Han Job - jak zaspokoić mężczyznę dłonią

Jak zaspokoić mężczyznę dłonią? Hand job czyli robótki ręczne

Hand job to stymulowanie penisa mężczyzny dłonią. Pozwala mu ono na osiągnięcie bardzo przyjemnych doznań, jednak nie każda kobieta potrafi dobrze stymulować członka. Prawda jest taka, że hand job powinien angażować także dotykanie mężczyzny w innych miejscach, takich jak jądra, krocze czy odbyt. W poniższym artykule podpowiemy Ci jak sprawić przyjemność Twojemu partnerowi oraz o czym warto pamiętać w trakcie zabawy prąciem. Zapraszamy do lektury.

Od czego zacząć hand job?

Pieszczenie Twojego mężczyzny możesz rozpocząć od powolnego rozbierania go oraz dotykania i drapania go, np. po klatce piersiowej. To pozwoli Ci na wywołanie u Twojego partnera pobudzenia seksualnego, czyli osiągnięcie erekcji. Penis w wzwodzie to sygnał, że możesz zaczynać. Pomimo tego, że masz stymulować penisa, warto rozpocząć od pieszczenia oraz delikatnego dotykania jąder, krocza oraz podbrzusza mężczyzny. Dzięki temu będzie on bardziej podniecony oraz będzie pragnął otrzymać silniejsze doznania. Jeśli Twój partner będzie miał problem z osiągnięciem erekcji pamiętaj, że może on być zestresowany, rozkojarzony lub mieć inny problem, który uniemożliwi mu pozostanie długo w pełnej dyspozycji. Aby temu zapobiec możesz podać mu Viagrę lub Kamagrę, które pobudzą przepływ krwi do ciał jamistych prącia oraz umożliwią utrzymanie pełnego wzwodu.

Jak stymulować penisa partnera reką?

Sposobów na stymulowanie prącia jest dużo, jednak ważne jest to, by nie być monotematycznym. Obejmij penisa dłonią oraz zacznij wykonywać ruchy góra-dół. Następnie zmień rytm ruchów, rób to wolniej, szybciej, zmieniaj tempo oraz sprawdzaj jak reaguje partner. Kolejną zmianą, którą warto wprowadzić jest zmiana uścisku. Penisa możesz chwycić mocniej lub słabiej. Natężenie uścisku warto zmieniać, pamiętając jednak o tym, by nie ścisnąć za mocno członka. Podczas hand jobu ważne jest także to, byś chwytała penisa w różnych miejscach. Możesz wprowadzać go w ruch, trzymając go tuż przy samym żołędziu, przy samej nasadzie lub pomiędzy tymi punktami. Zmiana położenia dłoni to inne doznania, dzięki którym Twój partner będzie mógł czuć się rozpieszczany.

Jak wzmocnić doznania, czyli czym są i jak korzystać z sfer erogennych?

Strefy erogenne to bardzo wrażliwe miejsca na ciele człowieka, w tym wypadku mężczyzny, które pozwalają mu na osiągnięcie bardzo silnych doznań. Dotykanie partnera w tych miejscach w trakcie hand jobu pozwoli Ci na spotęgowanie przyjemności, którą będzie on odczuwał. Pierwszy punkt to żołądź penisa, który jest bardzo unerwiony i ukrwiony. Delikatnie masuj to miejsce, korzystając także z odpowiedniego nawilżenia (ślina, lubrykant). Drugi punkt to moszna. Możesz przelewać jądra między Twoimi dłońmi, unosić je do góry lub głaskać je. Pamiętaj, by kontrolować reakcje partnera. Możesz zapytać, czy dana stymulacja podoba mu się, czy raczej wolałby jej uniknąć.

Kolejne wrażliwe miejsce to krocze. Jest to przestrzeń pomiędzy jądrami a odbytem. Warto dotykać tam mężczyznę oraz wykonywać lekkie ruchy palcami. Jeśli Twój partner i Ty będziecie na to gotowi, stoi przed wami otworem bardzo wrażliwa strefa erogenna mężczyzn – odbyt – oraz znajdujący się w nim punkt g, zapewniający najmocniejsze doznania. Znajduje się on około 6-8 cm od ujścia odbytu i pieszcząc go możesz doprowadzić mężczyznę do orgazmu. Odbyt możesz stymulować za pomocą palca lub gadżetów, takich jak korki analne. Choć wiele osób uważa to za zachowania zarezerwowane dla par homoseksualnych, stymulacja odbytu i punktu g u mężczyzn pozwala im na osiągnięcie bardzo silnych oraz nieporównywalnych do niczego doznań.