Kamagra 100mg GOLD

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

42.00 1600.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 42,00 zł 10,50 zł 1 15 zł
2 8 70,00 zł 8,75 zł 2 15 zł
3 12 96,00 zł 8,00 zł 3 15 zł
4 16 125,00 zł 7,81 zł 4 15 zł
5 20 140,00 zł 7,00 zł 5 15 zł
10 40 260,00 zł 6,50 zł 10 GRATIS
20 80 480,00 zł 6,00 zł 20 GRATIS
40 160 880,00 zł 5,50 zł 40 GRATIS
80 320 1 600,00 zł 5,00 zł 80 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Kamagra to bijący rekordy popularności lek dedykowany mężczyznom z zaburzeniami erekcji. Sprawność seksualna wśród mężczyzn jeszcze do niedawna była tematem tabu. Wprowadzenie innowacyjnych leków na potencję spowodowało prawdziwą rewolucję. Dzisiaj dysfunkcje seksualne nie są powodem do wstydu. Mężczyźni borykający się z trudnościami w łóżku mają do swojej dyspozycji mnóstwo skutecznych i całkowicie bezbolesnych metod leczenia. Jednym z największych hitów sprzedażowych w naszej aptece jest lek Kamagra Gold. Zapraszamy do zapoznania się z pakietem szczegółowych informacji na temat tego preparatu.

Kamagra Gold, czyli potężna dawka sildenafilu

Kamagra jest jednym z najbardziej znanych zamienników Viagry. Posiada dokładnie ten sam składnik aktywny, a jednocześnie można zakupić ją w zdecydowanie niższej cenie. Z racji wysokiej skuteczności oraz pełnego bezpieczeństwa Kamagra od lat cieszy się niezmiennie ogromnym zaufaniem wśród wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby odzyskać sprawność seksualną.

Kamagra Gold to specjalny środek Kamagra z podwójną dawką 100 mg sildenafilu. Jest to maksymalna dawka tej substancji, którą można przyjąć jednorazowo. Tak duża zawartość sildenafilu powoduje, że skuteczność Kamagry Gold jest naprawdę wysoka. Zwłaszcza u tych mężczyzn, którzy wcześniej brali słabsze środki nieprzynoszące żadnych wymiernych rezultatów. Skuteczność Kamagry Gold jest równie wysoka co Viagry, jednak jej koszt jest znacznie niższy. Każdy mężczyzna, który poszukuje taniego, wydajnego i bezpiecznego środku na zaburzenia erekcji, powinien postawić na Kamagrę Gold 100 mg.

Jak działa sildenafil?

Podstawowym składnikiem aktywnym leku Kamagra Gold jest sildenafil. Ten składnik aktywny opatentowano już w latach 90. XX wieku, dlatego nie ma żadnych obaw co do jego skuteczności czy poziomu bezpieczeństwa. Składnik aktywny nazywany jest przez niektórych "zabójcą impotencji". To prawda.

Zaburzenia erekcji mają miejsce wtedy, gdy mężczyzna przez długi czas nie jest w stanie uzyskać bądź utrzymać przez właściwy czas erekcji, co uniemożliwia mu odbywanie stosunków seksualnych. Statystyki wskazują, że z niską potencją zmaga się około 20% mężczyzn powyżej 18. roku życia. Wprowadzenie na rynek tabletek na potencję sildenafilem w 1998 roku spowodowało, że zaburzenia erekcji dla milionów mężczyzn na całym świecie stały się tylko i wyłącznie przykrym wspomnieniem.

Jaki wpływ ma sildenafil na uzyskanie erekcji? Warto wiedzieć, że na powstanie erekcji mają wpływ dwa enzymy. Jeden z nich odpowiada za przypływ krwi do penisa, z kolei ten drugi (fosfodiesteraza typu piątego) powoduje, że przypływ krwi jest hamowany. Zaburzenia erekcji mają miejsce wtedy, gdy ten drugi enzym jest nadaktywny, przez co całkowicie blokuje działanie tego pierwszego. Sildenafil powoduje, iż funkcjonowanie fosfodiesterazy typu piątego zostaje zahamowane. Dzięki temu do prącia napływa odpowiednia ilość krwi, a mężczyzna jest w 100% zdolny do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Warto wiedzieć, że duża zawartość sildenafilu w Kamagrze Gold wpływa również na zwiększenie doznań odczuwanych przez mężczyznę w trakcie zbliżenia z partnerką.

Zalety leku Kamagra Gold

  • Wysoka dawka sildenafilu - aż 100 mg.
  • Krótki czas oczekiwania na zadziałanie preparatu - pierwsze efekty działania Kamagry Gold są zauważalne już po upływie około 20 minut.
  • Skuteczność preparatu potwierdzona badaniami klinicznymi.
  • Stosunkowo niska cena.
  • Niewielkie ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
  • Bardzo długie działanie leku - mężczyzna jest zdolny osiągnąć wzwód nawet kilka godzin po przyjęciu tabletki.

Kamagra Gold - dawkowanie i czas działania

Kamagra to środek na potencję, który przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn powyżej 18. roku życia mających problem z erekcją. Należy pamiętać o tym, aby stosować lek zgodnie z zaleceniami wskazanymi przez lekarza. Dawka Kamagra Gold wynosi aż 100 mg. Jednocześnie jest to maksymalna dawka sildenafilu, jaką można przyjąć. Pacjent może przyjąć jedną tabletkę leku raz na 24 godziny. Przekroczenie dozwolonej dawki nie spowoduje wydłużenia działania leku. Wręcz przeciwnie - może to spowodować wystąpienie efektów ubocznych. Leku Kamagra Gold nie wolno łączyć z alkoholem.

Pierwsze rezultaty działania Kamagry Gold są zauważalne po upływie około 30 minut. Lek może działać nawet przez 4-6 godzin - dokładny czas uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań konkretnego organizmu danego mężczyzny. W czasie działania leku mężczyzna z powodzeniem może odbyć nawet kilka stosunków seksualnych.

Kamagra Gold - efekty uboczne

Efekty uboczne, które pojawiają się bardzo rzadko Efekty uboczne, które pojawiają się rzadko Efekty uboczne, które pojawiają się często
Ból w okolicach klatki piersiowej, senność, wymioty, wysypka, zmęczenie, arytmia. Utrata pamięci (krótkotrwała), omdlenia, krwawienie z nosa, nadciśnienie lub obniżenie ciśnienia, udar. Ból głowy, ból rąk i nóg, niestrawność, problemy z widzeniem, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie twarzy, zawroty głowy.

Kamagra Gold - przeciwwskazania

  • Schorzenia układu sercowo-naczyniowego - nadciśnienie, niedociśnienie, miażdżyca, niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca.
  • Zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.
  • Przerost prostaty.
  • Niewydolność nerek lub wątroby.
Wysokiej jakości Kamagra Gold 100mg to ulepszona wersja już skutecznej Kamagry tradycyjnej. Popraw jakość swoich stosunków seksualnych i wybierz sprawdzone rozwiązanie.
5 7