King Cobra 120mg

Producent Vega / Sildenafil Citrate 120mg

Dostępność: W magazynie

Blistry
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Blister zawiera 5 tabletek

Cennik

85.00 400.00
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę Ilość tabletek gratis Wysyłka
1 5 85,00 zł 17,00 zł 1 15 zł
2 10 150,00 zł 15,00 zł 2 15 zł
3 15 195,00 zł 13,00 zł 3 15 zł
4 20 240,00 zł 12,00 zł 5 15 zł
8 40 400,00 zł 10,00 zł 10 GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

King Cobra to wyjątkowo skuteczny lek na potencję. Zawiera on bardzo dużą dawkę sildenafilu, bo aż 120 mg. Z tego względu jest on niezwykle silnym preparatem. Każdy mężczyzna, który zdecyduje się na zakup leku King Cobra, z pewnością odzyska pełną zdolność do odbycia stosunku seksualnego. Mimo zastosowania tak dużej dawki sildenafilu ryzyko wystąpienia efektów ubocznych jest znikome. King Cobra to najlepsze wsparcie w doraźnym leczeniu impotencji.

King Cobra - co to za lek?

King Cobra to lek na potencję, w którym zastosowano bardzo dużą dawkę sildenafilu - aż 120 mg. Sildenafil to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego, który powoduje, że do ciał jamistych prącia napływ odpowiednia ilość krwi. Dzięki temu mężczyzna uzyskuje stuprocentową zdolność do odbycia zadowalającego stosunku seksualnego.

Sildenafil to najstarszy składnik aktywny używany w lekach na potencję od ponad 20 lat. Do tej pory przeprowadzono kilkadziesiąt badań naukowych na temat działania oraz skuteczności sildenafilu. Badacze są zgodni: sildenafil to najlepszy środek, który jest nieocenionym wsparciem w leczeniu zaburzeń erekcji.

King Cobra - zalety

 • Skuteczność leku potwierdzona w wielu niezależnych badaniach naukowych.
 • Najwyższa dawka sildenafilu - aż 120 mg.
 • Niewielkie ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
 • Wyjątkowo krótki czas oczekiwania na działanie preparatu - mężczyzna jest gotowy do odbycia stosunku już po około 15 minutach.
 • Gotowość do odbycia stosunku nawet przez 6 godzin po przyjęciu tabletki.
 • Atrakcyjna cena.

Skuteczność King Cobra w zwalczaniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn

King Cobra zawiera najwyższą dawkę sildenafilu wynoszącą aż 120 mg. Jest to związek doskonale znany wszystkim mężczyznom, którzy mają problem niskiej potencji. Warto wiedzieć, że sildenafil zastosowano w pierwszym na świecie leku na erekcję, czyli w słynnej Viagrze. Przez wszystkie lata obecności na rynku sildenafil został bardzo dokładnie przebadany pod kątem skuteczności oraz bezpieczeństwa stosowania.

Specjaliści podkreślają, że King Cobra to lek do zadań specjalnych dedykowany tym mężczyznom, u których dotychczasowe metody odzyskiwania sprawności seksualnej zawiodły. Ogromna skuteczność leku King Cobra jest spowodowana zastosowaniem tak dużej dawki sildenafilu. W większości preparatów na erekcję dawka sildenafilu wynosi od 20 do 50 mg. Ciężko znaleźć skuteczniejszy lek od King Cobry. Prezentowany preparat pozwala rozwiązać problemy z erekcją u wszystkich mężczyzn - zarówno tych po 40-tce jak i starszych czy nieco młodszych.

Jak stosować i dawkować King Cobra?

Zalecamy, aby przed rozpoczęciem kuracji lekiem King Cobra, udać się do lekarza. Specjalista sprawdzi, czy stosowanie tego preparatu nie spowoduje żadnych szkód dla naszego zdrowia. Oprócz tego, tak dostosuje dawkę, aby lek zadziałał w sposób prawidłowy i nie przyniósł żadnych dolegliwości.

Środek na erekcję King Cobra 120 mg należy przyjąć około pół godziny przed planowanym zbliżeniem z partnerką. Czas działania preparatu wynosi od 3 do maksymalnie 6 godzin. Zwiększenie dawki jest możliwe wyłącznie po uzgodnieniu z lekarzem. Warto pamiętać, że 120 mg to bardzo wysoka dawka sildenafilu. Jeśli okaże się, że King Cobra nie pomoże odzyskać sprawności seksualnej, to może problem tkwi w psychice. Pacjenci, którzy dopiero rozpoczynają terapię sildenafilem, powinni najpierw stosować mniejszą dawkę, czyli 25 mg.

King Cobra a alkohol

Lekarze stanowczo odradzają łączenie leku na potencję King Cobra ze spożywaniem alkoholu. Jest to spowodowane tym, iż alkohol może spowodować całkowite zneutralizowanie działania preparatu, przez co osiągnięcie i utrzymanie wzwodu będzie niemożliwe. Lek nie powinien być także zażywany po wysokotłuszczowych posiłkach, gdyż opóźni to jego działanie.

Jakie skutki uboczne może wywołać lek King Cobra?

Skutki uboczne, które pojawiają się najczęściej Skutki uboczne, które pojawiają się czasami Skutki uboczne, które pojawiają się najrzadziej
Ból głowy, mięśni, kończyn dolnych i górnych oraz mięśni, zawroty głowy, zatkany nos, zaczerwienienie twarzy, uczucie gorąca, zaburzenia widzenia. Utrata pamięci (tymczasowa), krwawienie z nosa, udar, omdlenie, nagłe podwyższenie lub obniżenie ciśnienia krwi. Wymioty, nudności, wysypka, senność, arytmia, ból w okolicach klatki piersiowej, podrażnienie oczu, zmęczenie,

King Cobra - lista przeciwwskazań do stosowania leku

King Cobra nie powinien być stosowany w następujących przypadkach:

 • Wyjątkowo niskie ciśnienie krwi (mniejsze od 90/50),
 • uczulenie na jakikolwiek ze składników leku,
 • zawał serca lub udar mózgu przebyty w niedalekiej przeszłości,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • zwyrodnieniowe zmiany w siatkówce oka,
 • kardiomopatia,
 • niewydolność krążeniowa.

Kamagra czy King Cobra?

Zarówno King Cobra jak i Kamagra zawierają ten sam składnik aktywny, czyli sildenafil. Niewątpliwym atutem King Cobra jest jednak bardzo wysoka dawka sildenafilu, która wynosi aż 120 mg. Jeżeli ktoś poszukuje jak najsilniejszego preparatu na zaburzenia erekcji, jego wyborem powinien być środek King Cobra.

Najmocniejszy lek na potencje jakim jest King Cobra 120mg daje niesamowite doznania. Przeznaczony jest dla wymagających mężczyzn. Działa do 5 godzin.
5 5