Erectalis 20mg

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 92,00 zł Cena za tabletkę: 23,00 zł
2 blistry 8 tabletek 160,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
4 blistry 16 tabletek 288,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
8 blistrów 32 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
16 blistrów 64 tabletek 832,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Erectalis - pewna potencja, lepsza erekcja

Problemy seksualne mężczyzn są powszechnie znane, jednak nadal bardzo mało się o nich mówi. Jest to uwarunkowane wstydliwym charakterem dolegliwości, które często przekładają się na inne sfery życia. Mogą być przyczyną problemów w pracy, a także w związku. Szczególnie w relacjach z partnerką są bardzo uciążliwe. Nieporozumienia w związku związane z zaburzeniami erekcji to częste zjawisko. Wynikać ono może z braku rozmowy na ten temat. Partnerka może być całkowicie nieświadoma sytuacji, w jakiej znalazł się jej partner, a mężczyzna - ze względu na krępujący charakter rozmowy – milczący.

Zaburzenia erekcji to problem, który dotyka miliony mężczyzn na całym świecie. Mówiąc o impotencji, nie mamy obecnie na myśli jedynie mężczyzn po 50-tym roku życia. Z problemami seksualnymi zmagają się także młodsi panowie, co jest bardzo niepokojące. Źródeł problemu należy doszukiwać się w stylu życia, który w większości przypadków wymaga diametralnych zmian. Intensywna praca pod presją czasu, zmęczenie wynikające z całodziennej pracy fizycznej, ale również umysłowej, mają ogromny wpływ na kondycje seksualną. Mężczyzna, który wraca po całym dniu pracy bez energii i siły do dalszego funkcjonowania, na pewno nie będzie gotowy stanąć na wysokości zadania podczas seksu. Podobnie jest z paleniem papierosów i alkoholem.

Alkohol, a erekcja

Alkohol zaburza kontrolę nad funkcjami seksualnymi. Przyczynia się do zaburzeń procesów wytwarzania i rozkładu związków pełniących ważną rolę w funkcjonowaniu całego organizmu. Zmniejsza syntezę testosteronu, co prowadzi do zaburzeń erekcji i wytrysku. Duża ilość spożywanego alkoholu przyczynia się również do zaburzeń pracy serca, a także zmniejsza ilość krwi, jaka dopływa do naczyń krwionośnych penisa.

Palenie papierosów, a erekcja

Podczas palenia papierosów wytwarzane są substancje smoliste, a także trujące związki, które trafiają do płuc i odkładane są w pęcherzykach płucnych, a wraz krwią transportowane do innych narządów, również organów płciowych. Palenie papierosów zwiększa ryzyko chorób związanych z układem sercowo-naczyniowym, mającym znaczący wpływ na kondycje seksualną.

Do głównych przyczyn zaburzeń erekcji zalicza się także niektóre choroby, takie jak cukrzyca, miażdżyca czy stwardnienie rozsiane. Analogicznie jest z zażywanymi lekami, które mogą osłabiać erekcję. Nie bez znaczenia jest także dieta uboga w witaminy i składniki odżywcze. Zatem, to nie tylko wiek jest jedynym winowajcą problemów seksualnych u mężczyzn, lecz w dużej mierze oni sami, poprzez swoje działania. Nie przywiązując wagi do spożywanych posiłków, większej ilości snu, odpoczynku oraz unikania szkodliwych substancji, jakie dostarczane są do organizmu przyczyniają się do nieprawidłowego funkcjonowania organizmu.

Lekiem na zaburzenia erekcji jest Erectalis, środek, który skutecznie przywraca mężczyznom sprawność seksualną, pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję. Ponadto, gwarantuje lepsze doznania podczas stosunku.

Tadalafil - pomoc w męskiej potrzebie

Substancją czynną leku Erectalis jest Tadalafil należący do grupy zwanej inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Pomaga on w rozszerzeniu naczyń krwionośnych członka, umożliwiając tym samym napływ krwi do narządu krokowego. Blokuje również enzym odpowiadający za hamowanie napływu większej ilości krwi do naczyń krwionośnych penisa. Tadalafil - obok znanego Sildenafilu- stanowi jeden z ważniejszych składników stosowanych w leczeniu impotencji. Jednak wiele badań dowodzi, że dłużej utrzymuje się w organizmie, aktywnie na niego oddziałując. W związku z czym seks może być spontaniczny i częsty, co w przypadku problemów z erekcją nie było wcześniej możliwe.

Gotowy przez 36 godzin!

Erectalis wyróżnia się bardzo długim czasem działania. W organizmie mężczyzny może utrzymywać się nawet do 36 godzin. Im bardziej dbamy o swoje zdrowie, tym większa szansa na dłuższą sprawność seksualną. Lek zażywa się ok. 30 minut przed stosunkiem płciowym. Należy połknąć tabletkę w całości, popijając szklanką wody. Jedna tabletka to 20 mg substancji czynnej. Zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie, jednak lekarz może zmienić tę ilość, np. w przypadku małej skuteczności. Stosowanie leku powinno być poprzedzone wizytą u specjalisty, który doradzi, jak stosować preparat oraz podpowie jakie składniki powinno się wyeliminować z diety, a także zasugeruje, co należy zmienić w sposobie życia, aby erekcja znów była tak satysfakcjonująca jak dawniej.

Kilka uwag

Jak w przypadku każdego leku, należy mieć na uwadze przeciwwskazania do stosowania preparatu. W przypadku niestosowania się do nich, mogą wystąpić niepożądane reakcje.

Kiedy nie należy stosować leku Erectalis?

  • Nadwrażliwość na tadalafil lub inny składnik leku.
  • Stosowanie azotanów lub leków uwalniających tlenek azotu, co mogłoby spowodować obniżenie ciśnienia tętniczego.
  • Zmiany degeneracyjne siatkówki.
  • Schorzenia związane z układem sercowo-naczyniowym.
  • Miażdżyca, wysokie lub zbyt niskie ciśnienie tętnicze.
  • Przebyty udar mózgu lub zawał serca.
  • Niewydolność wątroby lub nerek.

Jakich skutków ubocznych można się ewentualnie spodziewać?

Skutki uboczne przy stosowaniu preparatu Erectalis są rzadkim zjawiskiem. Należą do nich: ból głowy, zaczerwienienia skóry twarzy, nudności, zaburzenia wzroku i pracy serca, problemy z oddychaniem.

Erectalis lekiem generycznym

Coraz częściej spotkać się można z pojęciem „lek generyczny”. Warto się z nim zapoznać, tym bardziej że Erectalis do nich należy.

Lek generyczny nie ma opatentowanej nazwy, posiada jedynie nazwę rodzajową i firmę, która produkuje dany preparat. Warto zatem zainteresować się podobnymi środkami ze względu na ich skład i działanie, które są takie same, jak w przypadku innych, bardziej znanych na rynku leków, jak np. Viagra, a niewątpliwą ich zaletą jest to, iż można je kupić za niższą cenę. Te same składniki, identyczna ilość i pokrewny proces tworzenia - leki generyczne praktycznie nie odbiegają swoim składem i działaniem od markowych preparatów na potencje. Ich niższa cena związana jest z brakiem opłat za licencje leku dla pierwotnego producenta, ponieważ są to leki już chronione stosownymi patentami.

„Markowe leki są lepsze od tańszych zamienników” - nie jest to słuszne stwierdzenie. Wystarczy porównać ich składy oraz poznać proces ich powstawania, aby dostrzec, że zarówno jedne jak i drugie są w równym stopniu skuteczne, a możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych bywa niezwykle kusząca.

Erectalis to lek generyczny oparty na substancji czynnej - tadalafilu, który oddziałuje na naczynia krwionośne obecne z organizmie, w tym również w penisie. Działa szybko i skutecznie, przez długi czas jest aktywny w organizmie mężczyzny. To lek bezpieczny w stosowaniu, a skutki uboczne występują tylko w nielicznych przypadkach. Specjaliści są zgodni co do tego, iż Erectalis to skuteczna pomoc w męskich sprawach.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.