Domowe sposoby na twardego członka

Problemy z potencją zarówno w Polsce, jak i na świecie, są bardzo powszechne. Dla niektórych jest to bardzo wstydliwy i drażliwy temat, dlatego też wolelibyśmy go unikać. Możliwe jest stosowanie różnych medykamentów, jednakże nie zawsze jest to możliwe. Część osób być może wstydzi się zakupić tego typu leku w aptece. Na szczęście możemy radzić sobie z tym problemem także na wiele innych sposobów. Jakie domowe sposoby na erekcję warto wypróbować? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można w poniższym artykule, dlatego też zachęcamy do jego lektury.

Odpowiednia dieta to podstawa

Jakość produktów spożywczych w wielu przypadkach pozostawia wiele do życzenia, a my często nie zwracamy uwagi na naszą dietę. Aby rozwiązać problem z potencją, powinniśmy przede wszystkim zdrowo się odżywiać. Nie spożywajmy tłuszczów nasyconych, a także stosujmy jedynie cukry złożone, a nie proste. Unikajmy wszelkich używek, jak np. alkohol i papierosy. Niezwykle ważne jest, aby dostarczać do organizmu niektóre składniki, które mogą mieć pozytywny wpływ. Przede wszystkim istotny jest cynk. To właśnie on bierze udział w syntezowaniu testosteronu. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób dostarczyć go do organizmu- spieszymy z odpowiedzią. Warto spożywać orzechy, migdały, olej słonecznikowy, słonecznik, a nawet szpinak. Kolejnym składnikiem jest witamina E, inaczej nazywana witaminą płodności. To właśnie ona wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, a dodatkowo w skuteczny sposób stymuluje produkcję plemników. Jej źródłem najczęściej jest czerwone mięso, drób, szpinak, orzechy, żółtko jaja. W sposób szczególny warto zainteresować się czy w naszej diecie znajdziemy argininę. Ma  ona ogromne znacznie dla całego procesu erekcji, a znaleźć ją można w czerwonym mięsie, drobiu, owocach morza, orzechach, szpinaku.

Zioła również mogą być skuteczne!

Próbując leczyć tą dolegliwość w domu, warto skorzystać z możliwości ziołolecznictwa. Niektóre surowce zielarskie mogą mieć zbawienny wpływ na naszą erekcję. Warto zastanowić się nad korzeniem lukrecji, guaraną, sumą, macą, miłorząbem, dynią, wierzbownicą i orzechami. Najsilniejszym naturalnym środkiem z pewnością jest żeń-szeń. Poprawia on pracę układu krążenia, podobnie jak popularne leki na potencję, m.in. Viagra i Kamagra, które cieszą się ogromną skutecznością działania. Stabilizują układ nerwowy i hormonalny.

Skuteczna redukcja stresu

W dzisiejszych czasach często jesteśmy zabiegani, prowadzimy stresujący tryb życia. Niestety może to mieć zły wpływ na naszą erekcje. Powinniśmy w sposób szczególny zredukować stres, co może przyczynić się do rozwiązania tego problemu. Nie mieszajmy sfery zawodowej z prywatną. Nie warto również zostawać po godzinach. Zmieńmy tryb życia na bardziej spokojny, mniej stresujący. Często jest to dość trudne, jednakże w większości przypadków możliwe. Bez większych problemów jesteśmy w stanie zredukować stres chociaż w minimalnym stopniu, co z pewnością pozytywnie wpłynie na wszelkie problemy z potencją.

Aktywność fizyczna, czyli przyjemne z pożytecznym

Nie da się ukryć, że coraz więcej osób spędza większość czasu przed biurkiem i na kanapie, aktywność fizyczna odsuwana jest na drugi plan. Jednakże okazuje się, że to idealny domowy sposób na potencję, ze względu na to, że mamy do czynienia ze wzmacnianiem organizmu. Ma to duży wpływ, jeśli chodzi o zaburzenia erekcji. Dodatkowo sport doskonale wpływa na to, aby zwiększyć poziom testosteronu. Dochodzi jeszcze trzeci czynnik, związany z poprawą sylwetki. W konsekwencji zwiększa się nasza samoocena, a jeśli jest ona zbyt niska- może być przyczyną problemów z potencją.

Czy ten post był pomocny?

4 / 5. Vote count: 3

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem zdobytym na arenie polskiej i międzynarodowej. Ukończyłem Warszawski Uniwerystet Medyczny i obecnie prowadzę prywatną praktykę lekarską w gabinecie urologiczno-andrologicznym w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń erekcji, diagnostyce zaburzeń męskiego układu płciowego, rozwiązywaniem problemów z impotencją i niepłodnością. Moje kompetencje podnoszę poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach i szkoleniach z powyższego zakresu.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *