Eriacta 100mg

Producent Ranbaxy / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 56,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
2 blistry 8 tabletek 96,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
4 blistry 16 tabletek 176,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 200,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 360,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 640,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł

Informacje

Eriacta - szybki powrót do formy

Jak bardzo ważny jest w życiu seks i przyjemności z tym związane? Każdy ma inne potrzeby, jednak zaspokajanie wzajemnych potrzeb seksualnych można zaliczyć do jednych z ważniejszych czynników, mających wpływ na budowanie stabilnego związku. Mężczyzna, który zmaga się z problemami z erekcją jednocześnie może mieć niską samoocenę oraz nie wierzyć we własne możliwości, co przekłada się często na życie zawodowe.

Na zaburzenia erekcji w Polsce cierpi prawie 2 miliony mężczyzn. Większość z nich to panowie w wieku 50-60 lat. Jest to uwarunkowane obniżoną ilością testosteronu w organizmie - męskiego hormonu, spełniającego wiele funkcji: kształtującego płeć i cechy płciowe, mającego wpływ na spermatogenezę, odpowiadającego za kształtowanie się wtórnych cech płciowych, pobudzającego syntezę białek, zwiększającego poziom libido, a także wpływającego na rozwój gruczołu krokowego. Jest on zatem ściśle związany z kondycją seksualną mężczyzny.

Za problemy z erekcję odpowiada nie tylko znikoma ilość testosteronu w organizmie oraz wiek. Przyczyn należy szukać także w codziennym życiu i trybie życia, jaki prowadzą panowie. Duża ilość stresu i zmęczenie przyczyniają się do przedwczesnej impotencji. Również brak ruchu i siedzący tryb pracy znajdują odzwierciedlenie w zaburzeniach erekcji. Seks związany jest z dużym wysiłkiem, a więc oboje partnerzy potrzebują energii i odpowiedniej kondycji fizycznej, aby osiągnąć pełną satysfakcję z długiego oraz efektywnego stosunku. W przypadku braku kondycji jest to trudne, a niekiedy nawet niemożliwe. Duże znaczenie w sferze seksualnej ma dieta. Nie powinno się spożywać dań, które zawierają nadmierną ilość tłuszczów zwierzęcych. Niewskazane jest również picie dużych ilości alkoholu, a także palenie papierosów.

Zazwyczaj szukamy pomocy u lekarza, co jednak nie dla wielu mężczyzn jest tak oczywiste. 60% z nich nie decyduje się na leczenie. Ucieka od problemu, zamiast stawić mu czoła i pokonać przeciwnika. W ponad 90% przypadków możliwe jest wyleczenie pacjenta z jego dolegliwości. Najczęściej stosuje się leczenie farmakologiczne. Istnieje szereg leków, które wykazują większą i mniejszą skuteczność w zwalczaniu zaburzeń erekcji. Dużym zaufaniem cieszy się lek Eriacta, będący alternatywą dla droższych leków o takim samym działaniu.

Eriacta - co to za lek?

Eriacta jest lekiem przeznaczonym dla mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji. Oznacza to, że nie są w stanie uzyskać lub utrzymać erekcji i w ten sposób odbyć stosunku płciowego. Skład preparatu opiera się na substancji czynnej, jaka obecna jest także w popularnej Viagrze, czyli na sildenafilu. Należy on do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jego działanie polega na rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co powoduje zwiększony przepływ krwi do prącia podczas stosunku seksualnego. Osiągnięcie wzwodu jest możliwe jedynie przy odpowiedniej stymulacji seksualnej.

Eriacty nie powinni stosować mężczyźni, u których nie zostały stwierdzone zaburzenia erekcji, a także kobiety oraz mężczyźni, którzy nie ukończyli 18 roku życia.

Kilka słów o zażywaniu leku

Kwestią kluczową przy stosowaniu Eriacty jest oczywiście sposób, w jaki należy ją zażywać. Do opakowania dołączona jest ulotka z informacją na ten temat, jednak zaleca się również wizytę u specjalisty, który ustali odpowiednią dawkę dopasowaną indywidualnie do pacjenta.

Lek należy zażyć około godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Tabletkę połyka się w całości, przepijając szklanką wody. Dzienna dawka to jedna tabletka Eriacty o zawartości 100 mg sildenafilu. Nie należy jej przekraczać, jedynym odstępstwem są zalecenia lekarza, który może uznać, że dawka ta jest za mała lub za duża dla pacjenta. Lek wykazuje działanie do 4 godzin od jego zażycia.

Czas reakcji organizmu na środek może być różny. Zazwyczaj jest to pół godziny, jednak zdarzają się przypadki, kiedy lek zaczyna działać po godzinie. Może mieć na to wpływ m.in. alkohol, który spożywany wraz z tabletkami osłabia ich skuteczność.

Eriacta - kiedy nie należy stosować?

Lek Eriacta uważany jest za bezpieczny w stosowaniu. W przypadku zażywania go zgodnie z zaleceniami lekarza nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji. Z tego powodu szczególną uwagę zwraca się na wizytę u specjalisty, który wyeliminuje ryzyko ewentualnych powikłań.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na substancję czynną, czyli sidenafil lub inny składnik leku (celuloza mikrokrystaliczna, wodorofosforan wapnia (bezwodny), sól sodowa kroskarmelozy, magnezu stearynian, hypromeloza, dwutlenek tytanu (E 171), laktoza, glicerolu trioctan, lak z indygotyną (E 132)).
  • Przyjmowanie azotanów, które w połączeniu z lekiem Eriacta mogą niebezpiecznie obniżyć ciśnienie tętnicze.
  • Przyjmowanie leków uwalniających tlenek azotu, który może wywołać niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego.
  • Dziedziczone zmiany degeneracyjne siatkówki.
  • Ciężkie schorzenia i niewydolność nerek lub wątroby.
  • Stwierdzona utrata wzroku.
  • Przebyty udar mózgu lub zawał serca.

Szczególną ostrożność należy zachować przy niedokrwistości sierpowatokrwinkowej, anatomicznym zniekształceniu prącia, dolegliwościach ze strony serca, chorobie wrzodowej czy też przy pogorszeniu widzenia.

Lekceważenie powyższych przeciwwskazań może doprowadzić do wystąpienia skutków ubocznych, tj.

częściej niż u 1 na 10 pacjentów - ból głowy

występujące u 1 na 10 do 100 pacjentów - zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia

występujące u 1 na 100 do 1000 pacjentów - wymioty, wysypka skórna, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu

występujące u 1 na 1000 do 10 000 pacjentów - nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar

Gwarancją bezpieczeństwa jest stosowanie się do zaleceń lekarza!

Dlaczego Eriacta?

Na rynku jest wiele leków zwalczających problemy z erekcją. Oferowane są leki droższe, jak również tańsze, które posiadają taki sam skład i działają w identyczny sposób. Eriacta jest lekiem opartym na sildenafilu, czyli jest tańszym zamiennikiem Viagry. Preparat wzmaga erekcję oraz sprawia, że utrzymuje się ona dłużej. Gwarantuje także lepsze doznania podczas stosunku płciowego, co bezpośrednio wpływa na zadowolenie i satysfakcję obojga partnerów. Stosowanie leku pomimo możliwości wystąpienia skutków ubocznych jest bezpieczne, o czym zapewniają specjaliści. Każda ingerencja farmakologiczna w organizm człowieka jest związana z pewnym ryzykiem, którego można się pozbyć, stosując się do informacji zawartych w ulotce oraz zaleceń lekarza.

Męskość na najwyższym poziomie! Problemy z erekcją zażegnane!

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.