Eriacta 100mg

Producent Ranbaxy / Sildenafil Citrate 100mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

56.00 640.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 4 56,00 zł 14,00 zł 1 15 zł
2 8 96,00 zł 12,00 zł 2 15 zł
4 16 176,00 zł 11,00 zł 4 15 zł
5 20 200,00 zł 10,00 zł 5 15 zł
10 40 360,00 zł 9,00 zł 10 GRATIS
20 80 640,00 zł 8,00 zł 20 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Eriacta to wysoce skuteczny lek dedykowany mężczyznom z zaburzeniami erekcji. Produkt zawiera sildenafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy typu piątego w dużej dawce 100 mg. Starannie wyselekcjonowany skład oraz wysoka dawka substancji czynnej sprawia, że Eriacta jest uważana przez mężczyzn oraz środowisko lekarskie za jeden z najlepszych środków stosowanych w leczeniu zaburzeń erekcji. Działanie leku trwa nawet 6 godzin. W tym czasie mężczyzna może odbyć nawet kilka stosunków seksualnych.

Eriacta - co warto wiedzieć o tym leku na potencję?

Rynek środków na potencję nieustannie się rozwija. Cały czas pojawiają się nowe preparaty, dzięki którym mężczyźni zyskują szansę na odzyskanie stuprocentowej sprawności seksualnej. Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się lek Eriacta. Jest to wysoce skuteczny zamiennik Viagry. Zawiera on dokładnie tę samą substancję czynną, czyli sildenafil. Warto wiedzieć, że skuteczność sildenafilu została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi sygnowanymi nazwiskami renomowanych specjalistów z dziedziny seksuologii. Eriacta to najlepszy wybór dla wszystkich mężczyzn, którzy szybko i całkowicie bezboleśnie chcieliby odzyskać dawną sprawność seksualną.

Jak działa sildenafil?

Podstawowy składnik leku Eriacta to sildenafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Na czym polega jego działanie? Blokuje on działanie niezwykle szkodliwego enzymu nazywanego fosfodiesterazą typu piątego. U mężczyzn z niską potencją obserwuje się znaczną nadaktywność tego enzymu. Jeżeli fosfodiesteraza typu piątego nie działa prawidłowo, zaczyna blokować napływ krwi do ciał jamistych prącia. Jeżeli prącie nie jest optymalnie ukrwione, mężczyzna ma ogromny problem z uzyskaniem oraz utrzymaniem erekcji.

Sildenafil charakteryzuje się tym, iż szybko blokuje działanie wspomnianego wyżej enzymu. Pod wpływem stymulacji seksualnej mężczyzna nie powinien mieć żadnych problemów z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu przez odpowiednio długi czas. Skuteczność sildenafilu została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych. Jest to preparat stosowany w lekach na potencję od ponad 20 lat, dlatego nikt nie powinien mieć obaw co do jego skuteczności czy bezpieczeństwa stosowania.

Stosowanie i dawkowanie Eriacta

Eriacta to popularny lek na potencję, który ma formę tabletek powlekanych. Jedną tabletkę leku należy popić wodą. Nie należy zażywać więcej niż jednej tabletki dziennie. Tabletkę leku na potencję Eriacta należy spożyć około 30-60 minut przed zaplanowaną aktywnością seksualną. Zachęcamy, aby przed rozpoczęciem kuracji skonsultować się z lekarzem. Sildenafil zażywany bez konsultacji ze specjalistą może wywołać wiele komplikacji zdrowotnych. Ponadto, zastosowanie dawki wybranej samodzielnie może sprawić, iż lek nie przyniesie pożądanych rezultatów.

Leku nie należy łączyć z alkoholem oraz potrawami tłustymi. Mogłoby to sprawić, że działanie leku zostałoby całkowicie zneutralizowane, przez co mężczyzna nie uzyskał bądź nie utrzymałby wzwodu. Leku nie należy też łączyć z grejpfrutem oraz sokiem grejpfrutowym.

Jak długo działa Eriacta?

Eriacta zaczyna działać już po około 20 minutach od spożycia tabletki. Działanie leku może trwać nawet 4 lub 6 godzin. Dokładny czas działania leku uzależniony jest jednak od indywidualnych uwarunkowań organizmu konkretnego mężczyzny. W podanym czasie mężczyzna będzie zdolny do odbycia nawet kilku stosunków seksualnych.

Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, iż w podanym okresie penis będzie w permanentnym wzwodzie. Samoczynna erekcja nigdy nie następuje. Zażycie leku sprawia jedynie, że mężczyzna na skutek właściwej stymulacji seksualnej będzie mógł uzyskać erekcję. Aby lek zadziałał właściwie, należy zapewnić odpowiednie bodźce seksualne. Mowa tutaj oczywiście o obecności partnerki, z którą mężczyzna ma odbyć stosunek.

Jakie skutki uboczne może wywołać kuracja lekiem Eriacta?

Każdy środek medyczny może spowodować, że wystąpią efekty niepożądane. Dotychczasowe doświadczenia mężczyzn, którzy korzystali z leku Eriacta oraz innych leków z sildenafilem wskazują, że skala efektów ubocznych jest naprawdę niewielka. Dokładny opis efektów ubocznych wywoływanych przez Eriacta wraz z częstotliwością ich występowania zawarliśmy w poniższej tabeli.

Skutki uboczne pojawiające się najczęściej Skutki uboczne pojawiające się czasami / Skutki uboczne pojawiające się u niewielkiej liczby pacjentów
Ból mięśni, ból głowy, ból rąk, ból nóg, zaczerwienienie twarzy, uczucie zatkanego nosa, napady gorąca. Utrata pamięci na krótki czas, podwyższenie lub obniżenie ciśnienia, omdlenia, udar, krwawienie z nosa lub prącia. Wymioty i nudności, wysypka, ból w okolicach klatki piersiowej, złe samopoczucie, zmęczenie, szczypanie oczu.

Przeciwwskazania do stosowania leku Eriacta

Istnieje określony katalog przeciwwskazań do stosowania leku Eriacta. Omawiamy je poniżej:

  • choroba niedokrwienna serca,
  • miażdżyca,
  • cukrzyca,
  • niewydolność krążeniowa,
  • kardiomopatia,
  • uczulenie na jakikolwiek składnik leku,
  • zwyrodnieniowe zmiany w siatkówce,
  • bardzo niskie ciśnienie krwi (mniejsze niż 90/50).
Eriacta jest lekiem przeznaczonym dla mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji. Oznacza to, że nie są w stanie uzyskać lub utrzymać erekcji i w ten sposób odbyć stosunku płciowego.