Kamagra 100mg do ssania

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

80.00 1040.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 80,00 zł 20,00 zł 1 15 zł
2 8 152,00 zł 19,00 zł 2 15 zł
3 12 216,00 zł 18,00 zł 3 15 zł
4 16 256,00 zł 16,00 zł 4 GRATIS
5 20 300,00 zł 15,00 zł 5 GRATIS
10 40 560,00 zł 14,00 zł 10 GRATIS
20 80 1 040,00 zł 13,00 zł 20 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Kamagra do ssania to skuteczny lek, który stosuje się w leczeniu zaburzeń potencji. Preparat zawiera aż 100 mg sildenafilu, dlatego jego skuteczność jest naprawdę wysoka. Kamagra do ssania jest tak samo wydajna i bezpieczna jak jej klasyczny odpowiednik w tabletkach. Jedyna różnica polega na tym, że prezentowany produkt ma postać cukierków do ssania, dlatego można go spożyć w dowolnym miejscu i czasie z zachowaniem dyskrecji. Każdy mężczyzna, który poszukuje skutecznego, bezpiecznego i taniego leku na potencję, powinien sięgnąć po Kamagrę do ssania.

Kamagra do ssania - co to za lek?

Rynek leków na potencję jest obecnie mocno zróżnicowany. Pacjenci mają do swojej dyspozycji ogromną liczbę preparatów o zróżnicowanym działaniu i składzie. Wielu panów doświadczonych zaburzeniami erekcji boi się sięgać po "wynalazki" takie jak Kamagra do ssania, ponieważ sądzą, że tylko klasyczne tabletki gwarantują optymalną skuteczność. Warto wiedzieć, że to nieprawda.

Kamagra do ssania jest równie skuteczna co jej klasyczny odpowiednik w tabletkach. Zawiera ona aż 100 mg sildenafilu, dlatego mężczyzna może być w pełnej gotowości do stosunku nawet przez kilka godzin od zjedzenia tego smacznego cukierka z sildenafilem. Forma leku nie ma żadnego wpływu na jego działanie. Wielu mężczyzn ceni sobie Kamagrę do ssania ze względu na to, iż jest to o wiele przyjemniejsza oraz dyskretniejsza forma przyjmowania środka na erekcję.

Co to jest sildenafil?

Sildenafil to podstawowy składnik aktywny zawarty we wszystkich odmianach leku Kamagra, także w wersji do ssania. W prezentowanych tabletkach sildenafil ma najwyższą dawkę - aż 100 mg. Sildenafil to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego, który powoduje, że do ciał jamistych prącia napływa odpowiednia ilość krwi. Dzięki temu mężczyzna jest w stanie osiągnąć wzwód. Sildenafil to najlepiej i najdokładniej przebadana substancja stosowana w środkach na erekcję. Pierwszy na świecie lek na zaburzenia wzwodu, czyli Viagra, także jest oparta na sildenafilu. Od 1998 roku sildenafil przyczynił się do odzyskania sprawności seksualnej przez miliony mężczyzn na całym świecie.

Należy jednak pamiętać o tym, że do skutecznego zadziałania sildenafilu niezbędne jest zapewnienie stymulacji seksualnej, np. w postaci obecności partnerki. Dodatkowo, lek ten nie zadziała, jeżeli przyczyna zaburzeń erekcji tkwi w męskiej psychice, np. strachem przed zbliżeniem z partnerką. W takich przypadkach do odzyskania sprawności seksualnej konieczne będzie skorzystanie z pomocy seksuologa lub psychoterapeuty.

Zalety leku Kamagra do ssania

 • Wygodna, dyskretna i smaczna forma leku.
 • Skuteczność potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi.
 • Krótki czas oczekiwania na działanie preparatu - już po 30 minutach mężczyzna powinien być zdolny do odbycia stosunku seksualnego.
 • Niewielkie ryzyko wystąpienia efektów niepożądanych.
 • Atrakcyjna cena. Kamagra jest tańszym zamiennikiem Viagry o identycznym składzie.

Stosowanie leku Kamagra do ssania

Cukierek Kamagra do ssania należy zażyć około 30-60 minut przed zaplanowanym zbliżeniem z partnerką. Już 30 minut po przyjęciu preparatu wszystkie składniki leku powinny być przyswojone przez organizm, dlatego możliwe będzie odbycie stosunku. Aby lek zadziałał prawidłowo, konieczna jest stymulacja seksualna. Nie trzeba się obawiać - wzwód nie pojawi się automatycznie. Maksymalny czas działania Kamagry do ssania wynosi około 4 godziny. W tym czasie mężczyzna będzie zdolny do odbycia nawet kilku stosunków seksualnych.

Z racji tego, iż sildenafil to niezwykle silna substancja, przed rozpoczęciem kuracji warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Pomoże on dobrać dawkę leku w taki sposób, aby pozwolił on cieszyć się z pożycia seksualnego, a jednocześnie by nie pojawiły się niebezpieczne efekty uboczne, takie jak drgawki, wymioty czy krwawienie z prącia.

Kamagra do ssania a alkohol

Łączenie Kamagry do ssania z alkoholem jest zabronione. Wbrew pozorom, alkohol powoduje, że działanie sildenafilu zostaje zneutralizowane, przez co mężczyzna mimo zażycia leku może być niezdolny do odbycia stosunku. Lampkę wina lepiej jest wypić tuż po owocnym stosunku.

Przeciwwskazania do stosowania leku Kamagra do ssania

Po Kamagrę do ssania nie mogą sięgać wszyscy. Do najważniejszych przeciwwskazań do stosowania leku Kamagra do ssania zaliczamy:

 • zbyt niskie ciśnienie krwi,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • miażdżyca,
 • udar mózgu,
 • zawał mięśnia sercowego,
 • schorzenia wątroby lub nerek,
 • uczulenie na jeden (lub kilka) składnik leku,
 • jednoczesne stosowanie innych środków powodujących zwiększenie poziomu tlenku azotu we krwi.

Kamagra do ssania - jakie efekty uboczne może wywołać?

Poniższa tabela zawiera zestawienie najczęstszych efektów ubocznych wywoływanych przez lek Kamagra do ssania. Jeżeli lek jest stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza, ryzyko wystąpienia efektów ubocznych jest bardzo małe.

Częste efekty uboczne Rzadkie efekty uboczne Bardzo rzadkie efekty uboczne
Ból głowy, zaczerwienienie twarzy, zawroty głowy, wzrost lub spadek ciśnienia krwi, zaburzenie widzenia, uczucie zatkanego nosa, szumy uszne. Ból brzucha, wymioty, nudności, niestrawność. Senność, omdlenie, osłabienie, krwawienie z prącia, krwawienie z nosa.
Problemy z erekcją? Kamagra do ssania 100mg to lek na potencję w postaci cukierka. Jest bardzo skuteczna oraz dostępna bez recepty. Zapraszamy!
4.9 15