Kamagra Oral Jelly 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Cennik

25.00 1800.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 25,00 zł 15 zł
4 do 7 20,00 zł 15 zł
8 do 11 18,50 zł 15 zł
12 do 15 16,00 zł 15 zł
16 do 19 15,50 zł 15 zł
20 do 79 15,00 zł GRATIS
80 do 199 12,00 zł GRATIS
200 9,00 zł GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Kamagra Oral Jelly to popularny preparat na potencję w żelu. Składnikiem aktywnym jest sildenafil, który sprawia, że mężczyzna może cieszyć się pełną sprawnością seksualną. Niektórzy mają wątpliwości, czy stosowanie innych form niż tabletki na potencję jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ obawiają się ich niskiej skuteczności. Warto wiedzieć, że Kamagra w żelu jest równie skuteczna co Kamagra w wydaniu klasycznym. Prezentowany produkt przetestowały już tysiące klientów naszej apteki. Ich opinie są jednoznaczne: Kamagra Oral Jelly to świetny wybór w zwalczaniu zaburzeń erekcji.

Kamagra Oral Jelly - co to jest?

Kamagra Oral Jelly to jedna z wariacji na temat klasycznej Kamagry w tabletkach. Jest to preparat zawierający galaretki doustne do spożycia bezpośredniego. Najważniejsza informacja jest następująca: jego składnikiem jest sildenafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Fosfodiesteraza typu piątego jest bardzo szkodliwym enzymem, który powoduje, że napływ krwi do ciał jamistych prącia jest znacznie ograniczony.

Odpowiednia ilość krwi w prąciu to najważniejszy warunek, który musi zostać spełniony, by mężczyzna w ogóle mógł osiągnąć wzwód. W przypadku nadaktywności fosfodiesterazy typu piątego z uzyskaniem oraz utrzymaniem wzwodu mogą być spore problemy. Sildenafil, czyli składnik aktywny Kamagra Oral Jelly jest antidotum na ten szkodliwy enzym.

Z roku na rok coraz więcej mężczyzn docenia korzyści wynikające ze stosowania innych środków na potencję niż tabletki. Jest to o wiele bardziej komfortowe, ponieważ zjedzenie smakowych żelków jest o wiele wygodniejsze niż popijanie zwykłych tabletek wodą. Najważniejsze jest to, że skuteczność żelków jest dokładnie taka sama jak klasycznych tabletek z sildenafilem.

Jak spożywać Kamagra Oral Jelly?

Galaretki Kamagra Oral Jelly należy wyciskać i spożywać około 30-60 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Warto pamiętać o tym, że przed przyjęciem leku Kamagra Oral Jelly nie wolno spożywać alkoholu oraz posiłków wysokotłuszczowych. Ogromnym atutem Kamagra Oral Jelly jest fakt, iż produkt ten jest oferowany w wielu wariantach smakowych. Dzięki temu każdy z pewnością znajdzie taki smak, który w 100% będzie odpowiadał jego upodobaniom. Aby lek zadziałał w sposób prawidłowy, konieczne jest zapewnienie właściwej stymulacji seksualnej. Mowa tutaj oczywiście o obecności partnerki, z którą planujemy odbyć stosunek seksualny.

Pierwsze efekty działania leku Kamagra Oral Jelly powinny być zauważalne już po około 20 minutach. Maksymalnie Kamagra Oral Jelly może działać przez nawet 4 godziny. Lekarze zalecają, by stosować maksymalnie jedną saszetkę preparatu raz na 24 godziny. Przekraczanie zaleconej dawki jest kategorycznie zabronione, ponieważ mogłoby to doprowadzić do wystąpienia bardzo groźnych efektów ubocznych.

Dawki leku Kamagra Oral Jelly

Istnieją następujące dawki leku Kamagra Oral Jelly:

  • 25 mg,
  • 50 mg,
  • 100 mg.

Dla większości mężczyzn najbardziej optymalna jest dawka 50 mg, czyli połowa saszetki. Każdy organizm jest jednak zupełnie inny. Na jednych mężczyzn preparaty na potencję działają mocniej, na innych słabiej. W zależności od indywidualnych uwarunkowań konkretnego mężczyzny lekarz może zalecić zwiększenie dawki do 100 mg lub zmniejszenie do 25 mg. Konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji jest niezbędna, ponieważ dzięki temu pacjent ma pewność, że stosowanie leku nie spowoduje u niego wystąpienia jakiś efektów ubocznych.

Kamagra Oral Jelly - smaki

W każdym opakowaniu znajduje się kilka saszetek żelu. Do najpopularniejszych smaków Kamagra Oral Jelly zalicza się malina, czekolada, toffi, liczi, karmel oraz róża. Dostępność poszczególnych wariantów smakowych może się różnić w zależności od stanów magazynowych w naszej aptece. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat dostępnych smaków zapraszamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami.

Jakie są przeciwwskazania do zastosowania środka na potencję Kamagra Oral Jelly?

Mimo tego, iż Kamagra Oral Jelly to żelowe, smaczne saszetki, to jest to silny lek oparty na substancji aktywnej o nazwie sildenafil. W związku z tym po lek ten nie mogą sięgać osoby, które:

  • są uczulone na którykolwiek ze składników preparatu,
  • zmagają się z niedociśnieniem lub nadciśnieniem tętniczym,
  • chorują na chorobę niedokrwienną serca,
  • w niedalekiej przeszłości przebyły zawał serca,
  • chorują na niewydolność krążeniową,
  • mają zwyrodnieniowe zmiany siatkówkowe.

Kamagra Oral Jelly - efekty uboczne

Bardzo rzadkie skutki uboczne Rzadkie skutki uboczne Częste skutki uboczne
Senność, wysypka, wymioty, zmęczenie, osłabienie wzroku, podrażnienie oczu, nudności, arytmia, ból w okolicach klatki piersiowej. Krótkotrwała utrata pamięci, krwawienie z nosa, udar, obniżenie bądź podwyższenie ciśnienia, omdlenia. Bóle głowy, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie twarzy, zawroty głowy.

Co lepsze: klasyczna Kamagra czy Kamagra Oral Jelly?

Wielu mężczyzn zastanawia się, czy lepiej jest kupić zwykłą Kamagrę w tabletkach czy też sięgnąć po Kamagrę w formie smacznego żelu. Warto wiedzieć, że skuteczność obu preparatów jest równie wysoka. Jeśli komuś zależy na tym, aby środek miał bardziej przystępną, smaczną formę, wtedy z pewnością powinien wybrać Kamagrę Oral Jelly.

Poprawa sprawności seksualnej w szybkim czasie? To możliwe! Kamagra w żelu Oral Jelly to świetny sposób na poprawę swojej wydolności seksualnej. Dostępna bez recepty.
4.97 6