Kamagra 100mg

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Informacje

Kamagra i żegnasz problem z erekcją!

Problem z erekcją jest dziś bardzo powszechny. Według statystyk, dotyka on 3,5 miliona mężczyzn w Polsce, a ponad 150 milionów mężczyzn na świecie. Zaburzenia erekcji nazywane są często impotencją. Budzi to wstyd i negatywne odczucia u mężczyzn mających tego typu kłopoty. Być może dlatego, spośród 3,5 miliona Polaków cierpiących na te zaburzenia, fachowej pomocy poszukało jak dotąd zaledwie 250 tysięcy. Trzeba więc przyznać, że kłopoty z kondycją seksualną wciąż należą do najbardziej wstydliwych dolegliwości.

Czym są zaburzenia erekcji?

Światowa Organizacja Zdrowia definiuje zaburzenia erekcji, jako stałą i nawracającą niemożność osiągnięcia przez mężczyznę wzwodu, bądź niemożliwość utrzymania go przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku płciowego. Definicję tę należy rozszerzyć o określenie stopnia niemożności odbycia pełnego stosunku. Z zaburzeniem wzwodu mamy do czynienia wówczas, gdy co najmniej jedna czwarta prób odbycia stosunku kończy się niepowodzeniem. Kłopoty ze wzwodem najbardziej dają się we znaki starszym mężczyznom. Chodzi o panów, którzy ukończyli sześćdziesiąt lat. W ich wypadku, osłabienie wzwodu jest naturalną konsekwencją wieku i zmian zachodzących w ciele. Nie znaczy to, że nie mogą oni poprawić swojej kondycji seksualnej. Owszem mogą, a pomaga im w tym super lek na erekcję kamagra. Problemy ze wzwodem są udziałem mężczyzn w każdym wieku. Panowie po czterdziestce dostrzegają u siebie słabszą formę w sypialni, ponieważ ich organizmy produkują mniej hormonu odpowiedzialnego za kondycję seksualną – testosteronu. Kłopoty z potencją nie omijają również młodych mężczyzn. Uskarżają się na nie nawet ci, którzy nie ukończyli jeszcze trzydziestu lat. W ich wypadku, najczęstszą przyczyną takich kłopotów jest niewłaściwy i niekorzystny dla zdrowia styl życia. Żyjemy dziś wygodnie, leniwie, stresowo i w pośpiechu. Mało się ruszamy, rzadko mamy okazję do wysiłku fizycznego, zjadamy byle co i w pośpiechu, zbyt mało sypiamy, zbyt dużo pracujemy i przeżywamy zbyt dużo napięć. Wszystko to razem odbija się na naszym organizmie, również na formie seksualnej. Bardzo młodzi mężczyźni mają problemy ze wzwodem najczęściej z powodu stresu i obawy, że nie sprostają oczekiwań partnerki. Nie bez znaczenia są też wzorce wychowawcze związane z seksem, na przykład wstyd i poczucie winy. Kolejny problem, to obawa przed zapłodnieniem, a także kompleksy na własny temat.

Problemy z erekcją, jak leczyć?

Najpierw trzeba zdać sobie sprawę z tego, że problemy ze wzwodem są poważnymi dolegliwościami, które nie pojawiają się znikąd i bez powodu. Skoro tak, to same i bez powodu nie znikną. Chcąc pozbyć się kłopotów ze wzwodem, trzeba zrobić coś konkretnego w tym kierunku. Czekanie nic nie daje, jedynie nasila problem. Nie leczone kłopoty z erekcją, odbijają się negatywnie na jakości związku z partnerką. Im wcześniej wybierzemy się do lekarza, zasięgniemy jego rady, weźmiemy receptę na lek kamagra i zaczniemy stosować go zgodnie ze wskazówkami specjalisty, tym lepiej. Szybsza reakcja na problem zwiększa szansę na powodzenie w jego pokonaniu.

Porozmawiaj z partnerką!

Zaburzona erekcja, to nie tylko Twój problem. To problem, który dotyczy Ciebie i kobiety, z którą uprawiasz seks. Otwarta i szczera rozmowa o problemie jest pierwszym krokiem do efektywnego działania. Może się okazać, że do pokonania problemu wystarczy zmiana trybu życia. Kondycja seksualna może ulec poprawie gdy zaczniesz odżywiać się zdrowo, to jest jeść dużo warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, białego mięsa i ryb morskich. Nie zapominaj o ruchu i wysiłku fizycznym. Nie chodzi o wyczyny, ale o systematyczny ruch, taki jak regularne bieganie, spacery, pływanie lub jazdy na rowerze. Forma seksualna może się poprawić po tym jak ograniczysz używki, tytoń i alkohol. Może też ulec polepszeniu, gdy dostarczysz sobie więcej snu, oszczędzisz stresów i zaczniesz rozsądnie gospodarować czasem, dzieląc go na pracę, wypoczynek i sen. Wszystko to działa na sferę seksualną, choć wydaje się to nieprawdopodobne, to tak właśnie jest. Podczas rozmowy ze specjalistą, na pewno usłyszysz to samo. Jeśli zmiana codziennych nawyków nie przynosi rezultatów, trzeba sięgnąć po środek na erekcję kamagra.

Leki na erekcję

Udając się do lekarza, najlepiej seksuologa, dużo łatwiej uporać się z problemem zaburzonej erekcji. Specjalista rozmawia z pacjentem i na podstawie zebranych informacji, wstępnie określa przyczynę zaburzeń wzwodu. Przyczyn tych może być wiele, dlatego konkretne określenie ich nie jest łatwe. Czasami wymaga to przeprowadzenia dodatkowych badań, w celu stwierdzenia czy kłopoty ze wzwodem nie są objawem jakiejś poważnej choroby ogólnoustrojowej. Kłopotami ze wzwodem objawiają się schorzenia związane z krążeniem, a więc miażdżyca, nadwaga, otyłość, kłopoty z ciśnieniem, cukrzyca i inne. Niezależnie od tego, co w danym wypadku wywołuje kłopoty ze wzwodem, w pokonaniu ich pomagają leki na erekcję. Specyfiki te są obecne na rynku od prawie dwudziestu lat, kiedy to opracowano recepturę słynnej niebieskiej tabletki, czyli viagry. Ważne jest to, by odróżnić leki od suplementów diety. Suplementy diety zawierają ekstrakty roślinne, których skuteczność nie jest zbadana i udowodniona. Lek na erekcję kamagra, to środek sprawdzony, skuteczny i pewny. Specyfik działa w oparciu o substancję chemiczną doskonale zbadaną przez naukowców. Substancją tą jest sildenafil, działający na ukrwienie penisa.

Sildenafil w kamagra

Sildenafil jest organicznym związkiem chemicznym, który intensyfikuje napływ krwi do penisa. Krew napływa do ciał jamistych tego narządu podczas stosunku, powodując erekcję. Dzięki sildenafilowi, odpowiednie ukrwienie penisa utrzymuje się przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku. Substancja jest w pełni bezpieczna, jeśli tylko stosuje się ją zgodnie z zaleceniami lekarza lub zapisanymi w ulotce dołączonej do leku. Sildenafil należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Fosfodiesteraza typu 5, to jeden z enzymów wytwarzanych w komórkach członka. Enzym ten hamuje napływ krwi do tego narządu. Gdy działa zbyt silnie, ukrwienie penisa jest zbyt słabe, co pociąga za sobą zbyt słaby i zbyt krótkotrwały wzwód. Potrzebny jest więc czynnik hamujący działanie fosfodiesterazy, a jest nim sildenafil.

Jak dochodzi do wzwodu po kamagra?

Pierwszą fazą stosunku płciowego jest faza wstępna, podczas której partnerzy nawzajem pobudzają się pieszczotami. Instynktownie lub świadomie dotykają miejsc wrażliwych erotycznie, doprowadzając się do pobudzenia seksualnego. Sygnały o pobudzeniu seksualnym docierają z mózgu do narządów intymnych i dopiero wówczas dochodzi do erekcji. Tak dzieje się to zarówno bez udziału leków, jak przy ich zastosowaniu. Aby doszło do wzwodu po kamagra, konieczne jest naturalne pobudzenie seksualne mężczyzny. Obecny w leku sildenafil, wzmaga reakcję mięśni gładkich znajdujących się w członku na pobudzenie seksualne. Mięśnie te rozluźniają się, co umożliwia szybki napływ krwi do członka. Sygnał o pobudzeniu dociera wprost do komórek nerwowych usytuowanych w rdzeniu członka. Gdy erekcja jest zaburzona, reakcja mięśni gładkich w członku na pobudzenie seksualne jest zbyt słaba. Zbyt mało krwi napływa do członka i potrzebna jest pomoc z zewnątrz. Pomocą jest kamagra, która sprawia, że krew do członka napływa intensywniej i szybciej, a także utrzymuje się w nim dostatecznie długo, by możliwy był pełen stosunek.

Kamagra, ważne informacje

Kamagra jest lekiem dla mężczyzn, którzy osiągnęli dojrzałość płciową. Nie mogą korzystać z niej kobiety, ani mężczyźni przed osiemnastym rokiem życia. Lek eliminuje problemy ze wzwodem u dwudziestolatków, trzydziestolatków, czterdziestolatków, pięćdziesięciolatków i jeszcze starszych mężczyzn. Działa niezależnie od przyczyn wywołujących problem. Kamagra zaczyna działać mniej więcej pół godziny po zażyciu. Działa przez cztery godziny, dając możliwość osiągnięcia pełnej i długotrwałej erekcji. Lek przyjmuje się doustnie, popijając wodą. Specyfik dostępny jest w tabletkach zawierających 25, 50 i 100 miligramów substancji czynnej. Zaleca się rozpoczęcie od najniższej dawki, w celu sprawdzenia czy jest wystarczająca do osiągnięcia pożądanego efektu. W ciągu doby nie wolno wziąć więcej niż 100 miligramów leku. Przyjęcie większej dawki nie potęguje działania specyfiku. Może jedynie powodować nieprzyjemne i niekorzystne dla zdrowia skutki uboczne.

Ostrożnie z kamagra!

Kamagra

to lek zawierający substancje nie obojętne dla organizmu, a szczególnie dla układu sercowo naczyniowego. Przy stosowaniu leku należy zachować środki ostrożności. Szczególnie ostrożnym trzeba być wtedy, gdy lek łączy się ze specyfikami zawierającymi azotany i środkami przeciw grzybicy. Podobnie ma się rzecz z lekami, które obniżają ciśnienie tętnicze. Z leku nie powinni korzystać mężczyźni po udarze mózgu i zawale serca, pacjenci z ciężkimi schorzeniami wątroby i z wrodzoną wadą siatkówki. Wzwód po kamagra powinien pojawiać się przez cztery godziny. Jeśli reakcja ta wydłuża się, należy zmniejszyć dawkę lub zasięgnąć porady lekarskiej. Tabletek kamagra nie należy łączyć z alkoholem i ciężkimi potrawami, ponieważ opóźniają i osłabiają działanie sildenafilu.

Kamagra – lek na męskie problemy!

Wstydliwy problem. Kłopoty zdrowotne znane są wszystkim Są jednak takie, z którymi szczególnie trudno się uporać i do których szczególnie trudno się przyznać. Pewne dolegliwości dają się we znaki tylko mężczyznom i to do tego stopnia, że nie pozwalają spokojnie spać. Nie chodzi oczywiście o kłopoty z zasypianiem czy chrapanie. Chodzi o wstydliwy, i ukrywany przez większość mężczyzn problem, jakim są kłopoty ze wzwodem. Jak wskazują statystyki, tylko niewielka grupa mężczyzn borykających się z takimi kłopotami decyduje się na podjęcie jakichkolwiek działań. Grupa ta to niewielki odsetek spośród ponad 150 milionów mężczyzn na świecie, którzy mają kłopoty z potencją. Szacuje się, że w Polsce kłopoty tego typu ma ponad 3,5 miliona mężczyzn. Problemy ze wzwodem to coś, z czym trudno się pogodzić. Potencja zaliczana jest do najważniejszych atrybutów męskości, nic więc dziwnego, że większość mężczyzn wstydzi się przyznać do jakichkolwiek kłopotów w tej sferze. Wstyd związany z problemami z erekcją bierze się również z faktu, że problemy te wywołują uśmiech i politowanie u innych. Sfera seksualna i wszystko co z nią związane jest traktowane w swoisty sposób. Na myśl o czyichś problemach w tej sferze uśmiechamy się, by pokryć własne zmieszanie i zakłopotanie. Mężczyzna mający problemy z erekcją najzwyczajniej w świecie nie ma o tym z kim porozmawiać. Obawia się, że koledzy go wyśmieją, a partnerka zmieni na lepszy model, gdy powie otwarcie w czym jest problem. Niemożność porozmawiania o swoim problemie, powoduje, że mężczyzna czuje się wyobcowany i samotny. Im dłużej trwa problem, tym odczucia te są silniejsze. Problemy ze wzwodem powodują również to, że mężczyzna czuje się gorszy od innych. Myśli bowiem, że tylko on ma takie problemy i przez to nie jest w pełni mężczyzną tak jak inni. Nierzadko czuje się winny, choć na pojawienie się problemu nie miał żadnego wpływu, w każdym razie nie wywołał go świadomie. Wstydliwy problem szybko, skutecznie i bezboleśnie pomaga pokonać kamagra.

Kłopoty z potencją a związek. Nie od dziś wiadomo, że kłopoty z potencją bardzo negatywnie wpływają na więź między partnerami. Ludzie łączą się w pary także po to, by bezpiecznie zaspokajać potrzeby seksualne. Gdy mężczyzna ma zaburzenia erekcji, zaspokajanie tych potrzeb jest bardzo niepełne. Kontakty seksualne to oczywiście nie tylko stosunki płciowe, ale stanowią one integralną część intymnego życia każdej pary. Pocałunki, pieszczoty, spojrzenia i gesty na dłuższą metę ich nie zastąpią. Do tego, by odbyć pełen stosunek potrzebna jest erekcja. Bez niej penis nie może wniknąć do pochwy, spenetrować jej wnętrza i doprowadzić kobiety do rozkoszy a mężczyzny do ejakulacji. Długotrwały brak erekcji wpływa na wrażenia wywoływane podczas seksu. Oczywiście są one negatywne, a dominuje wśród nich rozczarowanie, frustracja, poczucie zawodu, bezsilność i złość. Coś idzie nie tak i nie da się tego zmienić. Nie leczone zaburzenia erekcji prowadzą często do rozpadu związku. Można tego uniknąć sięgając po nowoczesny lek na erekcję kamagra.

Sławek lat 35. Kamagra uratowała mój związek!
Ponad rok temu zacząłem mieć problemy ze wzwodem. Nie mogłem uwierzyć, że akurat mnie spotkało takie coś. Wszystko było OK, aż tu nagle bez żadnej przyczyny seks przestał się udawać. Pieszczoty przestały wywoływać u mnie erekcję. Ja i moja partnerka byliśmy całkiem bezradni. Okropnie czuliśmy się z tym co nas spotkało. Problemy z erekcją to straszna rzeczy. Niby nic nie boli, funkcjonujemy normalnie, ale między partnerami dzieje się naprawdę źle. Po kilku miesiącach moja partnerka powiedziała, że dalej tak nie może. Zwierzyła mi się nawet, że ma wielką ochotę na skok w bok, bo potrzebuje prawdziwego faceta. Byłem wściekły, ale uspokoiłem się i doszedłem do wniosku, że nie mogę się na nią złościć. W końcu ma swoje potrzeby i nie jej wina, że jej facet nie może ich zaspokoić. Teraz mogę o tym pisać, bo groźba rozpadu związku oddaliła się ode mnie. Jesteśmy razem, a nasz związek uratowała kamagra. Trochę to śmieszne, że małej tabletce można zawdzięczać ocalenie związku. W naszym przypadku jednak tak jest. Kamagra zadziałała na mnie od razu. Po tabletce mój penis staje tak jak dawniej. Moja partnerka ma orgazm a ja wytrysk. Wszystko jest tak jak powinno być. Kamagra, to doskonały lek na wzwód. Nie odczuwam po niej żadnych skutków ubocznych. Tabletkę połykam zawsze wtedy, gdy chcemy się kochać. Potem odczekuję około pół godziny i jestem gotowy. Lek jest dużo tańszy od innych działających tak samo. Osobiście zamawiam go w aptece internetowej. Przy kupieniu jednorazowo kilku blistrów, cena pojedynczej tabletki jest jeszcze niższa. Kamagrę polecam każdemu kto ma problemy z erekcją i czyj związek stoi pod znakiem zapytania!

Skąd biorą się zaburzenia erekcji? Skąd to się u mnie wzięło? Dlaczego ja? Co zrobiłem, że mam kłopoty ze wzwodem? – Takie i inne pytania zadają sobie mężczyźni, których dotknęły zaburzenia potencji. Przyczyn takich zaburzeń jest wiele i są bardzo różne. Samemu nie sposób dociec co wywołało problem. Wiedza na ten temat jest dość szeroka, bo naukowcy od dawna zastanawiają się nad tym zagadnieniem. Zastanawiają się tym bardziej, że coraz więcej mężczyzn ma takie problemy. Co niepokoi szczególnie to fakt, że problemy z potencją mają ludzie młodzi, u których nie powinny one występować.

Kłopoty ze wzwodem u młodych mężczyzn. Przyczyny kłopotów ze wzwodem u młodych mężczyzn mają źródło w ich psychice. Uważa się, że przeżywana przez nich impotencja ma charakter psychogenny. Innymi słowy, problemy ze wzwodem są reakcją młodego i niedojrzałego organizmu na wszelkiego typu przeciążenia. Chodzi tu głównie o przeciążenia emocjonalne związane z wymaganiami otoczenia, ambicjami, chęcią dorównania innym itp. Młodzi mężczyźni miewają kłopoty ze wzwodem także z powodu kompleksów związanych z wyglądem własnego ciała. Nierzadko problemy te wywołane są u nich wcześniejszymi doświadczeniami w sferze seksualnej. Erekcja szwankuje u młodych mężczyzn także z powodu lęku przed zapłodnieniem i wczesnym ojcostwem, z obawy przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i z lęku przed ośmieszeniem. Problemy z erekcją u bardzo młodych mężczyzn pomaga eliminować lek na wzwód kamagra.

Patryk lat 21. Odzyskałem erekcję po leku kamagra!

Problemy z erekcją miałem prawie od zawsze. Przez długi czas myślałem, że po prostu nie dojrzałem jeszcze do tych spraw. Gdy dobiegałem dwudziestki oświeciło mnie, że coś jest nie w porządku. Moi kumple to prawdziwe ogiery a ja nic. Nie widząc innego wyjścia, w tajemnicy przed bliskimi poszedłem do seksuologa. Umówiłem się przez internet i w innej miejscowości. Spotykaliśmy się przez jakiś czas i dopiero on uświadomił mi, że moje problemy ze wzwodem są efektem mojej nieśmiałości. Faktycznie jestem nieśmiały i zawsze taki byłem. Z dziewczynami też nie szło mi najlepiej. Najczęściej zostawiały mnie bo nie byłem zdolny do seksu. Okropnie bałem się spotkania z lekarzem ale jakoś wydusiłem z siebie o co mi chodzi. Facet okazał się naprawdę świetny i od razu doradził stosowanie leku na erekcję. Wytłumaczył mi, że kamagra działa doraźnie, ale w moim wypadku to bardzo pomocne. Jeśli seks zacznie mi się udawać, to uwierzę w siebie i pokonam nieśmiałość, która wywołuje problem. Faktycznie, miał rację. Od trzech miesięcy mam dziewczynę i kamagra pomaga nam współżyć. Korzystam z różnych postaci leku. Moja partnerka najbardziej lubi, gdy biorę kamagrę w postaci półpłynnego żelu, który bardzo ładnie pachnie i zachęca do bliskości. Na dodatek działa szybciej od tabletek, bo szybciej wnika do krwi. Lek kamagra mogę polecić każdemu kto jest młody i ma problemy z erekcją. Polecam go wszystkim nieśmiałym i wycofanym facetom, którzy nie wiedzą jak poradzić sobie z problemem.

Kłopoty ze wzwodem u mężczyzn po trzydziestce. Kłopoty ze wzwodem mają również panowie między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia. Najczęstszą przyczyną zaburzeń potencji w ich wypadku jest niekorzystny dla zdrowia tryb życia. Erekcja uzależniona jest od kondycji i stanu układu krążenia. Jedno i drugie słabnie, gdy organizm ma za mało ruchu i wysiłku fizycznego. Zaburzeniom erekcji sprzyja siedzący tryb życia. Sprzyja im również stres, przemęczenie, przepracowanie i zbyt mała ilość snu. Między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia mężczyźni najczęściej najbardziej angażują się w pracę i karierę zawodową. Zbytnie zaangażowanie w jedno i drugie może powodować nadmiar napięcia i przeciążenie, które przekłada się na zaburzenia potencji. Nie bez znaczenia jest również codzienna dieta. Robiący karierę mężczyźni jedzą zazwyczaj byle co, byle jak i w pośpiechu. Na organizm mężczyzny niekorzystnie wpływają tłuste i ciężkie posiłki, szczególnie te jadane wieczorem. Męskiej potencji szkodzi cukier, tłuszcze trans, biała mąka i produkty przetworzone. Dieta uboga w błonnik, witaminy i mikroelementy przyczynia się do rozwoju miażdżycy. Początki tej choroby mogą objawiać się właśnie przez zaburzenia erekcji. Kolejną przyczyną tego typu zaburzeń jest alkohol i papierosy. Jeśli się ich nadużywa można spodziewać się kłopotów ze wzwodem. Pokonanie problemów z erekcją między 30 a 40 rokiem życia skutecznie umożliwia specyfik na wzwód kamagra.

Robert lat 38. Po leku kamagra moje zaburzenia erekcji minęły!

Moje zaburzenia erekcji minęły po tym, jak zacząłem używać leku kamagra. Uwierzcie, to naprawdę działa! Mam swoje lata i nie spodziewałem się większych rezultatów. Kamagra działanie naprawdę mnie zaskoczyło. Od kilku miesięcy nie mam żadnych problemów z erekcją. Znowu funkcjonuję w łóżku jak należy. Nie pamiętam już kiedy było tak dobrze jak teraz! Lek kamagra pozwolił mi odzyskać pełnię formy. Świetnie się z nim czuję i gorąco polecam wszystkim, którzy nie mogą zadowolić swoich partnerek!

Kamagra na erekcję! Kamagra jest lekiem na erekcję, który można kupić bez recepty i w pełni anonimowo. Umożliwiają to apteki internetowe, w których zamawia się lek i dostaje do domu w dyskretnie zapakowanej przesyłce. Specyfik działa dzięki substancji czynnej intensyfikującej krążenie krwi w penisie podczas seksu. Jak wszystkie środki na wzwód, żeby dać oczekiwany efekt, wymaga pobudzenia seksualnego mężczyzny. Tabletki kamagra są sprawdzonym, skutecznym i bezpiecznym lekiem na wzwód. Zawierają dokładnie ten sam składnik aktywny co viagra i inne znacznie droższe środki dla mężczyzn. Użycie kamagry jest banalnie proste: łykasz tabletkę i po mniej więcej półgodzinie możesz cieszyć się pełnym i satysfakcjonującym seksem! Lek działa przez sześć godzin, co wyróżnia go spośród innych tego typu specyfików! W porównaniu ze słynną niebieską tabletką, kamagra daje dużo mniej negatywnych skutków ubocznych. Dzieje się tak, ponieważ wytwarzana jest w nowatorski sposób. Producentem kamagry jest uznany na świecie indyjski potentat lekowy Ajanta Pharm. Kamagra to rewelacyjny, bezpieczny, skuteczny, szybko działający, nowoczesny i dostępny w kilku postaciach lek na erekcję dla mężczyzn w każdym wieku! Jest tani, działa na każdego, a skutki uboczne zredukowano do minimum. Lek sprzedawany jest w blistrach po cztery tabletki. Przy zakupie kilku blistrów, za pojedynczą tabletkę płaci się mniej.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.