Czy seks wymaga erekcji

Czy seks wymaga erekcji? Obalamy mit!

Wiele osób uważa, że problemy z erekcją oznaczają konieczność rezygnacji z podejmowania zbliżenia. Nic bardziej mylnego! Jeżeli mężczyzna cierpi z powodu zanikającego wzwodu, warto zadbać o wyeliminowanie tego problemu. Z drugiej strony, należy także pamiętać, że seks to nie tylko stosunek dopochwowy.

Seks o wielu twarzach – warto poznać różne możliwości bez erekcji

Zdarza się, że panowie cierpiący na problemy z erekcją mają niskie poczucie własnej wartości i w łóżku nie czują się zbyt pewnie. Wcale tak nie musi być! Dobrym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa z partnerką, tak aby kobieta wiedziała, że lepiej zdecydować się na inne formy pieszczot. Czy seks wymaga erekcji? Otóż nie! Oprócz klasycznego stosunku dopochwowego istnieje przecież wiele możliwości wzajemnego zadowalania się. Pary chcące poprawić swoje życie intymne mogą zdecydować się na przykład na seks oralny. W tym rodzaju pieszczot brak erekcji absolutnie nie jest przeszkodą.  Partnerzy mogą zadowalać się nawzajem, nawet jeśli mężczyzna nie ma wzwodu. Warto pomyśleć o wzbogaceniu miłosnych igraszek o inne podniecające akcenty – rozmaite sklepy internetowe prezentują szerokie oferty gadżetów erotycznych. Możliwe jest także samodzielne stworzenie podniecającej zabawy, na przykład przy pomocy truskawek i bitej śmietany. Partnerka z pewnością będzie zachwycona! Problemy z erekcją wcale nie muszą oznaczać konieczności rezygnacji z seksu, wszak stosunek niejedno ma imię, a seks bez erekcji jest możliwy!. Partnerzy powinni wspólnie próbować różnych nowych rozwiązań, tak aby znaleźć pieszczoty, które najbardziej będą im odpowiadać.

Inne pieszczoty mogą rozluźnić partnera

Warto wiedzieć o tym, że zdecydowanie się na inny rodzaj seksu niż zazwyczaj, może pozytywnie wpłynąć na partnera. Seks oralny jest niezwykle podniecający i pozwala obu stronom zrelaksować się. Być może po intensywnych igraszkach miłosnych okaże się, że problem z erekcją chwilowo się rozwiąże i wówczas partnerzy będą mogli odbyć klasyczny stosunek. Należy jednak pamiętać, że jest to sposób mogący pomóc doraźnie, jednak nieeliminujący problemu. Chcąc raz na zawsze uporać się z trudnościami w osiągnięciu wzwodu, konieczne jest zastosowanie innych rozwiązań.

Seks bez erekcji jest możliwy, ale jeśli para chce odbyć klasyczny stosunek, warto rozwiązać problem

Kłopoty z utrzymaniem wzwodu wcale należą do rzadkości. Z tym problemem zmaga się naprawdę wielu mężczyzn, jednak panowie bardzo często nie chcą na ten temat szczerze rozmawiać ze swoimi partnerkami. To błąd – ta przypadłość nie powinna być tematem tabu. Seks bez erekcji też jest możliwy. Ponadto to, że wzwód nie utrzymuje się zbyt długo, nie powinno wpływać na poczucie własnej wartości mężczyzny. Partnerzy mogą postarać się znaleźć taki rodzaj pieszczot, który najbardziej będzie im odpowiadać. Jeżeli jednak para lubi klasyczny seks, warto zająć się rozwiązaniem problemów z erekcją. W tym celu należy zainwestować w sprawdzone środki, takie jak Viagra lub Kamagra. Wszelkie inne specyfiki mogą okazać się nieskuteczne. Leki na erekcję działają bardzo szybko, pozwalając partnerom cieszyć się z większych możliwości w łóżku. Przeczytaj jak rozwiązać problemy z erekcją w młodym wieku. Ważny temat, który warto zgłębić to palenie papierosów a erekcja.

Czy ten post był pomocny?

0 / 5. Vote count: 0

Oceń post jako pierwszy!

O autorze

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem zdobytym na arenie polskiej i międzynarodowej. Ukończyłem Warszawski Uniwerystet Medyczny i obecnie prowadzę prywatną praktykę lekarską w gabinecie urologiczno-andrologicznym w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń erekcji, diagnostyce zaburzeń męskiego układu płciowego, rozwiązywaniem problemów z impotencją i niepłodnością. Moje kompetencje podnoszę poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach i szkoleniach z powyższego zakresu.

Polecane opracowania medyczne na temat skuteczności viagry:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *