Kamagra 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Informacje

Kamagra i żegnasz problem z erekcją!

Problem z erekcją jest dziś bardzo powszechny. Według statystyk, dotyka on 3,5 miliona mężczyzn w Polsce, a ponad 150 milionów mężczyzn na świecie. Zaburzenia erekcji nazywane są często impotencją. Budzi to wstyd i negatywne odczucia u mężczyzn mających tego typu kłopoty. Być może dlatego, spośród 3,5 miliona Polaków cierpiących na te zaburzenia, fachowej pomocy poszukało jak dotąd zaledwie 250 tysięcy. Trzeba więc przyznać, że kłopoty z kondycją seksualną wciąż należą do najbardziej wstydliwych dolegliwości.

Czym są zaburzenia erekcji?

Światowa Organizacja Zdrowia definiuje zaburzenia erekcji, jako stałą i nawracającą niemożność osiągnięcia przez mężczyznę wzwodu, bądź niemożliwość utrzymania go przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku płciowego. Definicję tę należy rozszerzyć o określenie stopnia niemożności odbycia pełnego stosunku. Z zaburzeniem wzwodu mamy do czynienia wówczas, gdy co najmniej jedna czwarta prób odbycia stosunku kończy się niepowodzeniem. Kłopoty ze wzwodem najbardziej dają się we znaki starszym mężczyznom. Chodzi o panów, którzy ukończyli sześćdziesiąt lat. W ich wypadku, osłabienie wzwodu jest naturalną konsekwencją wieku i zmian zachodzących w ciele. Nie znaczy to, że nie mogą oni poprawić swojej kondycji seksualnej. Owszem mogą, a pomaga im w tym super lek na erekcję

kamagra

. Problemy ze wzwodem są udziałem mężczyzn w każdym wieku. Panowie po czterdziestce dostrzegają u siebie słabszą formę w sypialni, ponieważ ich organizmy produkują mniej hormonu odpowiedzialnego za kondycję seksualną – testosteronu. Kłopoty z potencją nie omijają również młodych mężczyzn. Uskarżają się na nie nawet ci, którzy nie ukończyli jeszcze trzydziestu lat. W ich wypadku, najczęstszą przyczyną takich kłopotów jest niewłaściwy i niekorzystny dla zdrowia styl życia. Żyjemy dziś wygodnie, leniwie, stresowo i w pośpiechu. Mało się ruszamy, rzadko mamy okazję do wysiłku fizycznego, zjadamy byle co i w pośpiechu, zbyt mało sypiamy, zbyt dużo pracujemy i przeżywamy zbyt dużo napięć. Wszystko to razem odbija się na naszym organizmie, również na formie seksualnej. Bardzo młodzi mężczyźni mają problemy ze wzwodem najczęściej z powodu stresu i obawy, że nie sprostają oczekiwań partnerki. Nie bez znaczenia są też wzorce wychowawcze związane z seksem, na przykład wstyd i poczucie winy. Kolejny problem, to obawa przed zapłodnieniem, a także kompleksy na własny temat.

Problemy z erekcją, jak leczyć?

Najpierw trzeba zdać sobie sprawę z tego, że problemy ze wzwodem są poważnymi dolegliwościami, które nie pojawiają się znikąd i bez powodu. Skoro tak, to same i bez powodu nie znikną. Chcąc pozbyć się kłopotów ze wzwodem, trzeba zrobić coś konkretnego w tym kierunku. Czekanie nic nie daje, jedynie nasila problem. Nie leczone kłopoty z erekcją, odbijają się negatywnie na jakości związku z partnerką. Im wcześniej wybierzemy się do lekarza, zasięgniemy jego rady, weźmiemy receptę na lek kamagra i zaczniemy stosować go zgodnie ze wskazówkami specjalisty, tym lepiej. Szybsza reakcja na problem zwiększa szansę na powodzenie w jego pokonaniu.

Porozmawiaj z partnerką!

Zaburzona erekcja, to nie tylko Twój problem. To problem, który dotyczy Ciebie i kobiety, z którą uprawiasz seks. Otwarta i szczera rozmowa o problemie jest pierwszym krokiem do efektywnego działania. Może się okazać, że do pokonania problemu wystarczy zmiana trybu życia. Kondycja seksualna może ulec poprawie gdy zaczniesz odżywiać się zdrowo, to jest jeść dużo warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, białego mięsa i ryb morskich. Nie zapominaj o ruchu i wysiłku fizycznym. Nie chodzi o wyczyny, ale o systematyczny ruch, taki jak regularne bieganie, spacery, pływanie lub jazdy na rowerze. Forma seksualna może się poprawić po tym jak ograniczysz używki, tytoń i alkohol. Może też ulec polepszeniu, gdy dostarczysz sobie więcej snu, oszczędzisz stresów i zaczniesz rozsądnie gospodarować czasem, dzieląc go na pracę, wypoczynek i sen. Wszystko to działa na sferę seksualną, choć wydaje się to nieprawdopodobne, to tak właśnie jest. Podczas rozmowy ze specjalistą, na pewno usłyszysz to samo. Jeśli zmiana codziennych nawyków nie przynosi rezultatów, trzeba sięgnąć po środek na erekcję kamagra.

Leki na erekcję

Udając się do lekarza, najlepiej seksuologa, dużo łatwiej uporać się z problemem zaburzonej erekcji. Specjalista rozmawia z pacjentem i na podstawie zebranych informacji, wstępnie określa przyczynę zaburzeń wzwodu. Przyczyn tych może być wiele, dlatego konkretne określenie ich nie jest łatwe. Czasami wymaga to przeprowadzenia dodatkowych badań, w celu stwierdzenia czy kłopoty ze wzwodem nie są objawem jakiejś poważnej choroby ogólnoustrojowej. Kłopotami ze wzwodem objawiają się schorzenia związane z krążeniem, a więc miażdżyca, nadwaga, otyłość, kłopoty z ciśnieniem, cukrzyca i inne. Niezależnie od tego, co w danym wypadku wywołuje kłopoty ze wzwodem, w pokonaniu ich pomagają leki na erekcję. Specyfiki te są obecne na rynku od prawie dwudziestu lat, kiedy to opracowano recepturę słynnej niebieskiej tabletki, czyli viagry. Ważne jest to, by odróżnić leki od suplementów diety. Suplementy diety zawierają ekstrakty roślinne, których skuteczność nie jest zbadana i udowodniona. Lek na erekcję kamagra, to środek sprawdzony, skuteczny i pewny. Specyfik działa w oparciu o substancję chemiczną doskonale zbadaną przez naukowców. Substancją tą jest sildenafil, działający na ukrwienie penisa.

Sildenafil w kamagra

Sildenafil jest organicznym związkiem chemicznym, który intensyfikuje napływ krwi do penisa. Krew napływa do ciał jamistych tego narządu podczas stosunku, powodując erekcję. Dzięki sildenafilowi, odpowiednie ukrwienie penisa utrzymuje się przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku. Substancja jest w pełni bezpieczna, jeśli tylko stosuje się ją zgodnie z zaleceniami lekarza lub zapisanymi w ulotce dołączonej do leku. Sildenafil należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Fosfodiesteraza typu 5, to jeden z enzymów wytwarzanych w komórkach członka. Enzym ten hamuje napływ krwi do tego narządu. Gdy działa zbyt silnie, ukrwienie penisa jest zbyt słabe, co pociąga za sobą zbyt słaby i zbyt krótkotrwały wzwód. Potrzebny jest więc czynnik hamujący działanie fosfodiesterazy, a jest nim sildenafil.

Jak dochodzi do wzwodu po kamagra?

Pierwszą fazą stosunku płciowego jest faza wstępna, podczas której partnerzy nawzajem pobudzają się pieszczotami. Instynktownie lub świadomie dotykają miejsc wrażliwych erotycznie, doprowadzając się do pobudzenia seksualnego. Sygnały o pobudzeniu seksualnym docierają z mózgu do narządów intymnych i dopiero wówczas dochodzi do erekcji. Tak dzieje się to zarówno bez udziału leków, jak przy ich zastosowaniu. Aby doszło do wzwodu po kamagra, konieczne jest naturalne pobudzenie seksualne mężczyzny. Obecny w leku sildenafil, wzmaga reakcję mięśni gładkich znajdujących się w członku na pobudzenie seksualne. Mięśnie te rozluźniają się, co umożliwia szybki napływ krwi do członka. Sygnał o pobudzeniu dociera wprost do komórek nerwowych usytuowanych w rdzeniu członka. Gdy erekcja jest zaburzona, reakcja mięśni gładkich w członku na pobudzenie seksualne jest zbyt słaba. Zbyt mało krwi napływa do członka i potrzebna jest pomoc z zewnątrz. Pomocą jest kamagra, która sprawia, że krew do członka napływa intensywniej i szybciej, a także utrzymuje się w nim dostatecznie długo, by możliwy był pełen stosunek.

Kamagra, ważne informacje

Kamagra jest lekiem dla mężczyzn, którzy osiągnęli dojrzałość płciową. Nie mogą korzystać z niej kobiety, ani mężczyźni przed osiemnastym rokiem życia. Lek eliminuje problemy ze wzwodem u dwudziestolatków, trzydziestolatków, czterdziestolatków, pięćdziesięciolatków i jeszcze starszych mężczyzn. Działa niezależnie od przyczyn wywołujących problem. Kamagra zaczyna działać mniej więcej pół godziny po zażyciu. Działa przez cztery godziny, dając możliwość osiągnięcia pełnej i długotrwałej erekcji. Lek przyjmuje się doustnie, popijając wodą. Specyfik dostępny jest w tabletkach zawierających 25, 50 i 100 miligramów substancji czynnej. Zaleca się rozpoczęcie od najniższej dawki, w celu sprawdzenia czy jest wystarczająca do osiągnięcia pożądanego efektu. W ciągu doby nie wolno wziąć więcej niż 100 miligramów leku. Przyjęcie większej dawki nie potęguje działania specyfiku. Może jedynie powodować nieprzyjemne i niekorzystne dla zdrowia skutki uboczne.

Ostrożnie z kamagra!

Kamagra

to lek zawierający substancje nie obojętne dla organizmu, a szczególnie dla układu sercowo naczyniowego. Przy stosowaniu leku należy zachować środki ostrożności. Szczególnie ostrożnym trzeba być wtedy, gdy lek łączy się ze specyfikami zawierającymi azotany i środkami przeciw grzybicy. Podobnie ma się rzecz z lekami, które obniżają ciśnienie tętnicze. Z leku nie powinni korzystać mężczyźni po udarze mózgu i zawale serca, pacjenci z ciężkimi schorzeniami wątroby i z wrodzoną wadą siatkówki. Wzwód po kamagra powinien pojawiać się przez cztery godziny. Jeśli reakcja ta wydłuża się, należy zmniejszyć dawkę lub zasięgnąć porady lekarskiej. Tabletek kamagra nie należy łączyć z alkoholem i ciężkimi potrawami, ponieważ opóźniają i osłabiają działanie sildenafilu.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.