Zabawki erotyczne wzmacniające erekcję

Zabawki erotyczne wzmacniające erekcję

Penis mężczyzny może znajdować się w stanie spoczynku oraz w stanie wzwodu. Czasami zdarza się, że osiągniecie pełnej erekcji jest problematyczne i potrzebne są dodatkowe bodźce. W tym miejscu warto wspomnieć o zabawkach erotycznych, które wzmacniają erekcję. Jeśli Twój mężczyzna ma problem z osiągnięciem wzwodu, przeczytaj poniższy artykuł. Przygotowaliśmy kilka sprawdzonych sposobów, które rozwiążą ten problem. 

Dlaczego mężczyzna może mieć problemy z erekcją?

Problemy z erekcją u mężczyzn są bardzo różnorodne. Przyczyn jest wiele i zależą one także od wieku oraz sytuacji życiowej mężczyzn. Problemy z osiągnięciem erekcji mogą wynikać ze stresu, zmęczenia lub strachu przed seksem z partnerką, niepewnością czy uda się ją zadowolić. Takie przyczyny problemów z potencją, podobnie jak uzależnienie od masturbacji oraz przyzwyczajenie do jednego bodźca, najczęściej dotyczą młodych mężczyzn. U starszych osób za impotencję mogą odpowiadać: sytuacja życiowa, utrata pracy, wypalenie zawodowe lub schorzenia. Niezależnie od przyczyny sposobem na rozwiązanie problemów z potencją jest Viagra lub Kamagra. Leki te zwiększają przepływ krwi do ciał jamistych prącia, umożliwiając wywołanie i utrzymanie erekcji. Innym sposobem na wzmocnienie erekcji są zabawki erotyczne. 

Jakie zabawki erotyczne wzmacniające erekcję? Jak z nich korzystać?

Zabawki erotyczne pozwalają na wprowadzenie dodatkowych doznań podczas stosunku oraz, w niektórych przypadkach, na wzmocnienie erekcji. Pierwszym gadżetem erotycznym, który warto wykorzystać jest pierścień na penisa. Gadżet ten zakłada się na nasadę członka, a jego zadaniem jest blokowanie odpływu krwi z penisa, co sprawia, że pozostaje on w stanie wzwodu. Gadżet ten umożliwia także wydłużenie stosunku oraz opóźnienie erekcji. Kolejna zabawka erotyczna to nakładka na penisa, która dzięki wypustkom zapewni dodatkowe doznania, które pobudzą członek oraz wzmocnią wzwód. W zależności od przeznaczenia, możesz korzystać także z masturbatora, czyli urządzenia służącego do masturbowania się, lub z nakładek na penisa z króliczkiem i wypustkami z zewnątrz, które będą stymulować podczas stosunku pochwę oraz łechtaczkę partnerki. 

Zabawki erotyczne wzmacniające erekcję – gadżety analne

W kategorii zabawek erotycznych, które wzmacniają erekcję nie można pominąć tych przeznaczonych do stymulowania odbytu. To miejsce u mężczyzn pełni funkcję jednej z najbardziej wrażliwych sfer erogennych. W odbycie znajduje się także męski punkt G, który jest najwrażliwszą strefą. Pieszczenie mężczyzny w tym miejscu dostarcza mu bardzo silnych doznań. Tak silnych, że są one w stanie wzmocnić erekcję. Warto dodać, że punkt G dostarcza tak silnych wrażeń, że tylko stymulując go można doprowadzić mężczyznę do orgazmu. Gadżety analne to: kulki gejszy, korki analne, wibratory a także masażery prostaty. Te ostatnie zostały zaprojektowane tak, by od razu po włożeniu do odbytu stymulować magiczny punkt G. To najpewniejsza metoda na wzmocnienie erekcji i doprowadzenie mężczyzny do orgazmu. Należy jednak uważać, by zabawa nie skończyła się po kilku minutach. 

Czy gadżety BDSM wzmocnią erekcję?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Zależy to od tego, czy mężczyznę będą podniecały takie zabawy. Jeśli tak, ta kategoria oferuje bardzo szeroką gamę produktów, które wzmocnią u niego erekcję. Gadżety BDSM mogą służyć do krępowania. Będą to więc kajdanki, szarfy i liny umożliwiające związanie ciała mężczyzny lub przywiązanie go np. do łóżka. BDSM to także zaciski na sutki, opaski na oczy oraz obroże. BDSM zawiera w sobie także spanking, do którego posłużą między innymi pejcze.

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem zdobytym na arenie polskiej i międzynarodowej. Ukończyłem Warszawski Uniwerystet Medyczny i obecnie prowadzę prywatną praktykę lekarską w gabinecie urologiczno-andrologicznym w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń erekcji, diagnostyce zaburzeń męskiego układu płciowego, rozwiązywaniem problemów z impotencją i niepłodnością. Moje kompetencje podnoszę poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach i szkoleniach z powyższego zakresu.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *