przystępna forma to nie jedyne zalety Kamagry do rozpuszczania. Lek w takiej formie działa już po 15-30 minutach od zażycia!

Jak działa kamagra?

To długodystansowy lek na potencję. Czas działania substancji wynosi 4-6 godzin. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że każdy organizm jest inny, na czas działania leku wpływ ma wiele czynników. Niektórzy panowie przyznają, że tabletka zadziałała nawet po 10 minutach od zażycia. Nie bez znaczenia jest też wiek mężczyzny. Im jesteśmy starsi, tym czas działania może być krótszy. Niejednokrotnie jednak Kamagra doskonale poradziła sobie w poprawie życia seksualnego panów po 60. roku życia.

Różnice między Kamagrą a Kamagrą Gold

Mężczyźni mogą wybrać nie tylko rodzaj Kamagry, ale też siłę działania tego leku na erekcję! Tabletki na dłuższy stosunek dostępne są w 3 dawkach – 20, 50 i 100 miligramów składnika aktywnego – sildenafilu. Obok klasycznej Kamagry w ofercie dla panów jest jeszcze Kamagra Gold - tabletki zawierające 100 miligramów sildenafilu występują tylko w tej jednej, najsilniejszej dawce. Ponadto w jej składzie znajdują się inne substancje wzmacniające działanie pastylek.

Analizując skład Kamagry Gold stwierdzono, że jest to najbardziej skuteczny wariant leku na potencję, dedykowany mężczyznom, u których problem jest wyjątkowo duży.

Penis reaguje na lek bardzo wyraźne, panowie odczuwają poprawę sztywności członka i znacznie przedłużoną erekcję. Warto jednak pamiętać, że Kamagrę Gold można zażyć tylko w jednej porcji na dobę – 1 tabletkę. Jest ona przeznaczona dla mężczyzn, którzy nie dostrzegają poprawy i działania klasycznej Kamagry. Niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz, aby wywołać erekcję, niezbędne jest pobudzenie seksualne.

Skuteczność działania kamagry

Skuteczność potwierdzona przez specjalistów

Aż 82% mężczyzn, którzy uczestniczyli w badaniu działania Kamagry, potwierdza skuteczność tych mocnych tabletek na potencję. Osiągnęli oni erekcję, która pozwoliła im sprostać oczekiwaniom swoich partnerek. Drugą grupę badanych stanowili panowie, którym podano placebo. W ich przypadku skuteczność ta wystąpiła tylko u 25%. Podczas badania mężczyźni stosowali wersję 100 mg Kamagry.

Sprawdzano także skuteczność Kamagry 50 mg, czyli o połowę słabszej. Również ona stanęła na wysokości zadania, co potwierdziło 74% panów. W grupie, której podawano placebo, o takiej skuteczności mogliśmy mówić w przypadku tylko 25% panów. Sildenafil jest obecnie najskuteczniejszą substancją na erekcję, co wyraźnie potwierdzają badania pozostałych leków na potencję, w których stosuje się inne substancje. Porównajmy więc:

 • Tadalafil – 35% mężczyzn zdeklarowało, że lek zawierający ten składnik wywołał u nich erekcję, a 4% panów z grupy, która zażywała placebo
 • Wardenafil – skuteczność działania w 49%, przy placebo w 23%
 • Spedra – 47% badanych panów potwierdziło działanie leku.

Kamagra a alkohol

Czy Kamagrę można zażywać po alkoholu? Czy jej działanie będzie wówczas równie skuteczne? Jaki wpływ na organizm będzie miało takie połączenie? Takie pytania mogą zrodzić się w głowie mężczyzny planującego romantyczną kolację z partnerką. Odpowiedź jest prosta: Nie zaleca się spożywania mocnych tabletek na potencję wraz z wysokoprocentowymi alkoholami. Alkohol często wywołuje trudności w osiągnięciu wzwodu. Ponadto wpływa niekorzystnie na mechanizm działania leku. Upośledza on funkcję penisa, co powoduje, iż osiągnięcie wzwodu będzie trudniejsze, a nawet całkowicie niemożliwe.

Łączenie leku z alkoholem jest szczególnie odradzane mężczyznom, u których problem z impotencją jest duży i utrzymuje się już od kilku lat. Tabletki na potencję w połączeniu z alkoholem może okazać się nieskuteczna.

Czy to oznacza, że decydując się na Kamagrę, musisz całkowicie zrezygnować z picia alkoholu? Niekoniecznie. Nie ma przeciwwskazań do zażywania tabletki i spożywania alkoholu w małych ilościach. Przykładowo, lampka wina do kolacji nie powinna zaburzyć mechanizmu działania leku. Jest to jednak uzależnione od organizmu mężczyzny i skali problemu.

Kamagra a inne leki

Zanim zdecydujesz się na leczenie, polecamy skonsultować się z lekarzem, szczególnie jeżeli regularnie zażywasz inne leki. Niektóre z nich mogą mieć niekorzystny wpływ na jej funkcje. Działa to też w drugą stronę - tabletki na erekcję mogą obniżać ich skuteczność.

Przy jakich lekach nie należy zażywać Kamagry?

 • Donory tlenku azotu – są to środki obecne w narkotykach i cechują się zdolnością do poprawy samopoczucia, ale też zwiększania zdolności seksualnej. Jeżeli połączymy je z lekiem na potencję, może dojść do bardzo wyraźnego i niebezpiecznego dla zdrowia, a nawet życia obniżenia się ciśnienia krwi.
 • Inhibitory proteazy – należą do nich leki na różne dolegliwości, w szczególności są stosowane przy leczeniu HIV. Jeżeli również Ty stosujesz je na co dzień, powinieneś skonsultować się z lekarzem, który może zalecić mniejszą dawkę lub całkowicie nakazać rezygnację ze stosowania leku.
 • Revatio – jest lekiem na nadciśnienie płucne. Z Kamagrą łączy go składnik aktywny – sildenafil. Revatio całkowicie wyklucza możliwość zażywania leków na potencję.
 • Riociguat – jest środkiem stosowanym przy tej samej dolegliwości co Revatio, czyli przy nadciśnieniu płucnym. Nie można łączyć go z Kamagrą, ponieważ istnieje wysokie ryzyko zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia.
 • Alfa brokery – obniżają ciśnienie krwi, czyli mają podobne działanie do leku na potencję. W przypadku stosowania tych dwóch leków trzeba zachować bardzo dużą ostrożność, najlepiej jest poradzić się lekarza, który dostosuje właściwą dawkę leku. W przeciwnym razie mogą wystąpić zawroty głowy i omdlenia.

Przeciwwskazania – kiedy zażywanie Kamagry jest niebezpieczne?

Jest ona lekiem na erekcję o silnym działaniu. Cechuje się dużą skutecznością, ale tylko wówczas, kiedy jest stosowana zgodni z zaleceniami producenta i lekarza. W niektórych okolicznościach i schorzeniach nie można zażywać tej substancji. Pamiętaj - priorytetem zawsze jest Twoje zdrowie!

Przeciwwskazania do stosowania Kamagry:

 • Choroba niedokrwienna serca niestabilna
 • Zaostrzenie dolegliwości dławicowych
 • Niekontrolowane i złośliwe ciśnienie tętnicze
 • Niewydolność krążenia klasy NYHA III i NYHA IV
 • Przebyty zawał serca, który wystąpił w ostatnich 2 tygodniach
 • Złośliwe arytmie komorowe, wyzwalane przez wysiłek i emocje
 • Kardiomiopatia ze zwężeniem drogi odpływu
 • Zwężenie zastawki aortalnej lub ciężka wada zastawkowa
 • Stosowanie innych leków, leków z grupy nitratów (nitrogliceryny, monoazotanu i diazotanu izosorbidu)
 • Uczulenie na składnik aktywny – sildenafil
 • Niewydolność wątroby i nerek
 • Przebyty w ostatnim czasie udar mózgu lub zawał mięśnia sercowego
 • Zwyrodnieniowe zmiany siatkówki, np. retinitis pigmentosa
 • Niskie ciśnienie tętnicze, na poziomie poniżej 90/50 mmHg

przeciwskazania do zażywania kamagry

Niepożądane skutki

Szczególnie w przypadku, kiedy tabletki na długą erekcję zażywane są przy wyżej wymienionych chorobach, a także niezgodnie z zaleceniami lekarza i producenta, może dojść do wystąpienia efektów ubocznych Kamagry. Niektóre występują bardzo rzadko, inne mogą pojawiać się częściej.

Umiarkowanie występujące działania niepożądane:

 • Bóle mięśni
 • Wysypka
 • Wymioty
 • Senność
 • Arytmia
 • Nudność
 • Osłabienie wzroku
 • Podrażnienie oczu
 • Ból w klatce piersiowej
 • Zmęczenie

Rzadko występujące działania niepożądane:

 • Chwilowa utrata pamięci
 • Omdlenia
 • Nadciśnienie lub niskie ciśnienie
 • Krwawienie z nosa
 • Udar

Często występujące działania niepożądane:

 • Zawroty głowy
 • Niestrawność
 • Zaburzenia wzroku
 • Bóle głowy
 • Uderzenia gorąca
 • Zaczerwienienia twarzy
 • Uczucie zatkanego nosa

Podczas rozmowy z lekarzem

Celem konsultacji z lekarzem jest wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do stosowania leku na potencję, jak również ocena skali problemu, zdefiniowanie przyczyny oraz dostosowanie dawki Kamagry do indywidualnych potrzeb pacjenta. Podczas rozmowy ze specjalistą powinieneś poinformować go o kilku kwestiach dotyczących Twojego stanu zdrowia. Lekarz powinien wiedzieć o występujących chorobach, takich jak hemofilia, wrzody żołądka, białaczka, anemia, a także nawet najmniejsze deformacje penisa. Zlekceważenie jakiejkolwiek z nich zwiększa ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, stanowi zagrożenie dla zdrowia pacjenta, a nawet jego życia.

Jak stosować kamagrę 100 mg?

Lek na problemy z utrzymaniem erekcji występuje w wielu wariantach. Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki na 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Aktywność wykazuje do 6 godzin. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy zaobserwowano jej działanie nawet kilka godzin dłużej. Kamagra nie tylko umożliwia odbycie stosunku przez mężczyzn, którzy zmagają się z brakiem wzwodu, ale również wydłuża czas gotowości. Ponadto przez 6 godzin działania leku możliwe jest odbycie więcej niż jednego stosunku!

To lek, który można stosować o dowolnej porze dnia, nie ma przeciwwskazań do stosowania jej na czczo, co z pewnością jest dużą zaletą. Z tym lekiem będziesz gotowy niezależnie od tego, czy jest rano, południe czy wieczór. Nie powinno się jednak stosować leku z dużą ilością alkoholu, maksymalnie możliwe jest wypicie np. 1 lampki wina lub 1 piwo. Skuteczność leku może zostać osłabiona, jeżeli wraz z nim spożywamy tłuste pokarmy.

Jakie dawki kamagry stosować?

Ze względu na to, że Kamagra dostępna jest w 3 różnych dawkach, należy skonsultować się z lekarzem, który zaleci najlepszą dla Ciebie. Wpływ na to, którą powinieneś wybrać, ma na pewno styl Twojego życia, dieta, aktywność fizyczna, wiek oraz skala problemu.

 • Kamagra 25 mg to najmniejsza ze wszystkich 3 dostępnych dawek. Polecana mężczyznom, u których problemy ze wzwodem nie trwają długo, a także panom, u których istnieje ryzyko, że podanie większej dawki mogłoby wywołać działania niepożądane. To również rozwiązanie dla panów szczuplejszych, młodszych i rozpoczynający dopiero kurację lekami na erekcję.
 • Kamagra 50 mg to dwa razy większa dawka – uznawana za optymalną. Wielu mężczyzn zaczyna właśnie od niej, a następnie w zależności od działania i skuteczności jest ona zwiększana bądź zmniejszana.
 • Kamagra 100 mg – największa dawka polecana jest panom, u których nie zaobserwowano wystarczającej zmiany po stosowaniu 50 mg. Jak wykazały badania kliniczne, dawka 100 mg skutecznie zadziałała u ponad 80% badanych mężczyzn.

Kamagra – jak i gdzie kupować?

Mocne tabletki na potencję dostępne są wyłącznie na receptę - nie można ich kupić bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Specjalista może ocenić, czy stosowanie leku nie zagraża zdrowiu i życiu pacjenta, wykluczyć przeciwwskazania do jego zażywania oraz wystawić stosowną receptę. Lekarz musi więc ocenić stan zdrowia mężczyzny, na podstawie czego zostanie wystawiona recepta na lek na potencję Kamagra. Tanio kupisz ją niemal u każdego farmaceuty.

Tania Kamagra w aptece

Tabletki można kupić zarówno w stacjonarnej aptece, jak i przez Internet. W lokalnych aptekach mężczyźni kupują leki na potencję znacznie rzadziej niż online. Zalety zakupów online są oczywiste – to większa dyskrecja i anonimowość. Brak wzwodu i słaba czynność erekcyjna to problemy wstydliwe, o których panowie zwykle wolą nie mówić.

Niestety, wstyd często zamyka im drogę do walki o swoje nowe lepsze życie. To właśnie m.in. dla nich powstały apteki i kliniki internetowe. W aptece online Kamagra sprzedawana jest za okazaniem recepty, którą należy wysłać pocztą. Z kolei w klinice internetowej nie jest wymagane posiadanie recepty. Jest to portal, który ma specjalną opcję internetowej konsultacji lekarskiej. Internetowy pacjent wypełnia specjalny formularz, który następnie jest weryfikowany przez lekarza. Na tej podstawie wydawany jest lek.

Zakup Kamagry online to gwarancja nie tylko największej dyskrecji, ale również bezpieczeństwa. Troszczymy się o poufność danych naszych klientów, oferujemy wygodne metody zapłaty i formy dostawy. Zawsze zamówienie pakowane jest w uniwersalne pudełko, które nie wskazuje na jego zawartość.

Ile kosztuje Kamagra? Cena jest niezwykle przystępna

Kamagra to zamiennik Viagry - zawiera ten sam składnik aktywny o takim samym stężeniu, a jednak jest od niej wyraźnie tańsza. Może to wzbudzać podejrzenia. Dlaczego cena Kamagry jest tak niska? Czy oznacza to niższą jakość i słabsze działanie leku na erekcję?

Odpowiedzią na to pytanie niech będzie wyjaśnienie, dlaczego Viagra jest znacznie droższa. Przede wszystkim jest to produkt z bardzo długą tradycją, rozpoznawalny na całym świecie, wręcz legendarny. To marka ciesząca się ogromnym uznaniem, to za nią w tym przypadku płacimy – za prestiż i renomę.

Tania Kamagra z kolei jest lekiem nowszym, którego skład bazuje na klasycznej niebieskiej tabletce. Tak naprawdę jest to po prostu Viagra pod inną nazwą. W obu przypadkach kluczowe znaczenie ma składnik aktywny - ten sam sildenafil. Cena Viagry od początku pojawienia się leku na rynku utrzymuje się na podobnym poziomie.

Aby umożliwić dostęp do skutecznego środka na potencję również panom, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup droższego leku, stworzono tańszy zamiennik. Jest ona dostępna w kilku rodzajach opakowań, od 4 tabletek do 320 tabletek. Ponadto możesz zdecydować się na Kamagrę 25 mg, 50 mg i 100 mg w zależności od indywidualnych potrzeb i skali problemu z erekcją. Ceny zaczynają się już od 5 zł na jedną tabletkę. Im mniejsze opakowanie, tym cena wyższa.

Jak rozpoznać oryginalną kamagrę?

Kupowanie Kamagry przez internet jest wygodne i dyskretne. Niestety, niesie też ze sobą pewne zagrożenie. Ze względu na ogromną popularność, leki na zaburzenie erekcji są bardzo często podrabiane. Nieuczciwi „producenci” wypuszczają na czarny rynek tabletki łudząco podobne do oryginalnej substancji. Jednak zamiast skutecznej dawki sildenafilu, dostajemy jego śladową ilość lub jedynie zlepek niewiadomego pochodzenia substancji. Kupując nieoryginalną Kamagrę, narażamy się na wystąpienie przykrych efektów ubocznych.

Najlepszym sposobem na znalezienie oryginalnej substancji jest zakup wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Apteka internetowa z pewnością jest jednym z nich! Nigdy nie kupuj leku na bazarze, w nocnym klubie czy siłowni. W internecie unikaj reklam wyświetlanych na stronach z treściami dla dorosłych oraz niewiadomego pochodzenia linków przysyłanych w mailach. W wiarygodnej aptece internetowej z całą pewnością znajdziesz oryginalną Kamagrę!

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o leku Kamagra? Pytania i odpowiedzi

Czy po zażyciu Kamagry natychmiast zostanie wywołana erekcja?

To lek, który należy zażyć na 30-60 minut przed planowanym stosunkiem. Właśnie tyle czasu organizm potrzebuje, aby zareagować na podany mu środek na potencję. Erekcja nie zostanie więc wywołana natychmiast. Nie jest też możliwa bez stymulacji seksualnej. Warto jeszcze wiedzieć, że czas działania leku jest różny u każdego z panów. Średnio mężczyzna może odbyć stosunek seksualny przez 4-6 godzin. Wiele czynników ma jednak wpływ na czas i skuteczność działania Kamagry. Jej aktywność może być krótsza bądź dłuższa od wskazanej średniej.

Czy Kamagrę mogą stosować tylko mężczyźni po 40. roku życia?

Problemy z erekcją dotyczą panów w bardzo różnym wieku, nie tylko starszych, u których obserwujemy wyraźne obniżenie się poziomu testosteronu. Coraz częściej problem słabej czynności erekcyjnej dotyka mężczyzn w młodym wieku – dla nich również przeznaczony jest lek na potencję. Warunkiem jest ukończenie 18. roku życia. Tabletki na dłuższy stosunek wykazują się dużą skutecznością zarówno u mężczyzn dojrzałych, w wieku średnim, jak i panów dopiero rozpoczynających współżycie.

Czy Kamagra jest przeznaczona tylko dla mężczyzn?

Tak, jest to lek, który mogą zażywać tylko mężczyźni. Nie jest on przeznaczony dla kobiet.

Stosuję Kamagrę i nie widzę różnicy. Co mam zrobić?

Przyczyn może być wiele. Produkt ten należy stosować zawsze zgodnie z zaleceniami lekarza, jak też wskazówkami producenta. Nie należy przekraczać dziennej dawki, nie powinno się pić dużej ilości alkoholu w momencie zażywania leku. Co więcej, tłuste pokarmy czy też dieta uboga w owoce i warzywa, a także niedostateczna ilość ruchu osłabia działanie leku. Możliwe też, że w Twoim organizmie w ostatnim czasie zaszły poważne zmiany. Warto w takiej sytuacji skonsultować się raz jeszcze z lekarzem w celu wykonania badania. Może się także okazać, że konieczne będzie zwiększenie dawki.

Czy przy stosowaniu Kamagry istnieje ryzyko wystąpienia zawału serca?

Zawał serca jest jednym ze skutków ubocznych, który może wystąpić na skutek zażywania leku. Występuje jednak bardzo rzadko. Niektórzy specjaliści są nawet zdania, że substancja ta nie może wywołać zawału serca. Inni z kolei twierdzą, iż może go wywołać wzmożona aktywność seksualna.

Kamagra. Opinie są tu kluczowe

Mam 55 lat, moje problemy z erekcją rozpoczęły się ok. 15-18 lat temu. Początkowo utożsamiałem to ze zmęczeniem i nieodpowiednim odżywianiem. Miałem świadomość, że wraz z wiekiem poziom testosteronu się obniża, ale nie spodziewałem się, że będzie on tak odczuwalny w moim przypadku, kiedy nigdy nie miałem nawet najmniejszych problemów w sferze bliskości z moją partnerką. Z każdym kolejnym rokiem zaburzenia erekcji były coraz większe. Był nawet taki moment w moim małżeństwie, że przez pół roku nie uprawialiśmy seksu, co przełożyło się na problemy w naszym związku, mogło się to skończyć nawet rozwodem. Poszedłem więc do lekarza i powiedziałem mu o swoich dolegliwościach. Polecił mi lek na potencję. Z racji tego, że zaburzenia erekcji trwały już stosunkowo długo, otrzymałem dawkę 50 mg z możliwością jej zwiększenia. Muszę przyznać, że wizyta u lekarza była jedną z lepszych decyzji. Kamagra bardzo zmieniła nie tylko moje życie, ale też życie mojej partnerki. Mam 55 lat, a czuję, że drzemie we mnie duch 20-latka. Kamagra jest razem ze mną i moją żoną w łóżku już zawsze. Dzięki niej znowu korzystamy z życia jak kilkanaście lat temu.

Michał, 55 lat

Przyznaję, że zawsze lubiłem eksperymentować w łóżku z moją partnerką. Czy miałem 25 czy 30 lat, w sypialni zawsze było gorąco. Tym większe było jej zaskoczenie, ponieważ bywały momenty, że nawet pomimo aktywnej stymulacji seksualnej nie pojawiał się wzwód. Przez 2-3 miesiące ten problem pojawił się kilka razy, potem występował coraz częściej. Nie mogłem pozwolić, żeby się nasilił jeszcze bardziej. Kolega polecił mi Kamagrę. Bez zastanowienia zdecydowałem się spróbować leku na potencję, który pomógł mojemu znajomemu. Przed kolejnym stosunkiem zażyłem jedną pastylkę. Wróciłem dawny ja, co ucieszyło nie tylko mnie, ale przede wszystkim moją partnerkę. Mi wystarcza porcja 25 mg, być może dlatego, że zadziałałem stosunkowo wcześnie. Wszystkim więc polecam szybką reakcję. A koledze dziękuję za rozwiązanie mojego problemu.

Szymon, 36 lat

O impotencji słyszałem, jednak byłem przekonany, że jest to problem, który przychodzi wraz z wiekiem. Kiedy miałem 23 lata to okazało się, że nie jestem w stanie zaspokoić potrzeb mojej dziewczyny. Dopiero zaczynałem współżycie i przyznaję, że początkowo miałem dużo obaw wynikających z braku doświadczenia. Moja dziewczyna wykazywała się dużą wyrozumiałością, ja jednak nie stawałem na wysokości zadania. Wzwód się albo nie pojawiał, albo erekcja trwała bardzo krótko. Nie mogłem pogodzić się z faktem, iż tak już będzie zawsze. Poszedłem do urologa, przeprowadziłem z nim bardzo szczerą rozmowę. Zdecydowaliśmy wspólnie, że spróbujemy zastosować lek na potencję. Lekarz przepisał mi Kamagrę. Byłem pełen obaw i czułem jeszcze większy wstyd. Spróbowałem. To, co się wydarzyło, było niesamowite, a ja nie mogłem uwierzyć, że wystarczyło wziąć jedną tabletkę, aby przekonać się, jak seks może być fantastyczny. Tabletki pomagały mi przez pierwsze kilka miesięcy, teraz już ich nie potrzebuję. Ale gdyby nie ona, nie wiem, czy moja dziewczyna byłaby dzisiaj moją żoną.

Bartek, 25 lat

Kamagra to lek na potencję o nieco krótszej historii od Viagry. Została jednak stworzona na podstawie popularnej „niebieskiej tabletki”. Co ciekawe, zawiera ten sam związek aktywny, czyli sildenafil. Zasada działania jest więc dokładnie taka sama. Kamagra ma za zadanie poprawić krążenie krwi w tkankach członka. Rozszerza przy tym naczynia krwionośne. Zaczyna działać już po około kilkudziesięciu minutach po zażyciu. Jej skuteczność trwa przez około 4 godziny. W tym czasie uzyskanie erekcji jest skuteczniejsze, a doznania seksualne bardziej intensywne.
Kamagra to środek na bazie sildenafilu, który ma za zadanie rozszerzyć naczynia krwionośne i pobudzić seksualność mężczyzny. Jej działanie jest najskuteczniejsze po około 45/60 minutach od zażycia i trwa do 4 godzin po zastosowaniu. Warto więc zażyć jedną tabletkę godzinę przed stosunkiem. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że jej działanie może być opóźnione ze względu na zjedzony chwilę wcześniej wysokotłuszczowy posiłek, na przykład fast food. Kamagra nie oferuje wzwodu, pozwala jednak łatwiej go uzyskać.
Kamagrę warto zażyć około godzinę przed planowanym stosunkiem. Należy połknąć całą tabletkę, po czym obficie popić wodą. Warto zaznaczyć, że substancją aktywną w Kamagrze jest sildenafil. To środek działający na naczynia krwionośne, rozszerza je ułatwiając tym samym dopływ krwi do członka. Zalecana dzienna dawka tej substancji aktywnej to 50 miligramów. Minimalna dawka może być jednak inna, wszystko zależy od trybu życia. Dostępne dawki Kamagry to 25,50 i 100 mg. Istnieje także Kamagra 100 mg + 60 mg, połączenie sildenafilu i dapoksetyny.
Na wstępie warto zaznaczyć, że szybkość działania leku Kamagra uzależniona jest od kilku czynników tak jak czas jej działania. Znaczenie ma przede wszystkim styl życia prowadzony przez mężczyznę. Różnica może być odczuwalna nawet wtedy, kiedy mężczyzna zażył Kamagrę po spożyciu posiłku o wysokiej zawartości tłuszczy. Odpowiadając jednak na pytanie, lek zacznie działać po około 40/60 minutach od zażycia. Najlepiej przyjąć go na godzinę przed planowanym stosunkiem. Można liczyć na efekt trwający około 4 godziny.
Wspomóż swoje libido oraz potencję ✔️ Kamagra 100mg posiada substancję czynną Sildenafil, która rozszerza naczynia krwionośne podczas stymulacji seksualnej
4.87 61