Kamagra 100mg do rozpuszczania w wodzie

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Opakowania
Łączny koszt: 0,00

Opakowanie zawiera 7 tabletek

Cennik

1 opakowanie 7 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
2 opakowania 14 tabletek 266,00 zł Cena za tabletkę: 19,00 zł
3 opakowania 21 tabletek 378,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
4 opakowania 28 tabletek 476,00 zł Cena za tabletkę: 17,00 zł
5 opakowań 35 tabletek 560,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
10 opakowań 70 tabletek 1 050,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
20 opakowań 140 tabletek 1 960,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
40 opakowań 280 tabletek 3 640,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Kamagra tabletki musujące

Problemy z erekcją - nie jesteś sam!

Jeżeli wydaje Ci się, że zaburzenia erekcji dotyczą jedynie Ciebie, to jesteś w dużym błędzie. Z problemami ze wzwodem zmaga się ok. 150 milionów mężczyzn na całym świecie. Niestety, na leczenie decyduje się jedynie niewielki odsetek panów, chcących zmienić swoje życie seksualne. Wychodzą z ukrycia, udają się do specjalisty i zaczynają kurację, która całkowicie odmienia ich życie. Coraz więcej mówi się o zaburzeniach erekcji, jednak nadal skala problemu jest bardzo duża, a ilość mężczyzn, decydujących się, aby o tym mówić, wciąż mała.

Dzisiaj o impotencji mówi się nie tylko w kontekście panów po 40-tym roku życia, ale również zmagają się z nią mężczyźni w młodszym wieku, nawet już po 20-tym roku życia. Ta sytuacja pokazuje, jak wiele jest jeszcze do zrobienia w kwestii zmniejszenia problemu i uświadomienia męskiego grona, iż ukrywanie kłopotu nie prowadzi do niczego dobrego.

Niektórzy mężczyźni na własną rękę próbują pozbyć się problemów z erekcją. Sięgają po różnego rodzaju suplementy, które nie zawsze okazują się skuteczne, a to może skutecznie zniechęcać do dalszego leczenia. Tutaj jednak pojawia się problem nieodpowiedniego dobierania preparatów, które wykazują bardzo małą skuteczność. Brak wiedzy na temat składników, które są w nich obecne, powoduje, że przy ich zakupie sugerujemy się jedynie ceną lub reklamą, która okazała się bodźcem do sięgnięcia po akurat ten, a nie inny suplement. Aby uniknąć rozczarowania i zaoszczędzić pieniądze, warto udać się w tej kwestii do lekarza, który najpierw zweryfikuje skalę problemu, zlokalizuje jego źródło i finalnie dobierze odpowiedni lek, będący idealnym rozwiązaniem dla danego przypadku.

Każdy organizm jest inny, każdy organizm ma inne potrzeby!

Poznaj swój problem bliżej

Każde zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu mają swoje przyczyny, zaburzenia erekcji również nie biorą się znikąd. Warto jest wiedzieć, gdzie znajduje się źródło problemu i starać się je zwalczać.

 • Stres i zmęczenie wynikające z nadmiaru obowiązków. Bardzo często z problemami z erekcją zmagają się mężczyźni, którzy wykonują stresującą pracę oraz większość swojego życia poświęcają angażowaniu się w sprawy zawodowe. Jeżeli chodzi o młodszych pacjentów, stres ten może wynikać z obaw, że nie będą oni w stanie zadowolić swojej partnerki.
 • Lęk z powodu coraz mniejszej sprawności fizycznej dotyczy mężczyzn starszych. Świadomość niedostatecznej kondycji seksualnej w sposób znaczący wpływa na powodzenie podczas zbliżenia.
 • Choroby związane z cholesterolem, zbyt duża ilością cukru we krwi czy ogólnym stanem zdrowia wynikającym z wieku.
 • Infekcje układu moczowego oraz przerost gruczołu krokowego. W takiej sytuacji należy koniecznie zasięgnąć informacji, w jakim stopniu mają one wpływ na zaburzenia erekcji i czy mogą być ich przyczyną.
 • Nadciśnienie tętnicze i miażdżyca.
 • Nieodpowiednia dieta, szczególnie spożywanie dużej ilości pokarmów bogatych w szkodliwe dla organizmu tłuszcze oraz alkohol niesprzyjający efektywnej erekcji.
 • Używki, czyli głównie palenie papierosów, mające swój udział w problemach z erekcją.
 • Schorzenia związane z układem sercowo-naczyniowym. Niedostateczny dopływ krwi do naczyń krwionośnych w narządzie krokowym to jedna z podstawowych przyczyn impotencji.

Kamagra - lek na Twoje męskie problemy

Specyfiki na temat których wiemy zbyt mało, warto zastąpić tymi, o których mówi się więcej, a informacje na ich temat jesteśmy w stanie uzyskać u źródła, czyli u lekarza. Kamagra w postaci tabletek musujących to zupełnie nowe podejście do kuracji w zaburzeniach erekcji. To alternatywa dla tradycyjnych tabletek, a także dla droższych leków, które swój skład opierają na tych samych składnikach aktywnych, co Kamagra.

Skuteczności leku należy doszukiwać się w obecnym w składzie sildenafilu. Jest to jeden ze składników należących do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Dzięki takiej formule, lek może w pełni kontrolować stężenie krwi w naczyniach krwionośnych penisa. Sildenafil nie tylko sprzyja efektywnej erekcji, ale sprawia, że trwa ona dłużej, co jest spowodowane zahamowaniem działania enzymu odpowiedzialnego za szybszy przepływ krwi przez naczynia krwionośne narządu krokowego. Im dłużej krew jest w nich obecna, tym jest większa szansa na osiągnięcie dłuższej i bardziej satysfakcjonującej erekcji.

Idealna dawka i bezpieczne stosowanie

Jedna tabletka musująca zawiera 100 mg sildenafilu. Zaleca się stosowanie jednej dziennie bez przekraczania tej ilości. Jedyne odstępstwo od reguły stanowić może wcześniejsza konsultacja z lekarzem, który uzna, że zwiększona dawka nie będzie zagrożeniem dla zdrowia pacjenta i wpłynie na poprawę jej skuteczności. Kapsułkę należy rozpuścić w szklance wody i spożyć ok. 15-30 minut przed planowanym zbliżeniem. Działanie preparatu utrzymuje się do 4 godzin.

Podczas stosowaniu leku nie powinno się spożywać nadmiernej ilości alkoholu oraz pokarmów o dużej zawartości tłuszczu. W przeciwnym razie może dojść do zaburzeń w jego działaniu i zmniejszenia skuteczności.

Przeczytaj i zapamiętaj!

Pomimo bezpieczeństwa, z jakim związane jest stosowanie Kamagry w kapsułkach musujących, trzeba wiedzieć, kiedy lek mógłby niekorzystnie wpłynąć na nasze zdrowie i organizm.

 • Nadwrażliwość na któryś ze składników leku.
 • Choroby układu sercowo-naczyniowego (miażdżyca, udar mózgu, choroba wieńcowa).
 • Zażywanie leków bogatych w azotany i należących do grupy nitratów.
 • Zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.
 • Dziedziczne choroby wzroku.
 • Uszkodzenie nerek lub wątroby.

Pomarańczowe pastylki przepustką do lepszego życia seksualnego

Kamagra w postaci tabletek musujących uważana jest za skuteczny środek na impotencję. Potwierdzają to zadowoleni pacjenci, którzy zgodnie twierdzą, że po ich zażyciu osiągnięcie erekcji było dużo łatwiejsze i co więcej, utrzymywała się ona na tyle długo, aby usatysfakcjonować partnerkę. Impotencja dotyka wielu mężczyzn w każdym wieku. Jej przyczyn może być wiele, a pozbycie się ich okazuje się bardzo trudne. Mając odpowiednie wsparcie, łatwiej jest uwierzyć w możliwość powrotu do sprawności seksualnej.

Kamagra w musujących tabletkach to wygoda, łatwość stosowania i skuteczność, co jest spowodowane obecnością sildenafilu. Aż 99% mężczyzn przyznaje, że Kamagra - tabletki na potencję - pomogły im odzyskać wiarę w siebie oraz przyczyniły się do poprawy jakości stosunku seksualnego.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.