Kamagra 100mg do ssania

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 80,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
2 blistry 8 tabletek 152,00 zł Cena za tabletkę: 19,00 zł
3 blistry 12 tabletek 216,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
4 blistry 16 tabletek 256,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 560,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 1 040,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Kamagra do ssania

Nie rezygnuj z przyjemności!

Problemy z erekcją to bardzo uciążliwe dolegliwości dla każdego mężczyzny, któremu było dane stawić im czoła. Utrudniają codzienne funkcjonowanie nie tylko w związku, ale także w życiu zawodowym. To, co dotyka najbardziej intymnej sfery, bardzo często przekłada się także na pracę i stosunki towarzyskie. Można zatem stwierdzić, że w pewnym momencie to impotencja zaczyna rządzić naszym życiem.

W Polsce na zaburzenia erekcji cierpi kilka milionów mężczyzn. Nie można jednak jednoznacznie podać dokładnej wartości, ponieważ większość panów nie przyznaje się do swojego problemu lub nie chce o nim mówić. Ponadto, nie poddają się oni leczeniu, a jak twierdzą specjaliści 90% przypadków można całkowicie wyleczyć. Dlaczego zatem tak bardzo boimy się walczyć z problemem? Wstydliwy problem najlepiej zachować dla siebie - ale tak wcale być nie musi!

Wielu lekarzy w terapii stosuje leki, które pomagają pacjentom powrócić do pełnej sprawności seksualnej. Większość z nich już po pierwszym razie od zastosowania leku cieszy się satysfakcjonującym seksem. Ważne jest również to, że terapia ma wpływ na stosunki pomiędzy partnerami, którzy ponownie znajdują wspólny język. U wielu mężczyzn przy zaburzeniach erekcji obserwuje się również obniżoną samoocenę i spadek wiary we własne możliwości. Prowadzi to do większych problemów emocjonalnych, co ma wpływ na codzienne funkcjonowanie.

Jednym ze skuteczniejszych sposobów jest stosowanie tabletek Kamagra. Coraz częściej spotyka się mężczyzn zastępujących droższe leki tym tańszym zamiennikiem, który swoim składem nie odbiega od popularnej viagry. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele form leku Kamagra, również tabletki do ssania, które oprócz skuteczności dostarczają niesamowitych walorów smakowych.

Co to jest Kamagra?

Kamagra jest lekiem na potencję. Wspiera organizm mężczyzny przy zaburzeniach erekcji, czyli niemożności odbycia stosunku płciowego. W tego rodzaju zaburzeniach ważna jest skuteczność preparatu, za którą odpowiedzialny jest skład. Składnikiem aktywnym Kamagry jest cytrynian sildenafilu o stężeniu 100 mg, który obecny jest także w droższej viagrze. Sildenafil należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 . Odpowiedzialny jest on za kontrolowanie stężenia krwi w naczyniach krwionośnych. Dzięki swoim właściwościom hamuje działanie enzymu, który wpływa na krótszą erekcję podczas stosunku. W ten sposób, mężczyzna jest w stanie nie tylko osiągnąć pełną erekcję, ale także wydłużyć czas jej trwania.

Kamagra w postaci tabletek do ssania zalecana jest szczególnie tym pacjentom, którzy lubią łykać tabletek. Kapsułka powoli rozpuszcza się w buzi, a przyjemny smak jest dodatkowym jej atutem. 1 blister zawiera 4 tabletki o owocowych smakach truskawki, pomarańczy, banana i ananasa. Lek łączy w sobie zatem skuteczność i szybkość działania sildenafilu z wyjątkowym smakiem tabletek i łatwością stosowania.

Skuteczność leku Kamagra do ssania potwierdza aż 99% mężczyzn, którzy cierpiąc na zaburzenia erekcji, zdecydowali się mu zaufać. Zalecany przez lekarzy odgrywa ważną rolę w leczeniu impotencji.

Należy jednak mieć na uwadze to, że aby osiągnąć pełną satysfakcję podczas seksu, potrzebna jest stymulacja seksualna, a zatem Kamagra nie wpływa na podniecenie, a wspomaga osiągnięcie erekcji.

Jak stosować?

Zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie, zażywając ją 30 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Kamagra wykazuje działanie do ok. 4 godzin po jej zażyciu. Dawki nie należy zwiększać bez konsultacji z lekarzem. Zdarzają się sytuacje, kiedy 100 mg sildenafilu może być niewystarczającą porcją. W takich okolicznościach specjalista może zdecydować się na zwiększenie dawki.

Na zmniejszoną skuteczność leków duży wpływ ma alkohol. Z tego powodu należy ograniczyć spożywanie napojów wysokoprocentowych przed stosunkiem płciowym. Nie powinno się również spożywać obfitych i tłustych posiłków, które także mogą przyczynić się do obniżonego działania preparatu.

Wszystko pod kontrolą

Stosowanie Kamagry w tabletkach do ssania nie powoduje większych skutków ubocznych. Jeżeli takie występują, to bardzo sporadycznie i są najczęściej związane z niestosowaniem się do zaleceń lekarza. Istnieje kilka przeciwwskazań, w których nie powinno się stosować leku:

  • Uczulenie i nadwrażliwość na sildenafil lub jeden ze składników tabletek.
  • Choroby związane z układem sercowo-naczyniowym, co których zaliczyć można chorobę wieńcową, choroby układu krążenia, zawał, miażdżycę czy też udar mózgu.
  • Leczenie dławicy piersiowej, podczas którego podawane są azotany, niewskazane w połączeniu z Kamagrą.
  • Zażywanie leków, które należą do grupy nitratów.
  • Poważne uszkodzenie takich narządów, jak nerki czy wątroba.
  • Dziedziczne choroby oka, a także zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.

Do skutków ubocznych przy stosowaniu Kamagry w przypadku którejś z wyżej wymienionych dolegliwości zaliczamy: zaczerwienienia twarzy, bóle głowy, niestrawności, uczucie zatkanego nosa, brak ostrości widzenia, a rzadziej również zaburzenia rytmu serca, nagła utrata wzroku, skrócony oddech.

Nie pozwól odwrócić swojego życia do góry nogami

To grono osób, które twierdzi, że sfera seksualna nie należy do najważniejszych w naszym życiu, z pewnością nie wie, co oznacza odczuwać dolegliwości z tym związane. Problemy przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie. Stajemy się ludźmi o niskiej samoocenie i braku pewności siebie. Nie jesteśmy w stanie poradzić sobie nie tylko z nieporozumieniami w związku, ale także z wyzwaniami, jakie stawiane są nam w życiu zawodowym. Ważnym krokiem, który powinno się podjąć, jest rozmowa z partnerką. W wielu przypadkach kobieta nie rozumie sytuacji, w jakiej znalazł się jej partner, ponieważ nie zna okoliczności wystąpienia problemu. Obwinianie siebie nawzajem sprawia, że w związku tracimy grunt pod nogami. Szczera rozmowa może doprowadzić do zrozumienia niejasnej sytuacji i jednocześnie spowodować, że mężczyzna otrzyma duże wsparcie ze swojej partnerki.

Drugim krokiem jest wizyta u specjalisty. Dobrze jest pomyśleć o konsultacji z seksuologiem, który pomoże znaleźć źródło problemu i następnie wyeliminować go w celu poprawy jakości życia seksualnego. Trzeci krok to dobry lek na potencję, taki jak Kamagra w tabletkach do ssania, który wspomoże walkę z trudnym przeciwnikiem i sprawi, że osiągnięcie erekcji znowu okaże się proste oraz przyjemne, a seks nie będzie kojarzył się jedynie z upokorzeniem i codzienną koniecznością.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.