Wspólna masturbacja

Wzajemna masturbacja – dlaczego warto jej spróbować?

W przypadku, gdyby tytuł nie był jest jasny – wzajemna masturbacja to, gdy ty i twoja partnerka masturbujecie się przed sobą. To jeden z najbardziej niedocenianych aktów seksualnych. Bardzo niewiele osób to robi, ale może to być jedno z najbardziej erotycznych doświadczeń, jakie kiedykolwiek będziesz miał. Oto jak dodać wzajemną masturbację do swojego repertuaru seksualnego.

Dlaczego powinieneś spróbować wzajemnej masturbacji?

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, pozwól sam siebie przekonać, odstaw na bok krępację. Jest naprawdę wiele zalet i korzyści ze wzajemnej masturbacji. Jest to niesamowicie podniecające. Nie ma nic lepszego niż obserwowanie, jak twoja partner dotyka własnego ciała i sprawia jej przyjemność.

Dodatkowo nie musisz się martwić o to, czy stymulujesz swoja partnerkę we właściwy sposób. Możesz po prostu zrelaksować się i w pełni cieszyć się obserwując swoją kobietę w objęciach przyjemności. Prawdopodobnie pomoże Ci to poczuć się bardziej komfortowo z własną masturbacją. Będziesz czuł się bardziej związany z własnym ciałem i pewniejszy siebie.

To coś nowego, czego możesz spróbować w sypialni. Zawsze fajnie jest urozmaicić życie łóżkowe dodatkowymi bodźcami. Wiele osób nigdy wcześniej nie próbowało wzajemnej masturbacji, więc może to być szczególnie ekscytujące.

To świetny sposób, aby nauczyć partnerkę, jak się z tobą rozkoszować i jak pomóc ci w osiągnięciu orgazmu. Dla wielu osób może to być najlepszy sposób, aby zapewnić sobie orgazm z partnerem, Często zdarza się, że jest to bardzo trudne do osiągnięcia. Jedną z takich przyczyn może być zaburzenie erekcji, którą w większości przypadków łatwiej jest utrzymać w ten sposób. Jeśli zaburzenia erekcji są dla Ciebie bardziej problematyczne i borykasz się z nimi od dłuższego czasu warto zastanowić się nad użyciem Viagry lub Kamagry. To skutecznie rozwiąże Twój problem.

Jak zacząć?

Najlepszym sposobem na zasugerowanie czegoś nowego jest wysłanie tego artykułu do twojej partnerki dodając, pytanie odnośnie jej opinii typu: „Co o tym myślisz?” lub „Jestem ciekawy…” Albo możesz po prostu powiedzieć, że przeczytałeś artykuł online lub wprost zaproponujesz jej ten pomysł.

Inną możliwością jest po prostu oddanie się chwili. Kiedy twoja partnerka będzie sprawiała Ci przyjemność ręką lub oralnie, połóż jej rękę na jej genitaliach i zacznij dotykać siebie. Możesz również pozwolić jej dotykać Ciebie przez minutę lub dwie, a następnie robić to sam. Dobrym sposobem jest również zaczęcie stymulowania partnerki podczas gdy ona robi to z nami. Podczas gdy Twój partner bawi się Twoimi jądrami penisem możesz być bardziej bezpośredni i powiedzieć coś w stylu: „Chcesz patrzeć, jak się dotykam?” lub „Chcę ci pokazać, co robię, gdy myślę o tobie”.

Zabawki to kolejny świetny sposób na wprowadzenie do łóżka wzajemnej masturbacji. Daj jedną swojej partnerce i powiedz: „Chce popatrzeć, jak robisz siebie dobrze”. Potem dotykaj się w tym samym czasie.

Możesz spróbować przekonać swoją partnerkę, żeby zaczęła pierwsza. Po rozgrzaniu się, zacznij dotykać jej genitaliów. Następnie powoli przysuniesz jej i powiedz: „Może przejmiesz na chwilę kontrolę?” lub „Chcę patrzeć, jak się dotykasz.” Jeśli będzie czuła się niekomfortowo, pozwól jej dotykać się na kilka chwil, a następnie Ty ją zastąp i tak na przemian, aż poczuje się bardziej komfortowo.

Jak pokonać nerwowość?

Idea wzajemnej masturbacji może być nerwowa na początku, ponieważ masturbacja jest tematem. Większość ludzi praktykuje masturbacje się przez całe swoje życie, ale istnieje jeszcze poczucie, że to, co robimy, jest „nieodpowiednie” lub „złe”. Pomysł bezczelnego robienia tego na jawie, przed inną osobą, może się wydawać trochę przytłaczający na początku.

Ale to tylko socjalizacja. Nie ma absolutnie nic złego w masturbacji. W rzeczywistości, jest to prawdopodobnie najzdrowsza, najbezpieczniejsza i najbardziej korzystna aktywność seksualna. A poczucie tabu jest dokładnie tym, co może uczynić ją tak podniecającą. Uczucie, że robisz coś „niegrzecznego” może być szalenie ekscytujące. Jeśli denerwujesz się, ale chcesz spróbować, wiedz, że twój partner ma prawie gwarancję, że to pokocha.

Są też sposoby na to, by uczynić to trochę łatwiejszym. Spróbuj zgasić światła lub po prostu użyć światła świec, aby nie czuć się tak nagim. Możecie też oglądać razem porno, więc oglądacie tylko siebie nawzajem. Wspólne masturbowanie się w tym samym czasie może być również bardziej komfortowe.

Inne rzeczy, których można spróbować podczas wspólnej masturbacji

Kiedy już poczujesz się komfortowo, istnieje wiele innych sposobów na zabawę z masturbacją w sypialni. Zabawa z kontrolą orgazmu. Jeden z partnerów zaczyna się masturbować. Jeśli chce mieć orgazm, nie jest to „dozwolone” do czasu aż ich drugi partner da na to przyzwolenie.

Spróbuj masturbować się „do partnerki”, kiedy ona będzie w tym czasie robiła coś innego. Zaskocz swoją partnerkę, pozwalając jej „złapać” Cię na masturbacji w łóżku pod koniec dnia. To może być również świetny sposób na rozpoczęcie seksu.

Niech wzajemna masturbacja będzie głównym wydarzeniem wieczoru. Innymi słowy, niech to będzie jedyny sposób na uprawianie wieczoru tego dnia. Nie przejdźcie do współżycia, ani do żadnej innej domyślnej aktywności. Używajcie wzajemnej masturbacji, kiedy macie ochotę na szybkie tempo. To może być świetne, kiedy jesteście wyczerpani pod koniec dnia.

Czy ten post był pomocny?

5 / 5. Vote count: 1

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

lek. med. Artur Krajewski

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem zdobytym na arenie polskiej i międzynarodowej. Ukończyłem Warszawski Uniwerystet Medyczny i obecnie prowadzę prywatną praktykę lekarską w gabinecie urologiczno-andrologicznym w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń erekcji, diagnostyce zaburzeń męskiego układu płciowego, rozwiązywaniem problemów z impotencją i niepłodnością. Moje kompetencje podnoszę poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach i szkoleniach z powyższego zakresu.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *