Kamagra 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Informacje

Kamagra i żegnasz problem z erekcją!

Problem z erekcją jest dziś bardzo powszechny. Według statystyk, dotyka on 3,5 miliona mężczyzn w Polsce, a ponad 150 milionów mężczyzn na świecie. Zaburzenia erekcji nazywane są często impotencją. Budzi to wstyd i negatywne odczucia u mężczyzn mających tego typu kłopoty. Być może dlatego, spośród 3,5 miliona Polaków cierpiących na te zaburzenia, fachowej pomocy poszukało jak dotąd zaledwie 250 tysięcy. Trzeba więc przyznać, że kłopoty z kondycją seksualną wciąż należą do najbardziej wstydliwych dolegliwości.

Czym są zaburzenia erekcji?

Światowa Organizacja Zdrowia definiuje zaburzenia erekcji, jako stałą i nawracającą niemożność osiągnięcia przez mężczyznę wzwodu, bądź niemożliwość utrzymania go przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku płciowego. Definicję tę należy rozszerzyć o określenie stopnia niemożności odbycia pełnego stosunku. Z zaburzeniem wzwodu mamy do czynienia wówczas, gdy co najmniej jedna czwarta prób odbycia stosunku kończy się niepowodzeniem. Kłopoty ze wzwodem najbardziej dają się we znaki starszym mężczyznom. Chodzi o panów, którzy ukończyli sześćdziesiąt lat. W ich wypadku, osłabienie wzwodu jest naturalną konsekwencją wieku i zmian zachodzących w ciele. Nie znaczy to, że nie mogą oni poprawić swojej kondycji seksualnej. Owszem mogą, a pomaga im w tym super lek na erekcję kamagra. Problemy ze wzwodem są udziałem mężczyzn w każdym wieku. Panowie po czterdziestce dostrzegają u siebie słabszą formę w sypialni, ponieważ ich organizmy produkują mniej hormonu odpowiedzialnego za kondycję seksualną – testosteronu. Kłopoty z potencją nie omijają również młodych mężczyzn. Uskarżają się na nie nawet ci, którzy nie ukończyli jeszcze trzydziestu lat. W ich wypadku, najczęstszą przyczyną takich kłopotów jest niewłaściwy i niekorzystny dla zdrowia styl życia. Żyjemy dziś wygodnie, leniwie, stresowo i w pośpiechu. Mało się ruszamy, rzadko mamy okazję do wysiłku fizycznego, zjadamy byle co i w pośpiechu, zbyt mało sypiamy, zbyt dużo pracujemy i przeżywamy zbyt dużo napięć. Wszystko to razem odbija się na naszym organizmie, również na formie seksualnej. Bardzo młodzi mężczyźni mają problemy ze wzwodem najczęściej z powodu stresu i obawy, że nie sprostają oczekiwań partnerki. Nie bez znaczenia są też wzorce wychowawcze związane z seksem, na przykład wstyd i poczucie winy. Kolejny problem, to obawa przed zapłodnieniem, a także kompleksy na własny temat.

Problemy z erekcją, jak leczyć?

Najpierw trzeba zdać sobie sprawę z tego, że problemy ze wzwodem są poważnymi dolegliwościami, które nie pojawiają się znikąd i bez powodu. Skoro tak, to same i bez powodu nie znikną. Chcąc pozbyć się kłopotów ze wzwodem, trzeba zrobić coś konkretnego w tym kierunku. Czekanie nic nie daje, jedynie nasila problem. Nie leczone kłopoty z erekcją, odbijają się negatywnie na jakości związku z partnerką. Im wcześniej wybierzemy się do lekarza, zasięgniemy jego rady, weźmiemy receptę na lek kamagra i zaczniemy stosować go zgodnie ze wskazówkami specjalisty, tym lepiej. Szybsza reakcja na problem zwiększa szansę na powodzenie w jego pokonaniu.

Porozmawiaj z partnerką!

Zaburzona erekcja, to nie tylko Twój problem. To problem, który dotyczy Ciebie i kobiety, z którą uprawiasz seks. Otwarta i szczera rozmowa o problemie jest pierwszym krokiem do efektywnego działania. Może się okazać, że do pokonania problemu wystarczy zmiana trybu życia. Kondycja seksualna może ulec poprawie gdy zaczniesz odżywiać się zdrowo, to jest jeść dużo warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, białego mięsa i ryb morskich. Nie zapominaj o ruchu i wysiłku fizycznym. Nie chodzi o wyczyny, ale o systematyczny ruch, taki jak regularne bieganie, spacery, pływanie lub jazdy na rowerze. Forma seksualna może się poprawić po tym jak ograniczysz używki, tytoń i alkohol. Może też ulec polepszeniu, gdy dostarczysz sobie więcej snu, oszczędzisz stresów i zaczniesz rozsądnie gospodarować czasem, dzieląc go na pracę, wypoczynek i sen. Wszystko to działa na sferę seksualną, choć wydaje się to nieprawdopodobne, to tak właśnie jest. Podczas rozmowy ze specjalistą, na pewno usłyszysz to samo. Jeśli zmiana codziennych nawyków nie przynosi rezultatów, trzeba sięgnąć po środek na erekcję kamagra.

Leki na erekcję

Udając się do lekarza, najlepiej seksuologa, dużo łatwiej uporać się z problemem zaburzonej erekcji. Specjalista rozmawia z pacjentem i na podstawie zebranych informacji, wstępnie określa przyczynę zaburzeń wzwodu. Przyczyn tych może być wiele, dlatego konkretne określenie ich nie jest łatwe. Czasami wymaga to przeprowadzenia dodatkowych badań, w celu stwierdzenia czy kłopoty ze wzwodem nie są objawem jakiejś poważnej choroby ogólnoustrojowej. Kłopotami ze wzwodem objawiają się schorzenia związane z krążeniem, a więc miażdżyca, nadwaga, otyłość, kłopoty z ciśnieniem, cukrzyca i inne. Niezależnie od tego, co w danym wypadku wywołuje kłopoty ze wzwodem, w pokonaniu ich pomagają leki na erekcję. Specyfiki te są obecne na rynku od prawie dwudziestu lat, kiedy to opracowano recepturę słynnej niebieskiej tabletki, czyli viagry. Ważne jest to, by odróżnić leki od suplementów diety. Suplementy diety zawierają ekstrakty roślinne, których skuteczność nie jest zbadana i udowodniona. Lek na erekcję kamagra, to środek sprawdzony, skuteczny i pewny. Specyfik działa w oparciu o substancję chemiczną doskonale zbadaną przez naukowców. Substancją tą jest sildenafil, działający na ukrwienie penisa.

Sildenafil w kamagra

Sildenafil jest organicznym związkiem chemicznym, który intensyfikuje napływ krwi do penisa. Krew napływa do ciał jamistych tego narządu podczas stosunku, powodując erekcję. Dzięki sildenafilowi, odpowiednie ukrwienie penisa utrzymuje się przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku. Substancja jest w pełni bezpieczna, jeśli tylko stosuje się ją zgodnie z zaleceniami lekarza lub zapisanymi w ulotce dołączonej do leku. Sildenafil należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Fosfodiesteraza typu 5, to jeden z enzymów wytwarzanych w komórkach członka. Enzym ten hamuje napływ krwi do tego narządu. Gdy działa zbyt silnie, ukrwienie penisa jest zbyt słabe, co pociąga za sobą zbyt słaby i zbyt krótkotrwały wzwód. Potrzebny jest więc czynnik hamujący działanie fosfodiesterazy, a jest nim sildenafil.

Jak dochodzi do wzwodu po kamagra?

Pierwszą fazą stosunku płciowego jest faza wstępna, podczas której partnerzy nawzajem pobudzają się pieszczotami. Instynktownie lub świadomie dotykają miejsc wrażliwych erotycznie, doprowadzając się do pobudzenia seksualnego. Sygnały o pobudzeniu seksualnym docierają z mózgu do narządów intymnych i dopiero wówczas dochodzi do erekcji. Tak dzieje się to zarówno bez udziału leków, jak przy ich zastosowaniu. Aby doszło do wzwodu po kamagra, konieczne jest naturalne pobudzenie seksualne mężczyzny. Obecny w leku sildenafil, wzmaga reakcję mięśni gładkich znajdujących się w członku na pobudzenie seksualne. Mięśnie te rozluźniają się, co umożliwia szybki napływ krwi do członka. Sygnał o pobudzeniu dociera wprost do komórek nerwowych usytuowanych w rdzeniu członka. Gdy erekcja jest zaburzona, reakcja mięśni gładkich w członku na pobudzenie seksualne jest zbyt słaba. Zbyt mało krwi napływa do członka i potrzebna jest pomoc z zewnątrz. Pomocą jest kamagra, która sprawia, że krew do członka napływa intensywniej i szybciej, a także utrzymuje się w nim dostatecznie długo, by możliwy był pełen stosunek.

Kamagra, ważne informacje

Kamagra jest lekiem dla mężczyzn, którzy osiągnęli dojrzałość płciową. Nie mogą korzystać z niej kobiety, ani mężczyźni przed osiemnastym rokiem życia. Lek eliminuje problemy ze wzwodem u dwudziestolatków, trzydziestolatków, czterdziestolatków, pięćdziesięciolatków i jeszcze starszych mężczyzn. Działa niezależnie od przyczyn wywołujących problem. Kamagra zaczyna działać mniej więcej pół godziny po zażyciu. Działa przez cztery godziny, dając możliwość osiągnięcia pełnej i długotrwałej erekcji. Lek przyjmuje się doustnie, popijając wodą. Specyfik dostępny jest w tabletkach zawierających 25, 50 i 100 miligramów substancji czynnej. Zaleca się rozpoczęcie od najniższej dawki, w celu sprawdzenia czy jest wystarczająca do osiągnięcia pożądanego efektu. W ciągu doby nie wolno wziąć więcej niż 100 miligramów leku. Przyjęcie większej dawki nie potęguje działania specyfiku. Może jedynie powodować nieprzyjemne i niekorzystne dla zdrowia skutki uboczne.

Ostrożnie z kamagra!

Kamagra

to lek zawierający substancje nie obojętne dla organizmu, a szczególnie dla układu sercowo naczyniowego. Przy stosowaniu leku należy zachować środki ostrożności. Szczególnie ostrożnym trzeba być wtedy, gdy lek łączy się ze specyfikami zawierającymi azotany i środkami przeciw grzybicy. Podobnie ma się rzecz z lekami, które obniżają ciśnienie tętnicze. Z leku nie powinni korzystać mężczyźni po udarze mózgu i zawale serca, pacjenci z ciężkimi schorzeniami wątroby i z wrodzoną wadą siatkówki. Wzwód po kamagra powinien pojawiać się przez cztery godziny. Jeśli reakcja ta wydłuża się, należy zmniejszyć dawkę lub zasięgnąć porady lekarskiej. Tabletek kamagra nie należy łączyć z alkoholem i ciężkimi potrawami, ponieważ opóźniają i osłabiają działanie sildenafilu.

Kamagra – lek na męskie problemy!

Wstydliwy problem. Kłopoty zdrowotne znane są wszystkim Są jednak takie, z którymi szczególnie trudno się uporać i do których szczególnie trudno się przyznać. Pewne dolegliwości dają się we znaki tylko mężczyznom i to do tego stopnia, że nie pozwalają spokojnie spać. Nie chodzi oczywiście o kłopoty z zasypianiem czy chrapanie. Chodzi o wstydliwy, i ukrywany przez większość mężczyzn problem, jakim są kłopoty ze wzwodem. Jak wskazują statystyki, tylko niewielka grupa mężczyzn borykających się z takimi kłopotami decyduje się na podjęcie jakichkolwiek działań. Grupa ta to niewielki odsetek spośród ponad 150 milionów mężczyzn na świecie, którzy mają kłopoty z potencją. Szacuje się, że w Polsce kłopoty tego typu ma ponad 3,5 miliona mężczyzn. Problemy ze wzwodem to coś, z czym trudno się pogodzić. Potencja zaliczana jest do najważniejszych atrybutów męskości, nic więc dziwnego, że większość mężczyzn wstydzi się przyznać do jakichkolwiek kłopotów w tej sferze. Wstyd związany z problemami z erekcją bierze się również z faktu, że problemy te wywołują uśmiech i politowanie u innych. Sfera seksualna i wszystko co z nią związane jest traktowane w swoisty sposób. Na myśl o czyichś problemach w tej sferze uśmiechamy się, by pokryć własne zmieszanie i zakłopotanie. Mężczyzna mający problemy z erekcją najzwyczajniej w świecie nie ma o tym z kim porozmawiać. Obawia się, że koledzy go wyśmieją, a partnerka zmieni na lepszy model, gdy powie otwarcie w czym jest problem. Niemożność porozmawiania o swoim problemie, powoduje, że mężczyzna czuje się wyobcowany i samotny. Im dłużej trwa problem, tym odczucia te są silniejsze. Problemy ze wzwodem powodują również to, że mężczyzna czuje się gorszy od innych. Myśli bowiem, że tylko on ma takie problemy i przez to nie jest w pełni mężczyzną tak jak inni. Nierzadko czuje się winny, choć na pojawienie się problemu nie miał żadnego wpływu, w każdym razie nie wywołał go świadomie. Wstydliwy problem szybko, skutecznie i bezboleśnie pomaga pokonać kamagra.

Kłopoty z potencją a związek. Nie od dziś wiadomo, że kłopoty z potencją bardzo negatywnie wpływają na więź między partnerami. Ludzie łączą się w pary także po to, by bezpiecznie zaspokajać potrzeby seksualne. Gdy mężczyzna ma zaburzenia erekcji, zaspokajanie tych potrzeb jest bardzo niepełne. Kontakty seksualne to oczywiście nie tylko stosunki płciowe, ale stanowią one integralną część intymnego życia każdej pary. Pocałunki, pieszczoty, spojrzenia i gesty na dłuższą metę ich nie zastąpią. Do tego, by odbyć pełen stosunek potrzebna jest erekcja. Bez niej penis nie może wniknąć do pochwy, spenetrować jej wnętrza i doprowadzić kobiety do rozkoszy a mężczyzny do ejakulacji. Długotrwały brak erekcji wpływa na wrażenia wywoływane podczas seksu. Oczywiście są one negatywne, a dominuje wśród nich rozczarowanie, frustracja, poczucie zawodu, bezsilność i złość. Coś idzie nie tak i nie da się tego zmienić. Nie leczone zaburzenia erekcji prowadzą często do rozpadu związku. Można tego uniknąć sięgając po nowoczesny lek na erekcję kamagra.

Sławek lat 35. Kamagra uratowała mój związek!
Ponad rok temu zacząłem mieć problemy ze wzwodem. Nie mogłem uwierzyć, że akurat mnie spotkało takie coś. Wszystko było OK, aż tu nagle bez żadnej przyczyny seks przestał się udawać. Pieszczoty przestały wywoływać u mnie erekcję. Ja i moja partnerka byliśmy całkiem bezradni. Okropnie czuliśmy się z tym co nas spotkało. Problemy z erekcją to straszna rzeczy. Niby nic nie boli, funkcjonujemy normalnie, ale między partnerami dzieje się naprawdę źle. Po kilku miesiącach moja partnerka powiedziała, że dalej tak nie może. Zwierzyła mi się nawet, że ma wielką ochotę na skok w bok, bo potrzebuje prawdziwego faceta. Byłem wściekły, ale uspokoiłem się i doszedłem do wniosku, że nie mogę się na nią złościć. W końcu ma swoje potrzeby i nie jej wina, że jej facet nie może ich zaspokoić. Teraz mogę o tym pisać, bo groźba rozpadu związku oddaliła się ode mnie. Jesteśmy razem, a nasz związek uratowała kamagra. Trochę to śmieszne, że małej tabletce można zawdzięczać ocalenie związku. W naszym przypadku jednak tak jest. Kamagra zadziałała na mnie od razu. Po tabletce mój penis staje tak jak dawniej. Moja partnerka ma orgazm a ja wytrysk. Wszystko jest tak jak powinno być. Kamagra, to doskonały lek na wzwód. Nie odczuwam po niej żadnych skutków ubocznych. Tabletkę połykam zawsze wtedy, gdy chcemy się kochać. Potem odczekuję około pół godziny i jestem gotowy. Lek jest dużo tańszy od innych działających tak samo. Osobiście zamawiam go w aptece internetowej. Przy kupieniu jednorazowo kilku blistrów, cena pojedynczej tabletki jest jeszcze niższa. Kamagrę polecam każdemu kto ma problemy z erekcją i czyj związek stoi pod znakiem zapytania!

Skąd biorą się zaburzenia erekcji? Skąd to się u mnie wzięło? Dlaczego ja? Co zrobiłem, że mam kłopoty ze wzwodem? – Takie i inne pytania zadają sobie mężczyźni, których dotknęły zaburzenia potencji. Przyczyn takich zaburzeń jest wiele i są bardzo różne. Samemu nie sposób dociec co wywołało problem. Wiedza na ten temat jest dość szeroka, bo naukowcy od dawna zastanawiają się nad tym zagadnieniem. Zastanawiają się tym bardziej, że coraz więcej mężczyzn ma takie problemy. Co niepokoi szczególnie to fakt, że problemy z potencją mają ludzie młodzi, u których nie powinny one występować.

Kłopoty ze wzwodem u młodych mężczyzn. Przyczyny kłopotów ze wzwodem u młodych mężczyzn mają źródło w ich psychice. Uważa się, że przeżywana przez nich impotencja ma charakter psychogenny. Innymi słowy, problemy ze wzwodem są reakcją młodego i niedojrzałego organizmu na wszelkiego typu przeciążenia. Chodzi tu głównie o przeciążenia emocjonalne związane z wymaganiami otoczenia, ambicjami, chęcią dorównania innym itp. Młodzi mężczyźni miewają kłopoty ze wzwodem także z powodu kompleksów związanych z wyglądem własnego ciała. Nierzadko problemy te wywołane są u nich wcześniejszymi doświadczeniami w sferze seksualnej. Erekcja szwankuje u młodych mężczyzn także z powodu lęku przed zapłodnieniem i wczesnym ojcostwem, z obawy przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i z lęku przed ośmieszeniem. Problemy z erekcją u bardzo młodych mężczyzn pomaga eliminować lek na wzwód kamagra.

Patryk lat 21. Odzyskałem erekcję po leku kamagra!

Problemy z erekcją miałem prawie od zawsze. Przez długi czas myślałem, że po prostu nie dojrzałem jeszcze do tych spraw. Gdy dobiegałem dwudziestki oświeciło mnie, że coś jest nie w porządku. Moi kumple to prawdziwe ogiery a ja nic. Nie widząc innego wyjścia, w tajemnicy przed bliskimi poszedłem do seksuologa. Umówiłem się przez internet i w innej miejscowości. Spotykaliśmy się przez jakiś czas i dopiero on uświadomił mi, że moje problemy ze wzwodem są efektem mojej nieśmiałości. Faktycznie jestem nieśmiały i zawsze taki byłem. Z dziewczynami też nie szło mi najlepiej. Najczęściej zostawiały mnie bo nie byłem zdolny do seksu. Okropnie bałem się spotkania z lekarzem ale jakoś wydusiłem z siebie o co mi chodzi. Facet okazał się naprawdę świetny i od razu doradził stosowanie leku na erekcję. Wytłumaczył mi, że kamagra działa doraźnie, ale w moim wypadku to bardzo pomocne. Jeśli seks zacznie mi się udawać, to uwierzę w siebie i pokonam nieśmiałość, która wywołuje problem. Faktycznie, miał rację. Od trzech miesięcy mam dziewczynę i kamagra pomaga nam współżyć. Korzystam z różnych postaci leku. Moja partnerka najbardziej lubi, gdy biorę kamagrę w postaci półpłynnego żelu, który bardzo ładnie pachnie i zachęca do bliskości. Na dodatek działa szybciej od tabletek, bo szybciej wnika do krwi. Lek kamagra mogę polecić każdemu kto jest młody i ma problemy z erekcją. Polecam go wszystkim nieśmiałym i wycofanym facetom, którzy nie wiedzą jak poradzić sobie z problemem.

Kłopoty ze wzwodem u mężczyzn po trzydziestce. Kłopoty ze wzwodem mają również panowie między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia. Najczęstszą przyczyną zaburzeń potencji w ich wypadku jest niekorzystny dla zdrowia tryb życia. Erekcja uzależniona jest od kondycji i stanu układu krążenia. Jedno i drugie słabnie, gdy organizm ma za mało ruchu i wysiłku fizycznego. Zaburzeniom erekcji sprzyja siedzący tryb życia. Sprzyja im również stres, przemęczenie, przepracowanie i zbyt mała ilość snu. Między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia mężczyźni najczęściej najbardziej angażują się w pracę i karierę zawodową. Zbytnie zaangażowanie w jedno i drugie może powodować nadmiar napięcia i przeciążenie, które przekłada się na zaburzenia potencji. Nie bez znaczenia jest również codzienna dieta. Robiący karierę mężczyźni jedzą zazwyczaj byle co, byle jak i w pośpiechu. Na organizm mężczyzny niekorzystnie wpływają tłuste i ciężkie posiłki, szczególnie te jadane wieczorem. Męskiej potencji szkodzi cukier, tłuszcze trans, biała mąka i produkty przetworzone. Dieta uboga w błonnik, witaminy i mikroelementy przyczynia się do rozwoju miażdżycy. Początki tej choroby mogą objawiać się właśnie przez zaburzenia erekcji. Kolejną przyczyną tego typu zaburzeń jest alkohol i papierosy. Jeśli się ich nadużywa można spodziewać się kłopotów ze wzwodem. Pokonanie problemów z erekcją między 30 a 40 rokiem życia skutecznie umożliwia specyfik na wzwód kamagra.

Robert lat 38. Po leku kamagra moje zaburzenia erekcji minęły!

Moje zaburzenia erekcji minęły po tym, jak zacząłem używać leku kamagra. Uwierzcie, to naprawdę działa! Mam swoje lata i nie spodziewałem się większych rezultatów. Kamagra działanie naprawdę mnie zaskoczyło. Od kilku miesięcy nie mam żadnych problemów z erekcją. Znowu funkcjonuję w łóżku jak należy. Nie pamiętam już kiedy było tak dobrze jak teraz! Lek kamagra pozwolił mi odzyskać pełnię formy. Świetnie się z nim czuję i gorąco polecam wszystkim, którzy nie mogą zadowolić swoich partnerek!

Kamagra na erekcję! Kamagra jest lekiem na erekcję, który można kupić bez recepty i w pełni anonimowo. Umożliwiają to apteki internetowe, w których zamawia się lek i dostaje do domu w dyskretnie zapakowanej przesyłce. Specyfik działa dzięki substancji czynnej intensyfikującej krążenie krwi w penisie podczas seksu. Jak wszystkie środki na wzwód, żeby dać oczekiwany efekt, wymaga pobudzenia seksualnego mężczyzny. Tabletki kamagra są sprawdzonym, skutecznym i bezpiecznym lekiem na wzwód. Zawierają dokładnie ten sam składnik aktywny co viagra i inne znacznie droższe środki dla mężczyzn. Użycie kamagry jest banalnie proste: łykasz tabletkę i po mniej więcej półgodzinie możesz cieszyć się pełnym i satysfakcjonującym seksem! Lek działa przez sześć godzin, co wyróżnia go spośród innych tego typu specyfików! W porównaniu ze słynną niebieską tabletką, kamagra daje dużo mniej negatywnych skutków ubocznych. Dzieje się tak, ponieważ wytwarzana jest w nowatorski sposób. Producentem kamagry jest uznany na świecie indyjski potentat lekowy Ajanta Pharm. Kamagra to rewelacyjny, bezpieczny, skuteczny, szybko działający, nowoczesny i dostępny w kilku postaciach lek na erekcję dla mężczyzn w każdym wieku! Jest tani, działa na każdego, a skutki uboczne zredukowano do minimum. Lek sprzedawany jest w blistrach po cztery tabletki. Przy zakupie kilku blistrów, za pojedynczą tabletkę płaci się mniej.

Co to jest Kamagra?

Kamagra bez wątpienia jest lekiem, który należy do grupy tak zwanych inhibitorów fosfodiesterazy piątego typu. Lek działa przede wszystkim poprzez wspomaganie rozkurczy krwionośnych naczyń w prąciu. Zwiększa także jednocześnie napływ krwi do prącia, w czasie seksualnego podniecenia. Kamagra jak najbardziej pomaga mężczyznom osiągnąć satysfakcjonujący wzwód. Jest to jedynie możliwie w momencie uprzedniego seksualnego pobudzenia. Kamagry nie powinny stosować osoby, u których nie stwierdzono żadnych zaburzeń erekcyjnych. Nie jest to także lek dla kobiet. Lek ten jest stosowany w leczeniu wszelkiego rodzaju zaburzeń wzwodu u panów, czyli definiowanej impotencji jako braku możliwości uzyskania czy też utrzymania erekcji, która jest konieczna do odbycia satysfakcjonującego płciowego stosunku. Bardzo ważną informacją jest to kiedy dany mężczyzna przyjmować leku nie może. Na pewno nie jest to zalecane w momencie przyjmowaniu azotanów. Jednoczesne przyjmowanie tych dwóch może spowodować niebezpieczne obniżenie tętniczego ciśnienia. Gdy z tej grupy są jakieś leki przyjmowane, to należy od razu poinformować o tym swojego lekarza prowadzącego. Wszelkie napotykane wątpliwości należy zgłosić lekarzowi czy też przynajmniej farmaceucie. Gdy pacjent przyjmuje leki, które uwalniają tlenek azotu także Kamagry przyjmować nie powinien. Dlaczego? A chociażby dlatego, że jej przyjmowanie może niebezpiecznie obniża tętnicze ciśnienie. Każdy mężczyzna, który zamierza przyjmować Kamagrę, powinien zorientować się czy oby na pewno nie jest on uczulony na jakąś substancję czynną czy też na którykolwiek ze składników tego leku. Choroby wątroby czy też choroby serca u mężczyzn także dyskwalifikują ich z potencjalnych biorców Kamagry. Identyczna sytuacja ma miejsce gdy pacjent miał udar, zawał serca czy też niskie ciśnienie tętnicze krwi. Dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki także jest olbrzymim przeciwskazaniem. Kłopoty ze wzrokowym nerwem także są na liście z przeciwskazaniami.

Kiedy należy zachować szczególną ostrożność przy stosowaniu leku Kamagra?

Na pewno przy stosowaniu Kamagry jak i także każdego innego leku należy zachować szczególną ostrożność. Na pewno należy być czujnym i informować o wszystkich podejrzeniach czy też nieprawidłowościach swojego lekarza. No właśnie, powiedzmy sobie o czym należy lekarza niezwłocznie informować? Na pewno powinno się lekarzowi powiedzieć o nieprawidłowości, które dotyczą ciałek czerwonych krwi, o białaczce, o mnogim szpiczaku, o anatomicznym zniekształceniu członka, o chorobie Peyroniego czy też o dolegliwościach związanych z sercem. Lekarz przy dolegliwościach związanych z sercem musi ocenić dokładnie stan mięśnia sercowego. Aktywność seksualna wiąże się przecież z dodatkowym wysiłkiem. Zatajać przed lekarzem nie należy także wrzodowej choroby czy też zaburzeń krzepnięcia krwi. Gdy następuje nagłe pogorszenie wzroku czy też nagła jego utrata, to niezwłocznie należy przerwać stosowanie Kamagry. Oprócz tego należy również niezwłocznie udać się do lekarza. Ogólnie rzecz biorąc osoby cierpiące na zaburzenia wzwodu, powinny nie przyjmować Kamagry gdy stosują już inne miejscowe czy też doustne leki. Na pewno Kamagra nie jest przeznaczona dla osób poniżej osiemnastego roku życia. Co ciekawe mężczyźni, którzy cierpią na zaburzenia wątroby czy też nerek powinni się w trybie natychmiastowym zgłosić do lekarza. W takie sytuacji lekarz dla dobra pacjenta powinien zmniejszyć dawkę leku Kamagra. Wszystkie leki, które są przez pacjenta stosowane łącznie z Kamagrą powinny być także zgłoszone lekarzowi. Liczą się tutaj zarówno leki wydawane na receptę jak i także leki wydawane bez jej posiadania. Kamagra niestety (jak większość leków) może wykazać interakcje z niektórymi innymi lekami. W przypadku Kamagry są to najczęściej lekarstwa, które stosuje się w razie bólu w klatce piersiowej. Gdy w czasie stosowaniu Kamagry nastąpiło pogorszenie się stanu zdrowia, to niezwłocznie należy o tym poinformować swojego lekarza. Bez zalecenia lekarza na pewno nie należy stosować Kamagry wraz z innymi lekami. Na pewno leki z grupy tak zwanych azotanów nie powinny być łącznie z Kamagrą przyjmowane. Stosowanie jednego i drugiego może powodować obniżenie tętniczego ciśnienia. Zawsze należy informować swojego lekarza o przyjmowaniu azotanów. Należy sobie zdawać sprawę z niebezpieczeństwa, z którym może się mieć do czynienia.

Kilka ważnych informacji.

Bardzo ważną informacją jest fakt, że Kamagra może jak najbardziej być przyjmowana z posiłkiem oraz tak naprawdę także niezależnie od niego. Należy sobie zdawać sprawę, że lek ten spożywany w czasie naprawdę obfitych posiłków może wydłużyć czas, który jest jednak niezbędny do rozpoczęcia działania leku. Po spożyciu alkoholu na pewno zdolność do uzyskania erekcji może być zaburzona. By wykorzystać maksymalnie możliwości tego leku, to raczej nie należy spożywać przed jego zażyciem dużych ilości alkoholu. Kwestie ciąży i karmienia piersią łączonych z Kamagrą nie muszą być omawiane, ponieważ nie jest to lek przeznaczony do stosowania u kobiet. A jak wygląda kwestia prowadzenia pojazdów jak i także obsługi maszyn? Kamagra niestety może powodować zawroty głowy czy też zaburzeń pola widzenia. Przed prowadzeniem mechanicznych pojazdów czy też obsługą mechanicznych urządzeń należy się zorientować w jaki sposób indywidualnie się reaguje na ten lek. Ważną informacją jest także, aby pacjent u którego stwierdzono nietolerancję co po niektórych cukrów na przykład laktozy, powinien jak najbardziej skontaktować się ze swoim lekarzem.

Jak stosować Kamagrę?

Lek przede wszystkim należy stosować zgodnie z wszelkimi zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości jakichkolwiek należy się skontaktować (i to niezwłocznie) z farmaceutą czy też z lekarze. Lek Kamagra nie może być przyjmowany wcześniej, a niżeli raz na dobę. Lek należy przyjąć mniej więcej godzinę przez planowaną seksualną aktywnością. Tabletkę należy połknąć w jednej części, popijając jednocześnie szklanką najlepiej wody. Gdy ma się wrażenie wewnętrze, które mówi o zbyt słabym czy też zbyt mocnym działaniem, to także należy się wybrać na lekarską wizytę. Kamagra pomaga osiągnąć erekcję, ale tylko i wyłącznie gdy jest się pobudzonym seksualnie. Działanie leku występuje w różnym czasie u różnych pacjentów. Zwykle jest to jednak okres pomiędzy pół godziny, a pomiędzy jedną godziną. Rzecz jasna działanie może także występować później. Szczególnie gdy lek zostanie przyjęty po bardzo obfitym posiłku. Gdy po zażyciu leku nie dochodzi do erekcji czy też wzwód jest niewystarczający do uprawiania seksu, to obowiązkowo należy się skontaktować z lekarzem. Jeśli chodzi o działania niepożądane, to występują one zdecydowanie częściej gdy została zażyta większa, a niżeli zalecana dawka leku. Niekiedy działania te są bardzo nasilone. Wielu mężczyzn uważa, że gdy zwiększą sobie dawkę, to mogą liczyć na zwiększenie skuteczności leku. Nic bardziej mylnego. Dodatkowo należy zaznaczyć, że nie należy zażywać większej ilości tabletek, a niżeli ta, którą przepisze lekarz. Gdy przyjmie się większa liczbę tabletek, to na pewno niezwłocznie się należy skontaktować z lekarzem. Wszelkiego rodzaju wątpliwości powinny być wyjaśniane z farmaceutą czy też właśnie z lekarzem. Wszystkie leki, w tym także Kamagra może wywoływać niepożądane działania. W przypadku interesującej nas Kamagry są to raczej działania łagodne czy też umiarkowane. Skutkiem ubocznym może być bardzo długo utrzymujący się wzwód. Gdy wzwód się utrzymuje przez jakieś cztery godziny, to należy w szybkim czasie się skontaktować z lekarzem. Działaniem niepożądanym, które bardzo często występuje z pewnością jest ból głowy. Często występuje zaczerwienienie twarzy, zaburzenia widzenia, niestrawność, zawroty głowy czy też uczucie zatkanego nosa. Działanie niepożądane, które niezbyt często występuje to wysypka skórna, wymioty, podrażnienie oka, krwawienie z części tylnej oka, ból oczu, przekrwienie oczu, nieregularne lub szybkie bicie serca, senność, bóle mięśniowe, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, nudności czy też uczucie zmęczenia. Do rzadkich skutków ubocznych należą: omdlenia, niedociśnienie, nadciśnienie techniczne, osłabienie, krwawienie z nosa czy też utrata słuchu. Działaniami niepożądanymi, które występowały bezpośrednio po wprowadzeniu leku na sam rynek były: ból w piersiowej klatce, kołatanie serca, atak serca, nagła śmierć czy też przejściowe zmniejszenie przepływu krwi przez części niektóre mózgu. Niektórzy z pacjentów zgłaszali napady padaczkowe, drgawki czy także ciężkie skórne reakcje. Do nich należały pęcherzyki, wysypka, złuszczanie się skóry czy też jej ból.

Jak przechowywać Kamagrę?

Kwestie przechowywanie leków są kwestiami bardzo istotnymi. W przypadku Kamagry na pewno powinno to być miejsce niewidoczne oraz najlepiej niedostępne dla dzieci. Lek ten należy przechowywać w dowolnej temperaturze. Ważne jest jednak to, aby nie przekraczała ona trzydziestu stopni Celsjusza. Tabletki najlepiej jest przechowywać w opakowaniu oryginalnym oraz chronić je także przed wilgocią. Na pewno nie można stosować leku, którego data ważności jest już po terminie. Leków nie wolno nam wyrzucać do pojemników domowych na odpadki czy też do kanalizacji. Należy się zapytać farmaceutę co zrobić z lekami, których już nie potrzebujemy. Dzięki odpowiedniemu postępowaniu możemy także się zatroszczyć o środowisko, w którym żyjemy.

Najbardziej nurtujące pytania.

Wiele osób poszukuje odpowiedzi na pytanie czy lek Kamagra jest szkodliwa? Zostało już powiedziane, że skutki uboczne mogą występować. Jest to sytuacja mająca miejsce w przypadku stosowania absolutnie wszystkich leków. W razie problemów należy się skontaktować z lekarzem w celu udzielenia konsultacji. Kamagra składa się z czynnej substancji jaką jest sildenafil. Ten sam składnik wstępuje w popularnej jakże viagrze. Lek jest oczywiście dostępny bez recepty. Świadczy o tym, że Kamagra nie należy do substancji niebezpiecznych. Całkowicie jest to jak najbardziej bezpieczna substancja. Nie można leku tego jednak stosować w przypadku chorób układu krążenia. Osoby z takimi dolegliwościami powinny się obowiązkowo skontaktować z lekarzem. Skutki uboczne Kamagry należą do niezbyt dotkliwych jak i także przemijających. Dodatkowo należy zauważyć, że jest ich znacznie mniej, a niżeli w przypadku stosowania viagry. Najczęściej należą do nich zawroty głowy czy też jej bóle. Nasilenie jest jednak raczej umiarkowane. Twarz może nam się lekko zaczerwienić i możemy mieć wrażenie pełnego nosa. Nie są to objawy jednak bardzo poważne. Na pewno nie są na tyle poważne, aby całkowicie zrezygnować z polepszenia swojego życia seksualnego. Wszystkie osoby, które mają problemy z sercem także powinny zasięgnąć porad lekarza. Seks jest przecież wysiłkiem fizycznym. Należy zatem do tego wszystkiego podchodzić w bardzo rozważny sposób. Należy także pamiętać, że skutki uboczne są kwestią indywidualną. Nie ma pewności, że skutki uboczne wystąpią u każdej z osób takie same. Najważniejszą kwestią jest jednak to, że Kamagra szkodliwą substancją nie jest i tego właśnie należy się trzymać. Przeciwskazania do zażywania tego leku z całą pewnością istnieją. Jednak gdy one bezpośrednio nas nie dotyczą, to śmiało można po lek ten sięgać. Nowy wymiar stosunku seksualnego jest jakby zagwarantowany.

Cena Kamagry

Na pewno warto podkreślić i zająć się choć na chwilkę kwestią ceny Kamagry. Wiele osób nie jest do końca przekonanych, ponieważ jest znacznie ona tańsza od chociażby viagry. Viagra według wszystkich zasad musi być droższa. Dlaczego? A chociażby dlatego, że jest to już środek niebywale legendarny oraz znany w zasadzie na całym świecie. Ma już swoją renomę. Renoma na pewno jest bardzo ważna i za nią niestety się płaci. Warto jednak pokusić się o tańszy zamiennik, którego skład niczym się nie różni. Po co przepłacać skoro możemy nawet troszkę pieniążków zaoszczędzić? Od viagry się wszystko zaczęło i była to prawdziwa rewolucja. Cena viagry zawsze była wysoka i chyba tak naprawdę już zostało. Skoro każdy wie co to jest viagra to musi się cenić. Sposobem rozprowadzenia viagry pod inną nazwą jest właśnie nasza tytułowa Kamagra. Musiała ona być tańsza. Warto jak najbardziej zainwestować w poprawę życia seksualnego, a więc jak najbardziej należy stosować lek posiadający sildenafil. Gdy zaniedba się życie seksualne, to naprawdę może to być dopiero początek większych kłopotów, do których chyba nikt z nas nie chce doprowadzić. Większość z mężczyzn zapłaciłoby masę pieniędzy, aby tylko rozkoszować się życiem seksualnym na największym poziomie. Od problemów w sypialni może się zacząć koniec związku z kochaną kobietą. Nie wszyscy jednak mają tak dużo pieniędzy na lekarstwa. Szczególnie osoby te powinny serdecznie podziękować producentowi Kamagry. W niskiej cenie można odzyskać życie seksualne na świetnym poziomie oraz rozkoszować się przyjemnością z seksu. Mężczyźni jednak nie do końca są przekonani do tego typu lekarstw właśnie przez skutki uboczne. Musza jednak zrozumieć, że nie ma leku na świecie, który nie niósł by za sobą możliwości wystąpienia skutków uczonych. Kamagra jest akurat lekiem bardzo unowocześnionym. Chodzi tutaj głównie o to, że skutki uboczne zostały zminimalizowane prawie, że do zera. Po zażyciu Kamagry można odczuwać zawroty głowy czy też bóle. Można mieć także uczucie, że ma się pełen noc czy też czuć lekką niestrawność. Oczywiście mogą to skutki uboczne, które wystąpią, ale nie jest to wcale pewne. Może się stać tak, że skutki uboczne nas akurat dotyczyć w ogóle nie będą. Taki scenariusz jak najbardziej nam się bardziej podoba. Lek ten bez skutków ubocznych można stosować naprawdę przez długie lata. Po odstawieniu leku nie musimy się bać niczego co będzie nas niepokoiło. U niektórych mężczyzn po ostawieniu leku dochodzi do sytuacji, w której już sobie nie potrafią pomóc bez niego. Bez przyjęcia leku nie dojdzie po prostu u nich do wzwodu. Oznacza to jednak nic innego jak to, że ma się tutaj do czynienia z jakąś psychiczną blokadą. Chodzi głównie o brak pewności siebie i wiarę w to, że można stanąć na wysokości zadania nawet bez użycia żadnych wspomagaczy. Osoby nie radzące sobie w łóżku są zestresowane i w takiej sytuacji już niczego pozytywnego nie osiągną. Jest to troszkę przykre, ale jednocześnie niezmiernie prawdziwe. Atmosfera, w której wyczuwalne są lęki i obawy nie sprzyja zdecydowanie erotycznemu życiu. Wiarę w męskość należy odzyskać. Bez tego nie zrobimy absolutnie żadnego kroku w przód.

Kupowanie Kamagry przez Internet

W dzisiejszych czasach większość zakupów robimy przez Internet. Jak najbardziej jest to wygodne i zaoszczędzamy mnóstwo naszego jakże cennego czasu. Nie musimy dojeżdżać do sklepu, stać po drodze w korkach, nosić ciężarów, stać w kolejce do kasy oraz marnować czasu na szukanie danego produktu w olbrzymim supermarkecie. Kupowanie przez Internet jak najbardziej nam odpowiada i musimy zaznaczyć, że właśnie tą opcję wybieramy. Dodatkowo wiemy już świetnie, że w Internecie mamy i większy wybór jak i także ceny nam oferowane są cenami dużo niższymi. Scenariusz ten i założenia nam się bardzo podobają. Przekonujemy się do tego pomysłu coraz bardziej. Musimy sobie powiedzieć jasno i wyraźnie, że zakupy przez Internet obecnie stały się już absolutną normą. Nie musimy się niczego obawiać na przykład jeśli chodzi o zakup leków na potencję. Wystarczy, że sobie w dowolnej wyszukiwarce internetowej znajdziemy sklep, który jest prowadzony naprawdę w sposób rzetelny i na jego stronie znajdują się wszelkiego rodzaju potrzebne nam informacje. Dobre opinie o danym sklepie są także bardzo istotne. Zaoszczędzamy przecież dzięki niemy pieniądze jak i także czas. Dodatkowo przez Internet można zrobić zakupu w sposób dyskretny. Wielu mężczyzn o swoim problemie obawia się mówić. Wstydzą się także pójść do apteki i poprosić o pomoc. Między innymi właśnie dla takowych osób Internet i robienie w nim zakupów jest absolutnym strzałem w dziesiątkę. Produkt nabyty jest oczywiście w sposób odpowiedni zabezpieczony przed wysyłką. Mamy w związku z tym pewność, że zamówienie do nas dotrze w stanie absolutnie nienaruszonym. Podoba nam się to jak najbardziej. Płatność, która jest dokonywana internetową drogą także jest w stu procentach bezpieczna. Obecne zabezpieczenia dają ogromne możliwości. Internetowe przelewy oraz zakupy dokonywane właśnie za pośrednictwem Internetu stały się bez wątpienia codzienną normą. Nie ma absolutnie zatem powodów do obaw. Może zatem Kamagra być przez nas kupowana jak najbardziej przez Internet. Nic więc innego nam nie pozostało jak cieszenie się zakupami robionymi przez Internet i to bez wychodzenia z domu. Należy jednak pamiętać, aby zachować w stu procentach zdrowy rozsądek. Nie powinniśmy korzystać z propozycji, które pewnego rodzenia podejrzenia jednak rodzą. Każdy produkt powinien być w sposób szczegółowy opisany. Musimy być w stu procentach pewni, że nie kupujemy żadnego kota w worku. Droga internetowa zakupu ma jeszcze jedną zaletę. Zaletą tą jest fakt, że gdy jesteśmy zainteresowani daną rzeczą, to możemy sobie poczytać opinie na jej temat. Czasem negatywne opinie mogą nas przestrzec przed nieudanym zakupem. Na pewno przed Kamagrą nikt nas ostrzegać nie będzie, ponieważ większość opinii jest w stu procentach pozytywna. Wielu mężczyzn ma wątpliwości czy oby na pewno przesyłka będzie dyskretna. Klientom jak najbardziej zależy na dyskrecji. Zostało to już powiedziane. Wynika to chociażby z tego, że o problemach z erekcją mężczyznom wciąż trudno mówić. Panuje tutaj przekonane, że gdy mężczyźni mają problemy z erekcją, to niestety, ale mamy do czynienia z kryzysem męskości. Jest to informacja dla mężczyzny, która jest jak gdyby końcem. Mężczyźni obawiają się powiedzieć sobie prawdy w oczy i raczej unikają wizyty u lekarza specjalisty. Nie lubią o swoim problemie opowiadać. Zamiast pójść do apteki po lek, to wolimy sobie bez powodów do wstydu zamówić lekarstwa przez Internet. Droga zakupu internetowa jest wręcz zbawienna dla wielu mężczyzn. Szczególnie dla osób, które o swoim problemie wstydzą się opowiadać. Gdy decydujemy się na zakup Kamagry, to kupując ją w sieci mamy pewność, że nikt nie dowie się co dokładnie kupujemy. Nawet osoby, które widzą paczkę z naszą przesyłką nie zorientują się co ciekawego sobie kupiliśmy. Pozostajemy zatem anonimowi całkowicie. Dyskrecja oraz obsługa profesjonalna jest dla nas jak najbardziej ważna i istotna. Kamagra uratuje nasze życie seksualne. Dodatkowo możemy liczyć na to, że stosunki pomiędzy partnerami znacznie się poprawią. Obie osoby poczują się jak nowo zakochani. Co jak co, ale jest to uczucie bardzo przyjemne. Co więcej każda kobieta mężczyzny stosującego Kamagrę poczuje się jak nowo narodzona i pod każdym względem odmłodnieje. Oczywiście za wszystko odpowiedzialne są doznania ekscytujące. Podsumowując temat Kamagry warto zauważyć, że mężczyźni ostrożnie podchodzą do tematu problemów z potencją. Dotyczą one mężczyzn w różnym wieku. Może spotkać zarówno mężczyzn starszych, ale i oczywiście mężczyzn młodszych. Nie ma na to reguły. Dla większości mężczyzn jest to koniec świata, ale w zasadzie jest to nieprawda. Musimy wiedzieć, że dzięki lekom walczącym z potencją można powrócić do stu procentowej sprawności seksualnej. Sama wiata jednak nie czyni cudów. Musimy zażywać w sposób regularny Kamagrę i w zasadzie od razu poczujemy postępy. Kamagra obecnie jest największą konkurentką niebieskiej tabletki viagry. Pocieszającą informacją jest także to, że Kamagra jest znacznie tańsza od viagry. Musimy wiedzieć, że popularność robi swoje i gdy coś jest popularne, to wyjątkowo się ceni. Legenda legendą, ale nikt z nas nie chce przepłacać. Im mniej za coś płacimy, tym tenże produkt znacznie bardziej nas do siebie przekonuje. Zakup Kamagry przez Internet także jest dobrym sposobem. Kilka klików i zakupy zrobione. Takie ułatwienie życia bardzo nam pasuje.

Jak Kamagra wspiera przy problemach z erekcją?

Męskie podniecenie to skomplikowany proces, który obejmuje mózg, hormony, emocje, połączenia nerwowe, mięśnie i naczynia krwionośne. Impotencja może wynikać z problemów z którymś ze składników. Podobnie stres czy zaburzenia psychiczne mogą powodować albo pogarszać istniejące problemy.

Czasem to kombinacja fizycznych i psychologicznych czynników prowadzi do impotencji . Na przykład, drobne zaburzenie spowalniające reakcję na podniecenie może powodować lęk przed impotencją. Z kolei ten lęk prowadzi do albo pogarsza zaburzenia erekcji.

Nawet jeśli nie ma problemów z wywołaniem podniecenia, nie wszystko musi dobrze działać w męskim organizmie. Już połowa mężczyzn po czterdziestce doświadcza problemów z potencją. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wspierać swojego partnera. Czy Kamagra to dobre rozwiązanie? W jaki sposób Kamagra może pomóc Ci być lepszą partnerką, żoną, kochanką?

Pomóż swojemu partnerowi wygrać z zaburzeniami erekcji!

To może dziwnie zabrzmieć, ale impotencja jest jedną z najczęstszych męskich dolegliwości. Zdrowe życie seksualne jest bardzo ważne dla większości związków. Z tego powodu choroba może oznaczać katastrofę, ale wcale tak nie musi być. Najważniejsze to pamiętać jedno: impotencja jest uleczalna. Nie będziecie musieli się męczyć z nią zawsze. Odpowiednie leczenie pomoże zarówno Jemu, jak i Tobie.

Jak to jest być partnerką mężczyzny z impotencją?

Możesz doświadczać frustracji, ale złość prowadzi donikąd. Lęk czy stres mogą pogłębić zaburzenia erekcji u Twojego partnera i pogorszyć jakość Waszej relacji.

Zrozumienie, empatia, partnerstwo i tolerancja to fundamenty w stawianiu czoła chorobie i życiu z nią. Tylko wspierając partnera w leczeniu choroby, sprawiasz, że jest mu łatwiej i dajesz mu większe szanse na wyzdrowienie.

To Wasza walka, nie tylko Jego.

Jak możesz sobie wyobrazić, utrata potencji, symbolu męskości i witalności, nawet czasowa, może powodować u mężczyzny kryzys męskości. Poczucie winy, złość, smutek, to znane reakcje. Każdy związek jest inny, ale warto, żebyś okazała partnerowi, że jesteś przy nim przez cały czas, że jesteście w tym razem. Rozważcie pójście na terapię małżeńską, abyście lepiej radzili sobie z emocjami w związku.

Wiedza na temat zaburzeń erekcji to potęga.

Aby z sukcesem wspierać partnera z zaburzeniami erekcji, dowiedz się jak najwięcej o tej chorobie. Głębsze zrozumienie potencjalnych przyczyn może pomóc Ci, gdy będziesz z partnerem w gabinecie lekarskim. Może jest jakaś inna, niezdiagnozowana choroba, która przyczyniła się do problemów z potencją?

Wielu mężczyzn mówi, że ich żony znają ich lepiej niż oni siebie. Często jest to prawdą – to Ty możesz rozpoznać, co w Jego diecie, kondycji fizycznej czy nawet emocjonalnej przyczynia się do problemów zdrowotnych. To może nie być oczywiste dla Niego czy nawet dla Jego lekarza, a będzie dla Ciebie.

Spuść parę.

Tak, intymność to ważna część każdego związków, ale im więcej ciśnienia możesz spuścić z tej sytuacji, w tym lepszej formie będziecie. Lęk o to, jak On wypadnie to realny problem, który może być jednym z powodów zaburzeń erekcji. Popracujcie nad zmniejszeniem Waszych oczekiwań i bardziej zrelaksowanej atmosfery, a otrzymacie lepszą jakość Waszego życia seksualnego. To pozwoli zmniejszyć, a może i nawet wykluczyć problemy z erekcją.

Zmieniajcie się razem!

Palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, zażywanie narkotyków czy niezdrowy tryb życia, taki jak zła dieta mogą prowadzić do problemów z potencją. Porozmawiajcie z Jego lekarzem rodzinnym, aby dowiedzieć się, czy powinniście coś zmienić w swoim stylu życia. Zróbcie to razem, w ten sposób najlepiej wesprzesz nowe nawyki swojego partnera i pokażesz mu, jak bardzo Ci na nim zależy. A przy okazji zadbasz o swoje zdrowie! Zdrowa para to szczęśliwa para. Obydwoje potrzebujecie jak najlepszych fundamentów, aby wygrać z jakąkolwiek chorobą, szczególnie z impotencją.

Zachęcaj do leczenia – Kamagra Ci pomoże!

Zaburzenia erekcji nie są łatwym tematem do rozmów. Twój partner może wstydzić się poruszyć ten temat z lekarzem, a nawet z Tobą. Jeśli tak jest, powiedz Mu, że jest to całkowicie uleczalne schorzenie. To świetny motywator i coś na przełamanie pierwszych lodów w tym wstydliwym temacie. Uspokój Go, że istnieje wiele leków na zaburzenia erekcji, takie jak Kamagra, która przywracają możliwość osiągnięcia i utrzymania wzwodu. Co więcej, zażywając Kamagrę, Twój mężczyzna może uzyskać kondycję seksualną, jakiej nie miał od kilkudziesięciu lat i poczuć się znów jak dwudziestolatek. W końcu, kiedy ostatnio kochaliście się więcej niż jeden raz z rzędu? Czy za każdym razem on zdążał zapewnić Ci orgazm? Teraz to wszystko jest możliwe i zwielokrotnione. Dzięki Kamagrze zyskujecie sporo czasu na igraszki w sypialni. Wystarczy, że zachęcisz swojego partnera do wizyty u lekarza i do zażywania Kamagry zgodnie z zaleceniami specjalisty. To niewielka cena za odrodzenie Waszej intymności.

Instrukcja obsługi Kamagry

Dowiedz się wszystkiego, co możesz o Kamagrze . Jak działa, po jakim czasie, ile czasu, jakie są potencjalne skutki uboczne. Lepiej będzie, jeśli to Ty przeczytasz ulotkę. W ten sposób, gdyby On zaczął mieć jakieś dziwne objawy, Ty szybko stwierdzisz, czy to działanie niepożądane Kamagry. Z kolei Twój partner nie będzie się niepotrzebnie stresował długą listą skutków ubocznych Kamagry. A Ty, po zapoznaniu się z ulotką, lepiej zrozumiesz przez co przechodzi ukochana osoba. Zmniejszysz w ten sposób napięcie i lęk związany z procesem leczenia.

Nie jesteś sama.

Mierzenie się z seksualną niedyspozycją partnera to duże obciążenia dla ciała i dla psychiki. Bycie przy Nim w najtrudniejszych momentach, zapewnianie Go, że zawsze może na Ciebie liczyć i bycie taką osobą, potrafi zrobić ogromną różnicę.

Jednak nie zapominaj o sobie. Znajdź grupę wsparcia w Internecie albo wygadaj się czasem komuś bliskiemu. Możesz też porozmawiać z Nim, bo przecież nie tylko Ty jesteś jego partnerką, On także jest Twoim partnerem. Razem idziecie wolniej, ale dojdziecie dalej.

Jak zażywać Kamagrę?

Męska impotencja, również znana jako zaburzenia erekcji (w skrócie ED) to niemożność osiągnięcia lub utrzymania erekcji. Według statystyk, dotyczą one aż 2,5 miliona mieszkańców Wielkiej Brytanii. Chociaż są zwykle kojarzone i częstsze wśród starszych mężczyzn, problemy z potencją dotyczą panów w każdym wieku.

Zaburzenia erekcji mogą powodować frustrację, wstyd i lęk, co może prowadzić do jeszcze większych problemów z utrzymaniem erekcji. Powoduje to błędne koło, które trudno przerwać. Jednak czyniąc parę zmian w swoim trybie życia, możesz utrzymać czy polepszyć przepływ krwi. To pomoże Ci zapobiec lub polepszyć fizyczne, lub psychiczne przyczyny problemów z potencją.

Gdy sprzęt nie gra, pomoże Kamagra

Kamagra to lek na potencję, który zawiera sildenafil w postaci cytrynianu. Jest to substancja rozluźniająca mięśnie, która powoduje zwiększony napływ krwi do penisa, a co za tym idzie, erekcję. Kamagra pomaga ją również utrzymać i zmniejsza czas potrzebny na regenerację pomiędzy kolejnymi podejściami. Kamagrę należy zażyć na pół godziny-godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Kamagra działa tylko wtedy, gdy występuje podniecenie seksualne, nie leczy ona zaburzeń związanych z obniżonym popędem. Zażywając Kamagrę, masz gwarancję jakości, ponieważ jej pierwowzorem jest znana wszystkim „niebieska tabletka”, czyli Viagra. Możesz też liczyć na bardzo atrakcyjną cenę, bo Kamagra jako lek generyczny jest parę razy tańsza. Nie musisz więc przepłacać, by dostać to, co najlepsze. Możesz jednak dowiedzieć się, jak zapobiegać zaburzeniom erekcji. Nie wszystkie przyczyny są nieodwracalne. Kto wie, może Tobie uda się odzyskać naturalnie występujące, długie erekcje i nie będziesz już potrzebował Kamagry?

Co nie pomaga?

Jedną formą ćwiczeń, która nie pomaga przy problemach z potencją, są ćwiczenia mięśni Kegla. Obejmują one powtarzalne kurczenie i rozkurczanie mięśni miednicy. Natomiast ćwiczenia mięśni Kegla mogą być pomocne przy nietrzymaniu moczu, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Nie istnieją jednak żadne dowody na to, że ten rodzaj ruchów zapobiega zaburzeniom erekcji.

Piramida zdrowia wigoru Ci doda.

Składniki w przetworzonym jedzeniu, takie jak tłuszcze trans, za dużo soli i dodawany cukier są znanymi szkodnikami dla serca. Dlaczego? Przeszkadzają one w poprawnym przepływie krwi. To może powodować problemy z osiągnięciem wzwodu. Upewnij się, że spożywasz niskotłuszczowe i mało przetworzone jedzenie, takie jak owoce, warzywa, pełne ziarno i drób. Omega-3 również jest ważne dla zdrowia układu krążenia. Najczęściej znajdziesz je w tłustych rybach (makreli, sardynkach, łososiu) i jajkach wybiegowych (tak zwane „zerówki”). Celuj w dwie porcje tygodniowo. Konsultacja dietetyczna pomoże Ci stworzyć jadłospis, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich potrzeb zdrowotnych.

Oskarżam Cię… o brak testosteronu.

„…o łez strumienie, osamotnienie, zdradę i gniew” – śpiewała Kayah, oskarżając ten męski hormon. Jednak jest on niezbędny do poprawnego funkcjonowania męskiego organizmu. Niestety, jego poziom zaczyna gwałtownie spadać u mężczyzn po pięćdziesiątce, nawet u tych zupełnie zdrowych. Każdego roku po czterdziestych urodzinach, poziom testosteronu zmniejsza się o 1,3 procent.

Niskie libido, zmiany nastroju, brak energii czy problemy z podejmowaniem decyzji mogą sugerować niedobór testosteronu, tak samo słabe erekcje. Lekarz może zlecić badanie poziomu hormonu i w razie potrzeby wdrożyć odpowiednie leczenie.

Unikaj sterydów anabolicznych.

Te narkotyki, które są często nadużywane przez sportowców i kulturystów, powodują obkurczenie jąder. Za tym idzie zmniejszona zdolność wytwarzania testosteronu.

Jeśli palisz, przestań.

Palenie papierosów uszkadza naczynia krwionośne i pogarsza napływ krwi do penisa. Dodatkowo nikotyna powoduje skurcze tętnic, co prowadzi do odpływu krwi z tego męskiego narządu płciowego.

Jeśli nie możesz się zrelaksować…

U młodszych mężczyzn lęk jest jedną z najczęstszych przyczyn zaburzeń erekcji . Problemy natury psychicznej zwiększają poziom adrenaliny, która powoduje skurcz naczyń krwionośnych. Z jednej strony powoduje to reakcję obronną i skierowanie krwi do głównych organów, takich jak mózg czy serce. Z drugiej zaś strony takim organem nie jest penis, co może powodować problemy z potencją. Reakcja „uciekaj albo giń” jest atawizmem, czyli mechanizmem pochodzącym z czasów pierwotnych, gdy człowiek mieszkał w jaskini i polował na zwierzynę. Kiedyś ta reakcja ratowała ludzkie życie w obliczu zagrożenia, teraz nasz mózg wariuje, nie potrafiąc odróżnić prawdziwego zagrożenia od tego wirtualnego. Niezależnie od tego, czy stres powodują u Ciebie problemy seksualne, czy czynniki zewnętrzne, odczuwanie napięcia czy depresji może negatywnie wpływać na Twoją zdolność do osiągnięcia wzwodu. Jeśli masz wątpliwości co do swojego zdrowia psychicznego albo cierpisz na depresję lub lęki, udaj się do psychiatry lub psychoterapeuty. Ten pierwszy może przepisać Ci leki antydepresyjne i antylękowe. Ten drugi przeprowadzi z Tobą terapię, np. terapię poznawczo behawioralną (w skrócie CBT od Cognitive-Behavioral Therapy).

Czy leki antydepresyjne zaburzają zdolność do osiągania erekcji?

Tak, w szczególności inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny (SSRI). Jednak zwykle leki przyjmuje się tylko czasowo, przez parę miesięcy, pół roku, a następnie stopniowo się z nich schodzi (pod opieką lekarza). Trzeba też pamiętać, że sama depresja czy lęk to zabójca zarówno libido, jak i potencji. Warto więc podjąć leczenie, by pozbyć się tego problemu raz na zawsze. A jeśli w trakcie leczenia inhibitorami zwrotnego wychwytu serotoniny chcesz uprawiać seks, wystarczy że sięgniesz po Kamagrę. Wielu naszych czytelników zażywa Kamagrę w trakcie leczenia lekami antydepresyjnymi z dobrym skutkiem. Kamagra przywraca możliwość osiągnięcia erekcji i ejakulacji, dając szansę na orgazm. Kamagra zwiększa możliwości seksualne, a co za tym idzie, również pewność siebie. Stosowanie Kamagry może być świetnym dodatkiem do leczenia depresji czy lęku.

Jakie są skutki uboczne Kamagry?

Kamagra jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych i wzbudzających dyskusję leków, które trafiły na rynek w ciągu ostatnich trzydziestu lat. Viagra jest jednym z najbardziej znanych leków na świecie, zaraz po penicylinie czy aspirynie, słyszał o niej niejeden nastolatek, dorosły czy osoba starsza. Viagra jest również pierwowzorem Kamagry – droższym i czasem mniej skutecznym (ale o tym później). Kamagra działa na zasadzie rozluźnienia mięśni w ścianach naczyń krwionośnych w pewnych częściach ciała. W większości przypadków Kamagra działa świetnie i zmienia życie mężczyzn ją stosujących na lepsze.

W tym artykule przyjrzymy się działaniu Kamagry, temu, dlaczego się ją stosuje, jej skutkom ubocznym i historii.

Czym jest Kamagra?

Kamagra to nazwa handlowa leku występującego jako cytrynian sildenafilu. Jest używana do leczenia zaburzeń erekcji i nadciśnienia płucnego.

Pierwowzorem Kamagry jest Viagra, która została odkryta przez naukowców w Wielkiej Brytanii, natomiast na rynek wprowadził ją amerykański koncern farmaceutyczny Pfizer. Z kolei Kamagrę produkuje firma farmaceutyczna Ajanta Pharma, z siedzibą w Maharasztrze, w Indiach.

Wzór chemiczny cytrynianu sildenafilu, czyli składnika aktywnego Kamagry to C 22 H 30 N 6 O 4 S.

Efekty po zastosowaniu Kamagry

Kamagra pomaga mężczyznom, którzy nie są w stanie osiągnąć lub utrzymać erekcji przez występowanie zaburzenia. Kamagra zwiększa reakcję na stymulację erotyczną, ale jej nie dostarcza. Jeśli nie ma podniecenia, Kamagra nie zadziała.

Kiedy jednak do niego dochodzi, układ nerwowy wysyła sygnał do uwolnienia tlenku azotu w tkance penisa. Z kolei tlenek azotu stymuluje tworzenie enzymu, który produkuje cykliczny guanozyno-3′,5′-monofosforan (w skrócie cGMP).

Co robi ten dziwne brzmiący związek? CGMP powoduje, że tętniczki w penisie rozszerzają się, przez co napełniają się krwią. Jej ilość zwiększa się nawet dziesięciokrotnie w porównaniu do stanu w spoczynku. W wyniku tych procesów dochodzi do erekcji.

Co jeszcze robi Kamagra? Lek zapobiega przedwczesnemu rozkładowi cGMP, przez co zwiększony przepływ krwi i erekcja trwają dłużej niż zwykle.

Jakie są skutki uboczne Kamagry?

Jak w przypadku każdego innego leku, lista na ulotce jest długa. Dlaczego tak jest? Koncerny farmaceutyczne w ten sposób zabezpieczają się przed pozwami sądowymi. To nie oznacza, że każde z tych działań niepożądanych odczujesz na własnej skórze. Najpopularniejsze skutki uboczne po zastosowaniu Kamagry to:

-ból głowy,

-zatkany nos,

-problemy z widzeniem,

-nadwrażliwość na światło,

-niestrawność.

Inne, potencjalne działania niepożądane po zastosowaniu Kamagry to:

-priapizm, czyli bolesna i długotrwała erekcja,

-zawał serca,

-nagła utrata słuchu,

-zwiększone ciśnienie wewnątrzgałkowe,

-nieregularne bicie serca

Od 2007 roku, pierwowzór Kamagry w Stanach Zjednoczonych ma w ulotce adnotację o potencjalnym ryzyku nagłej utraty słuchu.

Kamagra może zmniejszać dopływ krwi do nerwu wzrokowego, powodując nagłą utratę widzenia. Ten bardzo rzadki skutek uboczny zdarza się głównie u mężczyzn z chorobą serca, nadciśnieniem, cukrzycą, wysokim cholesterolem i istniejącymi problemami okulistycznymi. Tak naprawdę nie wiadomo, czy to Kamagra powoduje utratę wzroku.

Interakcje Kamagry z innymi lekami

Panowie z HIV, którzy biorą inhibitory proteazy, powinni przedyskutować zażywanie Kamagry ze swoim lekarzem. Dlaczego? Zażywanie inhibitorów proteazy zwiększa prawdopodobieństwo działań niepożądanych. Według ekspertów, osoby leczące się na HIV nie powinny zażywać więcej niż 25 mg Kamagry, raz na dwa dni. Dla przypomnienia, maksymalna dawka Kamagry to jedna tabletka, 100 mg sildenafilu, raz na dobę.

Z kolei osoby zażywające alfa-blokery powinny trzymać przynajmniej czterogodzinną odległość od Kamagry, aby zapobiec niebezpiecznie niskiemu ciśnieniu. Kamagra sama obniża ciśnienie i jeśli ktoś ma już je niskie albo zażywa leki obniżające ciśnienie, może ono jeszcze bardziej spaść. Prowadzi to do złego samopoczucia, uczucia osłabienia, zmęczenia, zawrotów głowy, a nawet do omdleń.

Przeciwwskazania do zażywania Kamagry

Należą do nich:

-zażywanie donorów tlenku azotu lub nitratów,

-mężczyźni, którym odradza się uprawianie seksu, ze względu na zły stan układu krążenia,

-osoby z poważnym uszkodzeniem wątroby,

-panowie z chorobą nerek,

-osoby z niskim ciśnienie,

-pacjenci świeżo po zawale serca lub udarze mózgu,

-mężczyźni obciążeni dziedzicznymi degeneracyjnymi chorobami siatkówki.

Jeśli zaliczasz się do takich osób, nie zażywaj Kamagry albo porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem.

Ciekawostka na temat Kamagry.

Niektórzy sportowcy zażywają Kamagrę, aby zwiększyć swoje możliwości, ale brak dowodów na słuszność tego zachowania.

Dawkowanie Kamagry

Zalecona dawka będzie inna w zależności od tego, czy Kamagra jest lekiem na zaburzenia erekcji, czy na nadciśnienie płucne.

Zaburzenia erekcji

Dawka Kamagry waha się od 25 mg sildenafilu (ćwierć tabletki) do 100 mg sildenafilu (całej tabletki). Viagra z kolei występuje w trzech dawkach: 25 mg, 50 mg i 100 mg. Kupienie Kamagry jest gwarancją skuteczności i dodatkową oszczędnością, bo tabletkę możemy podzielić w razie potrzeby. Z tego powodu można powiedzieć, że Kamagra jest skuteczniejsza od Viagry. Różnica w skuteczności pomiędzy dawkami 25 mg, a 100 mg sięga 20% (62% kontra 82%). Warto pamiętać, że dwukrotnie wyższa dawka (200 mg) nie jest bardziej skuteczna od całej tabletki Kamagry, a znacznie zwiększa ryzyko działań niepożądanych.

Dawkowanie: maksymalnie jedna tabletka Kamagry, raz na 24 godzin, na pół godziny-godzinę przed stosunkiem seksualnym.

Nadciśnienie płucne

W przypadku tej choroby zażywa się 20 mg sildenafilu trzy razy dziennie. Lek nosi nazwę Revatio i jest dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Podsumowanie na temat skutków ubocznych Kamagry

Jak widać, najbezpieczniej jest trzymać się najmniejszej skutecznej dawki . W ten sposób mamy zapewnione działanie Kamagry, ale również jego bezpieczeństwo. Należy przetestować daną dawkę 3-4 razy, aby upewnić się, że jest ona właściwa. Przed użyciem Kamagry, skonsultuj się z lekarzem.

Jakie są warianty Kamagry?

Współczesna medycyna prześciga się w sposobach na dogodzenie konsumentowi. Leki produkowane są w coraz bardziej atrakcyjnych opakowaniach, a ich reklamy w telewizji to mini filmy z fabułą. Półki aptek uginają się od farmaceutyków na receptę i bez recepty, tak że każdy znajdzie coś dla siebie. Farmaceuci coraz bardziej przypominają sprzedawców, doradzając nam produkty znane z reklam telewizyjnych. Coraz więcej aptek poza ladą, za którą kryją się leki na receptę, ma także część ogólnodostępną z kosmetykami, suplementami i innymi rzeczami, które można kupić swobodnie w każdej ilości. A jeśli tego byłoby nam mało, mamy jeszcze Internet, gdzie wirtualnych półek jest nieskończona ilość. W Internecie mamy dostęp do produktów z kraju i z reszty świata, w wielu formach, dawkach czy opakowaniach. Jedną z takich rzeczy jest Kamagra, która występuje aż w pięciu wariantach. Dzięki temu nawet najbardziej wybredny konsument będzie zadowolony.

Czym jest Kamagra?

Kamagra to środek na zaburzenia erekcji. Niestety, już połowa mężczyzn po czterdziestce mierzy się z tym problemem. Zwykle panowie reagują wstydem i tłumaczą się swojej partnerce, że „są zmęczeni” albo „zestresowani”. Niestety taka niedyspozycja może się powtarzać i być oznaką choroby. Kamagra przywraca możliwość osiągnięcia wzwodu, pod warunkiem odpowiedniej zmysłowej stymulacji. Kamagra nie zastępuje pobudzenia seksualnego i nie jest lekiem na brak popędu.

Wysoka skuteczność Kamagry

Z pewnością należy do nich wysoka skuteczność leku. Według badań, aż 82% mężczyzn osiągnęło erekcję wystarczającą do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego . Dla porównania, w grupie placebo było to tylko 25%. Mówimy tutaj o dawce 100 mg, którą znajdziesz w każdym wariancie Kamagry. Oczywiście nie wszyscy potrzebują aż tyle. Standardową dawką jest 50 mg sildenafilu. W badaniach aż 74% panów zareagowało pozytywnie, w porównaniu do 25% na placebo. Może to być jednak wciąż za dużo i stąd dawka 25 mg (ćwierć tabletki Kamagry). Zareagowało na nią aż 62% mężczyzn, w grupie placebo tylko 27%. A co się stanie, jeśli pokusimy się o dawce 200 mg, która jest dwukrotnością maksymalnej dobowej dawki sildenafilu? Cóż, dowiemy się wtedy, że maksymalna dawka dobowa jest słuszna, bo 200 mg ma skuteczność na poziomie 80% przy 22% w grupie placebo.

Czy 82% to dużo? Spójrzmy na konkurencję. Oto Cialis, którego głównym składnikiem aktywnym jest tadalafil i działa aż do 36 godzin. Produkowany jest w dawkach 10 mg i 20 mg. Obydwie te dawki zwiększają ilość satysfakcjonujących stosunków o 34% i 35% w porównaniu do 4% w grupie placebo.

Z kolei Levitra składa się z wardenafilu. Jest ona najlepszym lekiem dla mężczyzn z cukrzycą, nadciśnieniem i wysokim cholesterolem, dla których inne leki na potencję mogą okazać się nieskuteczne. Jednak jak działa ona na polepszenie jakości życia seksualnego? Według badań dawka 10 mg wardenafilu pomaga w 49%, a dawka 20 mg wardenafilu w 54%. W grupie placebo wynik wynosi 23%.

Spedra to najnowszy i najszybszy lek z awanafilem. Działa już po 15 minutach, w porównaniu do trzydziestu-sześćdziesięciu minut po innych lekach. Jej skuteczność wynosi 47% w dawce 50 mg, 58% w dawce 100 mg i 59% w dawce 200 mg.

Jak widać, Kamagra jest najskuteczniejsza, jeśli chodzi o możliwość uprawiania seksu, od początku do końca. Oczywiście są badania mierzące, który lek najlepiej przywraca możliwość wzwodu, ale po co nam wzwód, jeśli nie zdołamy nic z nim zrobić?

Zalety Kamagry

Kamagra zwiększa możliwość osiągnięcia wzwodu po pobudzeniu seksualnym. Polepsza również zdolność do utrzymania go w trakcie seksu. Przyśpiesza regenerację po seksie i umożliwia szybsze podjęcie kolejnego zbliżenia. Dzięki temu Kamagra zwiększa poziom życia seksualnego, zarówno mężczyzn, jak i kobiet (partnerek). Skutkuje to wzrostem poczucia wartości i pewności siebie.

Dodatkowo, Kamagra jest stosunkowo bezpieczna i może być stosowana przez większość mężczyzn. Lista skutków ubocznych i przeciwwskazań nie jest długa. Oczywiście warto się z nią zapoznać przed pierwszym użyciem Kamagry. W tym celu warto się udać do lekarza.

Wielowariantowość Kamagry

Kamagra występuje aż w pięciu formach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteś tradycjonalistą, zdecyduj się na Kamagrę w tabletkach. To najtańsza wersja leku. Zielone tabletki łatwo się połyka i można mieć je już od siedmiu złotych za sztukę. Oczywiście przy zakupie leków na potencję obowiązuje zasada, że im więc kupisz na raz, tym mniejsza jest cena jednostkowa. Warto więc zastanowić się, ile Kamagry będziesz potrzebował i kupić sobie zapas.

Jeśli jednak nie lubisz tabletek, pokuś się o cukierki do ssania w owocowych smakach. Pakowane są po cztery sztuki, a każda z nich ma inny smak. Kosztują od szesnastu do dwudziestu złotych za sztukę. Działanie Kamagry zaczyna się już po pół godziny, maksymalnie po sześćdziesięciu minutach. Nie będziesz więc musiał długo czekać, by na własne oczy przekonać się o działaniu Kamagry.

Z kolei galaretka Oral Jelly to coś zupełnie nowego. Ta forma działa już po piętnastu minutach, a owocową galaretkę możesz rozpuścić w wodzie i wypić. Saszetki możesz kupić pojedynczo albo w wielopakach. Ceny kształtują się od dziewięciu do dwudziestu pięciu złotych.

Kamagra tabletki musujące to coś dla fanów witamin Pluszzz. Rozpuszczalna forma jest z jednej strony bardzo atrakcyjna, a z drugiej strony jest dyskretna. Przyłapany na zażywaniu Kamagry w postaci tabletek musujących zawsze możesz powiedzieć, że to witaminy albo aspiryna. W końcu każdy widział na amerykańskich filmach, jak bohater po ciężkiej nocy bierze aspirynę albo dwie na kaca. Czemu Ty nie miałbyś tego robić? A jeśli po tym zachwycisz partnerkę temperamentem i formą, to tylko lepiej dla Was. Cena tej formy Kamagry kształtuje się od siedemnastu do dwudziestu złotych.

Ostatnia, ale nie najgorsza jest Super Kamagra. Dlaczego Super? A dlatego, że nie występuje sama, tylko w duecie z dapoksetyną. Razem z sildenafilem Super Kamagra wydłuża czas do ejakulacji, opóźniając przedwczesny wytrysk.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.