King Cobra 120mg

Producent Vega / Sildenafil Citrate 120mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 5 tabletek

Cennik

1 blister 5 tabletek 85,00 zł Cena za tabletkę: 17,00 zł
2 blistry 10 tabletek 150,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
3 blistry 15 tabletek 195,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
4 blistry 20 tabletek 240,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
8 blistrów 40 tabletek 400,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł

Informacje

King Cobra - lek dla wymagających mężczyzn

Powrót do gry w lepszej formie

Mężczyzna przez całe swoje życie narażony jest na liczne dolegliwości związane ze sferą seksualną. Rzadko zdarza się, że jest on sprawy seksualnie od najmłodszych lat, aż do wieku przekraczającego 60-ty rok życia. Jedni na impotencję cierpią już w wieku 20-tu kilku lat, inni na zaburzenia erekcji skarżą się dopiero po 40-tym roku życia. Największy odsetek mężczyzn z impotencją obejmuje przedział wiekowy 50-60 lat. Wtedy to następuje gwałtowny spadek testosteronu w organizmie, co przekłada się bezpośrednio na brak ochoty na seks. Mężczyzna nie jest w stanie zaspokoić swojej partnerki, która nadal oczekuje od niego dużej sprawności seksualnej.

Przyczyny zaburzeń erekcji nie kończą się jednak na zbyt małej ilości testosteronu w organizmie. To tylko jeden z wielu powodów mających wpływ na impotencję u mężczyzn. Istnieją jednak czynniki, na które panowie mają wpływ, zatem mogą oni w jakimś stopniu wyeliminować przyczyny swojego problemu:

 • Palenie papierosów i picie alkoholu
 • Nieodpowiednia dieta, bogata w tłuszcze zwierzęce i uboga w witaminy oraz składniki mineralne
 • Stres i zmęczenie, związane z intensywnym trybem życia
 • Lęk przed niemożnością zaspokojenia partnerki
 • Brak ruchu, siedzący tryb pracy.

Niestety, nie wszystko jest zależne od nas. Istnieją choroby, które potęgują problem impotencji. Schorzenia układu sercowo-naczyniowego mają ścisły związek z zaburzeniami erekcji. Również różnego rodzaju deformacje członka oraz zabiegi chirurgiczne w obrębie narządu krokowego mężczyzny mogą przyczynić się do problemów seksualnych. Przy diagnozie uwzględnia się również wychowanie mężczyzny przez rodziców, wspomnienia z dzieciństwa, które mogą wpływać na lęki czy też zaburzenia psychiczne, mające związek z problemami z erekcją.

Wszystko to sprowadza się do jednego - należy jak najszybciej podjąć działania związane z leczeniem zaburzeń erekcji. Problem może się pogłębiać i wraz z upływem czasu leczenie staje się trudniejsze. Wizyta u specjalisty pozwoli znaleźć rozwiązanie Twojego problemu, a także wyeliminuje przyczyny, które potęgują problem.

Jak sobie radzić z zaburzeniami erekcji?

Jest kilka sposobów leczenia impotencji, jednak najlepiej zacząć od wyeliminowania czynników, które mają wpływ na zaburzenia seksualne. Przede wszystkim do swojego planu dnia należy wprowadzić ruch, czyli sport. Dobrze sprawdza się bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy też siłownia. Zmiana diety jest również jak najbardziej wskazana. Tłuszcze zwierzęce zamieniamy na roślinne, ale nie eliminujemy ich całkowicie. Staramy się ograniczyć napoje alkoholowe, a w przypadku nałogowych palaczy najlepiej jest całkowicie rzucić palenie.

Lekarze często zalecają specjalne leki, które oparte są na składnikach należących do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, najczęściej stosowanych w zwalczaniu problemów z erekcją. Jednym ze skuteczniejszych preparatów jest King Cobra, który został stworzony z myślą o bardziej wymagających pacjentach.

Większa dawka sildenafilu

Skuteczność i szybkość działania King Cobra zawdzięcza dużej zawartości substancji czynnej zwanej sildenafilem, która obecna jest również w innych lekach na potencję, np. Viagrze. W tym przypadku jednak zawartości sildenafilu w jednej tabletce wynosi 120 mg, czyli o 20 mg więcej niż w innych preparatach, a niekiedy nawet kilkakrotnie więcej. To sprawia, że lek zalecany jest nawet w trudnych przypadkach, które wymagają lepszych preparatów w leczeniu impotencji.

Sildenafil hamuje działanie enzymu, który zwęża naczynia krwionośne, uniemożliwiając tym samym dopływ odpowiedniej ilości krwi w odpowiednim czasie do naczyń krwionośnych penisa. Brak odpowiednich warunków sprawia, że penis staje się wiotki i osiągnięcie erekcji jest niemożliwe lub bardzo trudne. Sildenafil powoduje, że naczynia krwionośne się rozszerzają, a krew swobodnie dopływa do narządu krokowego mężczyzny.

Preparat zalecany jest szczególnie mężczyznom po 50-tym roku życia, kiedy problem z impotencją osiąga naprawdę duże rozmiary. Jest on jednak rekomendowany przez lekarzy w przypadku panów w młodszym wieku, co jest kwestią indywidualną każdego przypadku.

Stosowanie King Cobra

Przed rozpoczęciem stosowania leku zaleca się wizytę u lekarza - seksuologa lub urologa. Dzięki temu, zyskamy pewność, że preparat jest bezpieczny dla naszego zdrowia, a dawka, jaka jest zaleca skutecznie poradzi sobie z naszymi dolegliwościami.

Zaleca się stosowanie jednej tabletki dziennie, ok. 30 minut przed stosunkiem. Czas działania leku ocenia się na 4-6 godzin. Zmiana dawki jest możliwa jedynie za zgodą lekarza, tym bardziej, że jedna tabletka to aż 120 mg sildenafilu! Pacjentom, którzy dopiero rozpoczynają stosowanie leku proponuje się mniejszą dawkę - 25 mg, czyli ok. 1/5 tabletki na pół godziny przed planowanym stosunkiem płciowym.

Działanie leku osłabić może nadmierna ilość alkoholu lub nieodpowiednia dieta, najczęściej związana z jedzeniem obfitych posiłków przed stosunkiem lub posiłków bogatych w tłuszcze zwierzęce.

Ostrożnie i odpowiedzialnie

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego w przypadku jakichkolwiek przeciwwskazań do stosowania leku King Cobra należy zaprzestać jego zażywanie. Lekarz na pewno przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia. Warto jednak wcześniej wiedzieć, kiedy stosowanie King Cobra może być niebezpieczne dla zdrowia pacjenta:

 • Uczulenie na sildenafil lub inny składnik leku.
 • Choroby układu sercowo-naczyniowego.
 • Niekontrolowane nadciśnienie tętnicze.
 • Niebezpiecznie niskie ciśnienie tętnicze.
 • Schorzenia i niewydolność wątroby lub nerek.
 • Stosowanie leków będących inhibitorami receptorów alfa-adrenergicznych.
 • Deformacje narządu krokowego.
 • Przebyty zawał serca.
 • Zmiany zwyrodnieniowe siatkówki.

Bezpieczeństwo stosowania leku King Cobra ocenia się na bardzo wysokie. Stosowanie się do zaleceń specjalisty jest gwarancją odpowiedniego działania preparatu oraz braku wystąpienia skutków ubocznych, do których należą m.in.: zaczerwienienia skóry twarzy, bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia i pracy serca, a także nudności.

King Cobra to lek wyjątkowy, który wyróżnia się unikatowym składem. Zawartość sildenafilu jest większa, a zatem preparat może pomóc szybciej i skuteczniej. Poza tym, jest bezpieczny w stosowaniu, oczywiście biorąc pod uwagę zalecenia lekarza. Wszystko to wpływa na duże zainteresowanie lekiem. Pomimo jego mniejszej popularności od Viagry, Cialis czy Kamagry, jest chętnie zalecanym środkiem przez lekarzy, którzy najlepiej wiedzą, jak pomóc pacjentowi ze wstydliwym problemem z erekcją.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.