Kamagra Oral Jelly 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Opakowania
Łączny koszt: 0,00

Opakowanie zawiera 7 saszetek

Cennik

1 opakowanie 7 saszetek 154,00 zł Cena za tabletkę: 22,00 zł
2 opakowania 14 saszetek 224,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
3 opakowania 21 saszetek 315,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
4 opakowania 28 saszetek 392,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
5 opakowań 35 saszetek 455,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
10 opakowań 70 saszetek 840,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
20 opakowań 140 saszetek 1 540,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
40 opakowań 280 saszetek 2 520,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł

Informacje

Kamagra w żelu - poznaj smak seksu w każdym wieku

Mężczyzna w każdym wieku ma swoje potrzeby seksualne, a seks jest nieodzowną sferą każdego związku. Wraz z wiekiem zdolność seksualna się zmniejsza i tym samym pojawiają się problemy z erekcją. Najczęściej, dolegliwości z tym związane pojawiają się po 40-tym roku życia. Prawie połowa panów w tym wieku cierpi na problemy z erekcją, jednak tylko niewielki odsetek z nich przyznaje się do tego i podejmuje leczenie w celu zwiększenia swojej kondycji seksualnej. Impotencja nie powinna być tematem tabu, a powinna raczej ujrzeć światło dzienne, ponieważ wciąż rośnie liczba panów, którzy nie są w stanie w starszym wieku zaspokoić swojej partnerki.

Przyczyn zaburzeń erekcji jest wiele. Mają one podłoże zarówno fizyczne, jak również psychiczne. Przyczyny organiczne dotyczą ok. 80% przypadków. Należą do nich m.in.: nieprawidłowości i uszkodzenia naczyń oraz ciał jamistych prącia, niektóre z zaburzeń neurologicznych i hormonalnych, choroby takie jak: stwardnienie rozsiane, cukrzyca, choroby serca i nerek, a także urazy rdzenia kręgowego, zabiegi chirurgiczne przeprowadzone na gruczole krokowym, zażywanie leków uspokajających, przeciwdepresyjnych i diuretyków, a także palenie papierosów oraz nadużywanie alkoholu.

Przyczyn psychogennych należy doszukiwać się w lęku przed niezdolnością do odbycia stosunku płciowego, niskiej samoocenie, problemach w związku, przykrych doświadczeniach związanych ze sferą seksualną. Szacuje się jednak, że to właśnie inne choroby są głównymi winowajcami impotencji. Po 40-tym roku życia obniża się poziom testosteronu, co przekłada się na mniejsze zainteresowanie seksem. Również wtedy mężczyźni zaczynają zażywać większą ilość leków, które mają wpływ na zaburzenia erekcji.

Problemy z erekcją w młodym wieku

Z racji nasilającego się problemu u mężczyzn z młodym wieku trzeba poznać lepiej źródła takich dolegliwości u panów już po 20-tym roku życia. Impotencja w młodym wieku jest ściśle związana z prowadzonym trybem życia. Na sferę seksualną duży wpływ mają:

 • Palenie papierosów i spożywanie alkoholu w dużych ilościach.
 • Nieodpowiednia dieta.
 • Długotrwały stres.
 • Intensywna i męcząca praca.
 • Brak odpowiedniej ilości snu.

Nie bez znaczenia są także czynniki psychogenne, czyli stany lękowe dotyczące np. niechcianej ciąży czy też ryzyka zarażenia wirusem HIV, kompleksy, niska samoocena i niedostateczne poczucie własnej wartości, a także lęk przed kompromitacją wynikającą z braku doświadczenia, monotonia w sferze seksualnej, problemy w związku, takie jak kłótnie, nieporozumienia, różnice charakterów.

Wbrew pozorom, o problemy związane z zaburzeniem erekcji w młodym wieku nie jest trudno. W przypadku nakładania się więcej niż jednego z wyżej wymienionych czynników kłopot może się nasilać oraz utrzymywać dłużej. Młody mężczyzna przestaje czerpać satysfakcję z seksu, co w późniejszym wieku przekłada się na dolegliwości o znacznie większym nasileniu.

Każdy mężczyzna ma prawo do korzystania z życia seksualnego oraz czerpania z niego maksymalnej radości i satysfakcji!

Wyjątkowy skład, unikatowa formuła

W celu zmniejszenia skali problemu i ułatwienia mężczyznom dostępu do leków na potencje, które wykazują szczególną skuteczność i są bezpieczne w stosowaniu, powstała Kamagra w żelu, czyli unikatowy preparat łatwy w stosowaniu, przeznaczony dla mężczyzn, którzy ukończyli 18-ty rok życia. Kamagra w swoim składzie posiada cytrynian sildenafilu o stężeniu 100 mg. Jest to substancja czynna, która kontroluje stężenie krwi, jaka przepływa przez naczynia krwionośne. Hamuje ona działanie enzymu odpowiedzialnego za szybsze cofanie się krwi z naczyń krwionośnych w penisie. W ten sposób, zwiększa się szansa na dłuższą erekcję.

Kamagra występuje w postaci żelu i jest dostępna w wielu smakach: ananasa, pomarańczy, truskawki, wanilii, banana, czarnej porzeczki, toffi, mięty, winogrona, poziomki, czekolady, zielonego jabłka, cytryny, maliny, róży, arbuza, wiśni, liczi, kiwi, figi, guawy i karmelu. Wybór jest ogromny i na pewno każdy znajdzie smak dla siebie. Kamagra dostępna jest w opakowaniach, które składają się z 7, 14, 21, 28, 35, 70, 140 i 280 saszetek, co jest zależne od czasu trwania kuracji. Wygoda i łatwość stosowania spowodowała, że lek spotkał się z dużym uznaniem wśród męskiego grona społeczeństwa. Oprócz skuteczności otrzymujemy wyjątkowy smak, który pobudza nasze zmysły. Niektóre z nich, takie jak czekolada, ananas, arbuz, banan, figa, winogrono czy truskawka to popularne afrodyzjaki wykorzystywane w kuchni, z której zostały zapożyczone do kuracji stosowanej w zaburzeniach erekcji.

Skutecznie, smacznie i bezpiecznie!

Sposób dawkowania

Skuteczność oraz bezpieczeństwo są ściśle związane ze sposobem zażywania leku oraz stosowaniem się do zaleceń producentów i lekarza. Zalecana dzienna dawka Kamagry w żelu to 1 saszetka. Należy zażyć ją 15-30 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Działanie preparatu utrzymuje się od 4-6 godzin, co jest uzależnione czynnikami, jakie mają wpływ na działanie leku oraz organizmem każdego mężczyzny. Trzeba mieć świadomość, że np. alkohol może mieć wpływ na skuteczność leku i zahamować jego działanie. Nie zaleca się również spożywanie zbyt obfitych i tłustych potraw przed stosunkiem seksualnym. Także soki owocowe i grejpfruty mogą zmniejszyć działanie preparatu.

Sam lek nie ma bezpośredniego wpływu na podniecenie. Potrzebna jest zatem stymulacja seksualna ze strony partnerki.

Przeciwwskazania - kiedy należy szczególnie uważać

Kamagra jest lekiem bezpiecznym i skutki uboczne występują sporadycznie. Należy jednak dokładnie zapoznać się z przeciwwskazaniami do jego stosowania w celu uniknięcia powikłań.

 • Nietolerancja substancji aktywnej oraz innych składników leku.
 • Choroby niedokrwienne serca i choroby układu krążenia.
 • Przebyty zawał i udar mózgu.
 • Niewydolność wątroby lub nerek.
 • Miażdżyca i zmiany w siatkówce oka.
 • Niekontrolowane nadciśnienie tętnicze.
 • Arytmia komorowa i kardiomiopatia.
 • Zażywanie leków uwalniających tlenek azotu.

Jakich skutków ubocznych można się spodziewać w przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza? Pomimo, że występują one rzadko, warto o nich wspomnieć. Należą do nich m.in.: bóle głowy, niestrawność, zaczerwienienia skóry, problemy z oddychaniem, brak ostrości widzenia czy też zaburzenia rytmu serca.

Kamagra w żelu jest lekiem, który łączy w sobie skuteczność, bezpieczeństwo i szybkość działania. Jego żelowa forma to dodatkowy atut wpływający na wygodę i łatwość stosowania. Walory smakowe są także doceniane przez pacjentów, którzy zamieniają tradycyjne tabletki przeznaczone do połknięcia na smakowy żel.

Smak przyjemności z Kamagrą!

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.