Apcalis Sx 20mg w żelu

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg

Dostępność: W magazynie

Saszetki
Cena: 0,00
Dodaj blistry

Cennik

30.00 600.00
Saszetek Cena za 1 saszetkę Wysyłka
1 do 3 30,00 zł 15 zł
4 25,00 zł 15 zł
5 do 11 23,00 zł 15 zł
12 do 15 19,50 zł 15 zł
16 do 30 19,00 zł GRATIS
31 do 39 16,00 zł GRATIS
40 15,00 zł GRATIS
Opinie klientówkliknij, aby rozwinąć +

Informacje

Apcalis to środek na erekcję w formie żelu oparty na substancji czynnej o nazwie tadalafil. Jego atutem jest wyjątkowa skuteczność w leczeniu zaburzeń erekcji a także znikoma liczba efektów ubocznych. Wśród zamienników Viagry Apcalis jest jednym z najlepszych preparatów tego typu. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Apcalis potwierdzono wieloma badaniami klinicznymi.

Apcalis w żelu - wygodny środek na zaburzenia erekcji

Apcalis to doskonały preparat dedykowany mężczyznom borykającym się z zaburzeniami erekcji. Oparto go na innowacyjnej recepturze nad którą pracował sztab profesjonalistów doskonale znających uwarunkowania męskiej sfery seksualnej. Wystarczy, że mężczyzna zastosuje lek około 30 minut przed zaplanowanym stosunkiem, a bez problemu osiągnie i utrzyma wzwód.

Tadalafil sprawia, że mężczyzna bez problemu uzyskuje erekcję. Maksymalny czas działania leku jest wyjątkowo długi - wynosi nawet 36 godzin. Ogromnym atutem Apcalis jest także wygodna postać tego leku. Ma on formę saszetki z żelem do spożycia, dzięki czemu można go spożyć szybko i dyskretnie w dowolnym miejscu i czasie.

Jakie są zalety żelu Apcalis?

 • Innowacyjna receptura oparta na składniku aktywnym o nazwie tadalafil.
 • Krótki czas oczekiwania na działanie preparatu. Już po kilkunastu minutach od przyjęcia leku mężczyzna na skutek stymulacji seksualnej jest w stanie uzyskać wzwód.
 • Bardzo długi czas działania leku. U niektórych mężczyzn gotowość do stosunku występuje nawet przez 36 godzin.
 • Wygodna forma stosowania. Środek ma postać saszetek z żelem do spożycia, dlatego można go przyjąć w dowolnym miejscu i czasie.
 • Niewielkie ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
 • Skuteczność potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi.

Dla kogo przeznaczony jest lek Apcalis w formie żelu?

Lek Apcalis Oral Jelly jest dedykowany wyłącznie tym mężczyznom, którzy mają problemy z uzyskiwaniem oraz utrzymywaniem wzwodu. W żadnym wypadku nie powinni po niego sięgać ci panowie, którzy chcieliby jedynie urozmaicić swoje pożycie seksualne. Leku nie mogą również zażywać mężczyźni poniżej 18. roku życia oraz kobiety.

Jak stosować żel Apcalis?

Niewątpliwym atutem Apcalis jest jego forma. Ma on postać saszetek z żelem do spożycia, dlatego można go spożyć w każdej sytuacji i w dowolnym czasie. Lek należy przyjąć około 30 minut przed zaplanowanym stosunkiem. Lek działać może bardzo długo, nawet 36 godzin. Nie jest to jednoznaczne z automatyczną i niepohamowaną erekcją. Wzwód pojawia się tylko wtedy, gdy mężczyzna jest odpowiednio stymulowany seksualnie. W podanym czasie mężczyzna może odbyć nawet kilka w pełni satysfakcjonujących stosunków seksualnych zakończonych orgazmem.

Leku nie wolno łączyć z jednoczesnym piciem alkoholu oraz soków grejpfrutowych oraz spożywaniem potraw wysokotłuszczowych. Mogłoby to spowodować opóźnienie działania preparatu bądź całkowite zniwelowanie efektów kuracji. Nie wolno przyjmować więcej niż jednej tabletki preparatu raz na 24 godziny. Przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z lekarzem, który tak dobierze dawkę, aby najlepiej odpowiadała indywidualnym uwarunkowaniom organizmu konkretnego mężczyzny.

Dlaczego warto kupić Apcalis w żelu?

Łykanie klasycznych tabletek na potencję może w wielu przypadkach wprawić nas w spore zakłopotanie. Ciągłe łykanie środków w tej formie może wprawić nas w poczucie, że jesteśmy bardzo chorzy. Inny, wygodniejszy sposób przyjmowania środka na erekcję jest znacznie mniej uciążliwy dla ludzkiej psychiki.

Apcalis Oral Jelly to produkt dostępny w wielu wariantach smakowych. Smaczny żelek w żaden sposób nie przypomina silnego środka na erekcję. Możemy go spożywać nawet w obecności osób postronnych z zachowaniem dyskrecji. Nikt przecież nie będzie wiedział, co dokładnie kryje w sobie nasz słodycz. Dostępne warianty smakowe Apcalis Oral Jelly to: truskawka, pomarańcza, ananas, czarna porzeczka, mięta, mango, czekolada. Owocowy smak może wzmocnić jeszcze bardziej ochotę na seks. Owoce są bardzo dobrym afrodyzjakiem.

Kiedy nie wolno stosować leku Apcalis Oral Jelly?

 • Po niedawno przebytym udarze mózgu lub zawale serca,
 • przy bardzo niskim ciśnieniu tętniczym wynoszącym mniej niż 90/50,
 • przy stwierdzonej niewydolności wątroby lub nerek,
 • przy jednoczesnym stosowaniu innych inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego,
 • przy stwierdzeniu uczulenia na jakikolwiek ze składników leku,
 • przy stwierdzonej miażdżycy,
 • przy stwierdzonych zmianach zwyrodnieniowych siatkówki.

Jakie skutki uboczne może wywołać lek Apcalis Oral Jelly?

Skutki uboczne występujące najczęściej Skutki uboczne występujące czasami Skutki uboczne występujące najrzadziej
Ból głowy, rąk, nóg, pleców i mięśni, przekrwienie błony śluzowej nosa, zaczerwienienie twarzy, dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Zawroty głowy, ból brzucha, wymioty i nudności, problemy ze wzrokiem, długotrwały i bolesny wzwód prącia, obrzęk rąk, krwawienie z prącia lub nosa. Krótkotrwała utrata pamięci, omdlenia, zwiększona potliwość, obrzęk powiek, krew w ejakulacie, zaczerwienienie oczu, krótkotrwała utrata słuchu.
Wyjątkowy lek Apcalis Sx 20mg Oral Jelly wspomaga potencję mężczyzn. Podniesie Twoją pewność siebie i sprawi, że życie seksualne wejdzie na wyższy poziom.
5 1