Kamagra 100mg GOLD

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Informacje

Kamagra Gold - zwycięzca wśród preparatów na potencję

Już sama nazwa wskazuje na wyjątkowość tego leku. Odznaczenie „złotym medalem” jest gwarancją skuteczności i bezpiecznego działania, wszak nie bez powodu preparat został wyróżniony spośród innych leków i zyskał miano złotej Kamagry.

Czym sobie zasłużył?

Już tradycyjna Kamagra okazała się lekiem skutecznym, wpływającym na poprawę jakości stosunku seksualnego. Kamagra Gold jest jej ulepszoną wersją, o czym świadczy nie tylko nieco wyższa cena. Jest to preparat, który występuje w maksymalnej dawce, jaką pacjent może przyjąć jednorazowo, czyli 100 mg. Ogólnie zaleca dawka jest o połowę mniejsza, może być jednak zwiększona w celu lepszej skuteczności i działania, co jednak nie jest konieczne we wszystkich przypadkach. Kamagra Gold jest zatem lekiem kierowanym do tych mężczyzn, dla których tradycyjne preparaty są zbyt słabe i potrzebują oni zwiększonej dawki oraz udoskonalonej formuły, czyli tabletek do zadań specjalnych.

Kolejnym powodem decydującym o tym, że złota wersja Kamagry zasługuje na wyróżnienie, są składniki, jakimi wypełnione są kapsułki. Gwarantuje to mocniejsze doznania i lepszy wzwód. Ważną kwestią jest pełna kontrola nad wytryskiem, czyli mężczyzna może decydować o tym, kiedy ona nastąpi i dostosować czas do możliwości swojej partnerki. Erekcja jest zatem długa, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcje obojga partnerów.

Na tym jednak nie kończą się wyjątkowe zalety Kamagry Gold. Po osiągnięciu orgazmu organizm mężczyzny jest gotowy do odbycia kolejnego stosunku seksualnego. To znacząco poprawia jego pewność siebie i pozwala na większą spontaniczność. Ponadto, tabletka szybciej wchłania się do organizmu i zaczyna działać już po upływie 5-15 minut. Warto także podkreślić, że lek działanie leku utrzymuje się do 4 godzin od jego zażycia.

Czy ja też potrzebuje wsparcia?

Wielu mężczyzn bardzo często zastanawia się, czy to już jest ten moment, kiedy należy zasięgnąć pomocy lekarza i specjalistycznych preparatów. Towarzyszące temu często poczucie wstydu i skrępowania nie pozwalają nam w pełni powrócić do sprawności seksualnej, co jest spowodowane brakiem podejmowania jakichkolwiek działań w tym kierunku. Jedynie ok. 10% mężczyzn, cierpiących na zaburzenia erekcji, decyduje się na podjęcie leczenia. Pozostałe 90% milczy lub udaje, że problem ich nie dotyczy.

Kolejną kwestią jest wiek, w jakim impotencja dotyka mężczyzn. Nie jest powiedziane, że problemy z erekcją to dolegliwość dojrzałych panów po 50-tym roku życia. Owszem, to właśnie w późniejszym okresie życia odsetek mężczyzn z impotencją jest większy, jednak coraz częściej mówi się o przypadkach, kiedy to zaburzenia obejmują młodsze grono męskiego społeczeństwa. Nawet 20-letni chłopak może mieć podobne problemy i nie należy tego w żaden sposób bagatelizować, a jak najszybciej zacząć działać. Im wcześniej zlokalizujemy źródło problemu i zaczniemy walczyć z problemem, tym łatwiej unikniemy spadku samooceny i wiary we własne możliwości, a co równie istotne - lekarstwa będą dużo skuteczniejsze.

Dlaczego w tak młodym wieku? Otóż, obecnie każdy z nas prowadzi inny tryb życia. Stres, siedząca praca, nadmierna ilość obowiązków, a także nieodpowiednia dieta czy używki - to czynniki, które mają znaczący wpływ na zaburzenia erekcji. Zmiana stylu życia to tylko jeden z kroków, jakie należy uczynić, drugim jest wizyta u specjalisty, a trzecim odpowiedni, skuteczny lek na potencję. Kamagra Gold jest odpowiedzią na takie potrzeby mężczyzny. To wzmocniona siła tradycyjnego leku, który zachwycił swoim wyjątkowym działanie. Teraz mamy do czynienia z jego ulepszoną wersją, przeznaczoną dla wszystkich tych, którzy uznali, że już nic nie jest w stanie im pomóc. A jednak…

Sildenafil odpowiedzialny za sukces działania leku

Doskonale dobrany skład opiera się w dużej mierze na jednym ze składników aktywnych, jakim jest sildenafil. Stosowany jest on również w popularnej na całym świecie Viagrze. Jednak Kamagra Gold jest od niej tańsza, co nie oznacza, że mniej skuteczna. Mechanizm działania jest identyczny.

Przy erekcji istotną rolę odgrywają dwa enzymy. Pierwszy z nich odpowiada za dodatkowy przepływ krwi do penisa, a drugi go hamuje. Działanie sildenafilu opiera się za zahamowaniu działania tego drugiego i tym samym na wydłużeniu czasu trwania erekcji. Łatwiejszy przepływ krwi do penisa to lepsza i bardziej satysfakcjonująca erekcja.

Zielono-niebieska tabletka - jak ją bezpiecznie stosować?

Stosowanie wszelkich leków powinno być poprzedzone wcześniejszą konsultacją z lekarzem. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ ingerencja w organizm człowieka oraz funkcje poszczególnych narządów są pewnego rodzaju nienaturalnym mechanizmem, jaki w nim zachodzi. Nie każdy będzie w stanie zaakceptować pewne zmiany wywołane dostarczaniem pewnych substancji, które zamiast pomóc, w konsekwencji mogą zaszkodzić.

1 zielono-niebieska tabletka to jednorazowa dawka o wartości 100 mg. Najlepsze efekty zaobserwowano po zażyciu kapsułki 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Trzeba jednak pamiętać, że czas ten może ulec zmianie w zależności od organizmu - każdy z nas jest przecież inny. Wraz z Kamagrą Gold nie powinno się spożywać alkoholu, a także tłustych potraw, które mogłyby wpłynąć na skuteczność leków, a także na czas działania.

To musisz wiedzieć!

Substancje obecne w preparacie, a także mechanizm jego działania powoduje, że nie w każdych przypadkach zaleca się jego stosowanie. Jest to zatem lek przeznaczony nie dla wszystkich mężczyzn. Nie powinieneś stosować Kamagry Gold, jeśli:

 • Jesteś uczulony na substancję czynną lub jakikolwiek inny składnik obecny w leku.
 • Zmagasz się z chorobami sercowo-naczyniowymi m.in.: choroba wieńcowa, zawał, miażdżyca, udar mózgu.
 • Przyjmujesz leki, które należą do grupy nitratów.
 • Cierpisz na zmiany zwyrodnieniowe siatkówki lub choroby dziedziczne oka.
 • Masz poważnie uszkodzone nerki lub wątrobę.
 • Przyjmujesz azotany.

Nie zaleca się również przyjmowania Kamagry Gold przy dużej dawce spożywanego alkoholu. Istnieje wtedy ryzyko niemożności odbycia stosunku seksualnego. Dzieje się tak za sprawą obniżania przez alkohol ciśnienia tętniczego krwi, co powoduje, że niemożliwy jest całkowity przepływ krwi do ciał jamistych penisa.

Skutki uboczne: bóle głowy, niestrawności, brak ostrości widzenia, zaczerwienienia twarzy, skrócony oddech, zaburzenia rytmu serca. Trzeba jednak pamiętać, że występują one bardzo rzadko, jedynie w przypadku niestosowania się do zaleceń lekarza oraz zażywania leku przy występowaniu przeciwwskazań.

Dlaczego Kamagra Gold?

 • Długotrwała i silna erekcja.
 • Lepsze doznania seksualne.
 • Brak problemu z przedwczesnym wytryskiem.
 • Możliwość spontanicznego seksu.
 • Bezpieczne w stosowaniu, co potwierdzają sami pacjenci, a także lekarze i specjaliści.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.