Apcalis Sx 20mg w żelu

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Opakowania
Łączny koszt: 0,00

Opakowanie zawiera 7 saszetek

Cennik

1 opakowanie 7 saszetek 168,00 zł Cena za tabletkę: 24,00 zł
2 opakowania 14 saszetek 308,00 zł Cena za tabletkę: 22,00 zł
3 opakowania 21 saszetek 420,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
4 opakowania 28 saszetek 504,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
5 opakowań 35 saszetek 560,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
10 opakowań 70 saszetek 1 050,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
20 opakowań 140 saszetek 1 820,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Apcalis w żelu

Większa erekcja - lepsza potencja!

Sfera seksualna jest niezwykle ważnym aspektem związku. Jakiekolwiek zaburzenia w tej kwestii mogą doprowadzić do nieporozumień, które następnie przekładają się na wspólne życie. Mężczyzna, który cierpi na zaburzenia erekcji, bardzo często obwinia siebie za rozpad związku lub niezadowolenie partnerki podczas stosunku seksualnego. Długo utrzymujące się wyrzuty sumienia mogą nawet wywołać zmiany depresyjne. Niskie poczucie własnej wartości, brak wiary w siebie i niska samoocena nie sprzyjają codziennemu funkcjonowaniu nie tylko w życiu prywatnym, ale równie zawodowym. Zatem, problemy z erekcją mogą być źródłem większych komplikacji w życiu mężczyzny.

Zdolność do odbycia stosunku płciowego to dla wielu mężczyzn wyznacznik męskości. Kiedy nie są oni w stanie zaspokoić swojej partnerki, często czują się po prostu bezużyteczni. Trzeba wspomnieć, że takich panów w Polsce jest prawie 2 miliony. Nie jest tu jednak mowa jedynie o mężczyznach w starszym wieku, tj. po 40 czy 50 roku życia. Problem dotyczy także panów już w wieku 20-tu kilku lat. Przyczyny zaburzeń są jednak w tych grupach wiekowych nieco inne.

Po 40-tym roku życia przyczyn impotencji należy doszukiwać się w naturalnych zmianach w organizmie, czyli spadku testosteronu, jaki jest produkowany przez ludzki organizm. Również w starszym wieku panowie zaczynają zażywać większą ilość leków, które niekorzystnie wpływają na zdolność erekcji. Podobnie jest z chorobami, na które cierpią, np. schorzenia układu sercowo-naczyniowego, miażdżyca, a także cukrzyca. Brak ruchu i długoletnie palenie papierosów także ma swój wpływ na problemy seksualne.

U młodszych mężczyzn problemy z erekcją mogą być spowodowane trybem życia. Spożywanie zbyt dużej ilości potraw bogatych w tłuszcze zwierzęce może doprowadzić do zaburzeń w układzie tętniczym, podobnie rzecz przedstawia się w przypadku przyjmowanego w dużych ilościach alkoholu.

W obu przypadkach należy uwzględnić również stres i zmęczenie. Jak wiadomo, stres należy do chorób XXI wieku i wciąż trudno jest z nim skutecznie walczyć.

Światełko w tunelu

Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy uczynić w celu zdiagnozowania problemu, jest niewątpliwie wizyta u lekarza, który określi rangę naszego problemy oraz wyjaśni w jaki sposób można się go pozbyć. Obecne na rynku leki na potencję potrafią przywrócić sprawność seksualną nawet mężczyznom w starszym wieku, tj. po 50-tym roku życia. Trzeba jednak kierować się rozsądkiem przy wyborze, dlatego opinia eksperta będzie w tym przypadku najlepszą do tego wskazówką.

Do często zalecanych przez lekarzy preparatów na zaburzenia erekcji należy Apcalis, którego skład oparty jest na substancji czynnej- tadalafilu. Odpowiada on za hamowanie enzymu, który wpływa na szybszy przepływ krwi przez naczynia krwionośne prącia. Ponadto, pozwala na rozluźnienie jego mięśni. Wszystko to pozytywnie wpływa na osiąganie erekcji, która dodatkowo utrzymuje się dłużej.

Oprócz tego, iż Apcalis dostępny jest w tradycyjnych tabletkach, to również został wyprodukowany w postaci smakowego żelu. To doskonała alternatywa dla tych, którzy nie są zwolennikami łykania tabletek. Żel występuje w kilku walorach smakowych: ananasa, pomarańczy, truskawki, czarnej porzeczki, mięty, czekolady i mango. Owocowe smaki mogą być także wyjątkowym afrodyzjakiem.

Dzienna dawka Apcalis i możliwość jej zwiększenia

Każda z saszetek żelu zawiera 20 mg substancji czynnej, czyli tadalafilu. Dzienna zalecana dawka to jedna taka saszetka, którą należy zażyć ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Działanie leku utrzymuje się nawet do 36 godzin. Nie należy samodzielnie podejmować decyzji o zwiększeniu dawki leku. Jest to możliwe tylko i wyłącznie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem oraz wyrażonej przez niego zgodzie.

W przypadku spożywania alkoholu podczas stosowania leku można zaobserwować jego osłabione działanie. Z tego powodu, niewskazane jest picie napojów wysokoprocentowych, które mogłyby wpłynąć na obniżone działanie Apcalis.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Należy pamiętać, iż przy zażywaniu jakichkolwiek leków ingerujemy w naturalne środowisko naszego organizmu. W związku z czym, musimy zapoznać się z ewentualnymi skutkami ubocznymi oraz przeciwwskazaniami do zażywania leku Apcalis.

Kiedy nie należy stosować preparatu?

 • Przy chorobach układu krążenia oraz chorobie niedokrwiennej serca.
 • Po przebytym zawale serca.
 • Przy ciężkich niewydolnościach nerek lub wątroby.
 • Przy miażdżycy oraz zmianach zwyrodnieniowych siatkówki.
 • Przy niekontrolowanym nadciśnieniu tętniczym oraz niskim ciśnieniu krwi poniżej 90/50 mmHg.
 • Przy uczuleniu na substancję aktywną lub inny składnik obecny w leku.
 • Przy stosowaniu leków, które uwalniają tlenek azotu.

Niestosowanie się do powyższych przeciwwskazań może wywołać pewne skutki uboczne, takie jak: bóle głowy, niestrawność, zaczerwienienia skóry, zaburzenia w ostrości widzenia czy zaburzenia rytmu serca. Konsultacja z lekarzem i zażywanie leku według jego zaleceń jest gwarancją bezpieczeństwa oraz skuteczności preparatu.

Twoje korzyści

 • Prawidłowy wzwód penisa: w wyniku stosowania leku możliwe jest szybkie osiągnięcie prawidłowego wzwodu penisa. Dochodzi do tego już w kilkanaście minut po zażyciu preparatu. Potrzebna jest do tego stymulacja seksualna, czyli zaangażowanie ze strony obojga partnerów.
 • Silna erekcja: pozwala ona na odbycie stosunku płciowego, czyli przynosi satysfakcje zarówno mężczyźnie, jak również jego partnerce.
 • Powrót do ponownej zdolności współżycia: niezwykle ważny aspekt w przypadku mężczyzn w starszym wieku, u których obserwuje się spadek testosteronu.
 • Intensywne doznania: lepsza erekcja przekłada się na bardziej satysfakcjonujące doznania obu partnerów.
 • Brak przedwczesnego wytrysku: lek pozwala na kontrolowanie wytrysku, który w niektórych przypadkach pojawia się przedwcześnie.
 • Większa sprawność seksualna: Apcalis pozwala na osiągnięcie lepszej sprawności seksualnej i tym samym podnosi jakość stosunku płciowego.
 • Niska cena: Apcalis jest alternatywą dla droższych preparatów dostępnych na rynku. Wykazuje podobny mechanizm działania, a jego skład oparty jest na tym samym składniku aktywnym.

Apcalis w żelu to odpowiedź na potrzeby współczesnych mężczyzn, którzy zmagają się z problemami z erekcją. Jest to lek skuteczny, co potwierdza 99% zadowolonych pacjentów. Ponadto, jest niedrogi, co powoduje, że każdy z panów może sobie na niego pozwolić. Łatwość stosowania i dodatkowe walory smakowe to kolejne zalety, które dla wielu odgrywają bardzo ważną rolę i istotnym bodźcem do podjęcia decyzji o zakupie preparatu.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.