Kamagra 100mg do rozpuszczania w wodzie

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Opakowania
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Opakowanie zawiera 7 tabletek

Cennik

140.00 3640.00
Opakowań Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 7 140,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 14 266,00 zł 19,00 zł 3 GRATIS
3 21 378,00 zł 18,00 zł 5 GRATIS
4 28 476,00 zł 17,00 zł 7 GRATIS
5 35 560,00 zł 16,00 zł 8 GRATIS
10 70 1 050,00 zł 15,00 zł 17 GRATIS
20 140 1 960,00 zł 14,00 zł 35 GRATIS
40 280 3 640,00 zł 13,00 zł 70 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Kamagra musująca to preparat na zaburzenia wzwodu mający postać tabletki musującej do rozpuszczenia w wodzie. W Kamagrze musującej zawarte są dokładnie takie same składniki aktywne jak w jej klasycznej wersji. Zawartość aż 100 mg sildenafilu w tym leku na potencję powoduje, że każdy mężczyzna zmagający się z problemem niskiej potencji może szybko i sprawnie odzyskać pełną sprawność seksualną. Kamagra musująca to lek, który pozwala nie tylko na uzyskanie, ale również na utrzymanie wzwodu aż do ejakulacji.

Kamagra musująca - jak działa ten lek?

Rynek środków na erekcję nieustannie się rozwija. Kiedyś w aptekach były dostępne wyłącznie zwykłe tabletki na potencję, jednak dziś oferta jest bardzo urozmaicona. Mężczyźni mogą sięgać na przykład po tabletki do rozpuszczania w wodzie, takie jak Kamagra musująca. Czy są one równie skuteczne co ich klasyczne odpowiedniki w tabletkach? Odpowiedź jest prosta: tak!

Kamagra musująca zawiera ten sam składnik aktywny co Kamagra klasyczna, czyli sildenafil. Oznacza to, że skuteczność tego preparatu jest identyczna jak w przypadku pozostałych środków na zaburzenia wzwodu. Atutem Kamagry musującej jest wygodna forma spożycia. Wystarczy rozpuścić pastylkę w wodzie, a następnie spożyć przygotowany roztwór.

Jak dawkować i spożywać lek Kamagra w pastylkach?

Pastylkę leku umieszczamy w szklance i zalewamy ją wodą. Lek spożywa się w formie doustnej około 30-60 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym. Z racji tego, iż Kamagra musująca zawiera aż 100 mg sildenafilu, jej skuteczność jest naprawdę wysoka. Już po kilkunastu minutach od wypicia Kamagry musującej można zaobserwować pierwsze efekty działania tego leku. Jeśli mężczyzna zostanie odpowiednio pobudzony seksualnie, bez problemu osiągnie wzwód. Lek działa maksymalnie przez około 4-6 godzin. Dokładny czas uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań konkretnego mężczyzny.

Warto jednak pamiętać o tym, że do osiągnięcia wzwodu niezbędne jest zapewnienie stymulacji seksualnej. Bez tego nawet najlepszy lek na potencję nie pomoże. Kamagra musująca pozwala nie tylko na uzyskanie, ale również na utrzymanie wzwodu aż do zaspokojenia partnerki. Nie ma ryzyka, że lek Kamagra wywoła samoczynną, niekontrolowaną erekcję. Wzwód pojawi się tylko wtedy, gdy mężczyzna będzie seksualnie pobudzony.

Aby kuracja lekiem Kamagra przynosiła pożądane rezultaty, warto pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach. Przede wszystkim, nie wolno łączyć tego środka z alkoholem. Oczywiście, alkohol dodaje pewności siebie w intymnych relacjach, jednak połączenie go z sildenafilem sprawi, że działanie leku zostanie znacząco osłabione lub całkowicie zneutralizowane. Dodatkowo, połączenie sildenafilu i alkoholu zwiększa ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Leku nie należy także łączyć z produktami wysokotłuszczowymi.

Kamagra musująca - zalety

Kamagra musująca opinie wśród internautów ma naprawdę rewelacyjne. Zdecydowana większość mężczyzn wskazuje, że dzięki sildenafilowi odzyskali z powrotem satysfakcję z pożycia seksualnego. Najczęściej wymieniane przez internautów zalety Kamagry musującej to:

 • skuteczny lek oparty na opatentowanej recepturze,
 • krótki czas oczekiwania na działanie preparatu - wystarczy wypić przygotowany roztwór około 30 minut przed stosunkiem,
 • przyjemny smak leku - przygotowany z Kamagry musującej roztwór jest bardzo smaczny,
 • długi czas działania leku - u niektórych mężczyzn Kamagra musująca działa nawet kilka godzin,
 • niska cena - w porównaniu z Viagrą, Kamagrę można kupić w zdecydowanie niższej cenie,
 • niewielkie ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Kamagry musującej?

Producent leku Kamagra musująca informuje na ulotce, jakie są przeciwwskazania do jego stosowania. Są one następujące:

 • uczulenie na jakikolwiek składnik leku,
 • niedawno przebyty zawał serca,
 • choroby układu krążenia,
 • niewydolność wątroby lub nerek,
 • przebyty w przeszłości udar mózgu,
 • miażdżyca,
 • zmiany zwyrodnieniowe siatkówki,
 • kardiomopatia,
 • jednoczesne stosowanie innych leków uwalniających tlenek azotu oraz inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego, np. Viagry, Cialis, Levitry itp.

Kamagra do ssania - możliwe efekty uboczne

Przyjmowanie każdego leku może spowodować wystąpienie konkretnych działań niepożądanych. Jeżeli zależy nam na tym, aby efekty uboczne miały jak najmniejszy zasięg, przed zastosowaniem leku warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Zazwyczaj efekty uboczne stosowania leku Kamagra do ssania są niewielkie i wynikają wyłącznie z rozszerzenia naczyń krwionośnych. Najpopularniejszy efekt uboczny to ból głowy.

Często występujące efekty niepożądane Rzadko występujące efekty niepożądane Bardzo rzadko występujące efekty niepożądane
Ból głowy, ból rąk i nóg, znaczny wzrost lub spadek ciśnienia tętniczego krwi, szumy uszne, uczucie zatkanego nosa. Nudności, wymioty, ból brzucha, niestrawność, zaburzenia widzenia. Krwawienie z nosa i prącia, omdlenia, ogólne osłabienie organizmu, nagła utrata wzroku, zaburzenia rytmu serca, widzenie na niebiesko.
Wysokiej jakości Kamagra tabletki musujace 100mg świetnie sprawdzi się na zaburzenia związane z impotencją. Dostępna jest bez recepty oraz w przystępnej cenie.
5 1